Anne olmak hayal mi

ankarada bahçeci yok istanbulda,diyarbakır da var.istanbula gidicem haziran,temmuz gibi.üf benimde hep kaliteli embriyolarım oldu ama hiç tutunmadı yaramazlar.ohox10 a bende bi bakayım aklıma yatarsa onuda yaptırayım.tamam canım haberleşelim tabi.

tamam tatlım sen bi araştır ben ankaradayım hacettepe hastanesi hocası istedi inşallah bu sefer herşey güzel oluur tabi tatlım haberleşelimmm:KK16::KK16::KK16:

yYazıyı yazdıktan sonra maus ile işaretle sonra yukarda renk var tıkla oluyooooo:KK16::KK16::KK16::
13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13:

BAK CANIM BENİM MSJ BU
Merhaba! yazdıklarını yeni okudum.Eğer bebek istiyorsan sabretmek ve sakin olmak zorundasın.Bu süreçte yıkımlar hep olur.Ama her son aslında bir başlangıçtır.2 kere denemeden hiç birşey olmaz.Ben 12. denemede kızıma kavuştum.Neler yaşadığımı anlatsam, inanamazsın.Yapacağın şey sabretmek ve yılmadan çaba göstermek.Unutma bu çok zorlu bir süreç.Ne kadar çok denersen şansın o kadar artar.Allah başka bir dert vermesin.Bol bol dua ve tevekkül.Bu şekilde 8 yıl uğraştım.Sonuç 1.5 yaşında dünyalar güzeli bir evlat...Rabbim sizede nasip edecektir.Ya sabır Allah deyin ve devam edin.Sevgiler.....

alah sabr versin bizlere.:KK55::KK55::KK55:canim maus ne ki ben bilemedim.

tamam tatlım sen bi araştır ben ankaradayım hacettepe hastanesi hocası istedi inşallah bu sefer herşey güzel oluur tabi tatlım haberleşelimmm:KK16::KK16::KK16:

ohox10 u bulamadım ne testiymiş acaba merak ettim.

X