Annelik çok yorucu helpp

rvzdnmz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2023
39
0
21
İyi akşamlar canlar 2 yaşında oğlum var onu canımdan çok seviyorum ama çok yoruldum aşırı zor bir çocugum var kreşe vermek istiyorum ama daha konuşamıyo tedirgin oluyorum ister istemez
Baba evini özlemıyorum desem yalan olur 😄😁 bunalımdayım galiba sizce kreş yaşı geldimi vermelimi

Son düzenleme:
Siz nasıl rahat ediyorsanız.. ama yaşı kücükmüş daha, saati daha az bir yer olabilir.

Eğer size iyi gelecekse haftanın belirli günleri yarım gün olarak gönderebilirsiniz. İçiniz rahat etmeyecekse beraber ebeveyn katılımlı oyun gruplarına katılabilirsiniz.

Bildiğim kadarı ile saatlik kreşler var isterse gönderin bi belki sever ..

İyi akşamlar canlar 2 yaşında oğlum var onu canımdan çok seviyorum evliliğimde bir sorun yok ama çok yoruldum aşırı zor bir çocugum var kreşe vermek istiyorum ama daha konuşamıyo tedirgin oluyorum ister istemez
Baba evini özlemıyorum desem yalan olur 😄😁 bunalımdayım galiba sizce kreş yaşı geldimi vermelimiyim
Kreş değil ama hafta 2 3 kez oyun gruplarına katılabilir dil gelisimi içinde destekleyici olur, 2 yaşında asla durmayan bir oğlan anası olarak yazıyorum 😂ben şuanda kreşe veremem içim rahat etmez.

Kreş değil ama hafta 2 3 kez oyun gruplarına katılabilir dil gelisimi içinde destekleyici olur, 2 yaşında asla durmayan bir oğlan anası olarak yazıyorum 😂ben şuanda kreşe veremem içim rahat etmez.
Bende veremıyorm o yüzden içim rahat etmiyor 😢😄

X