Anneme veda zamanı yaklaşıyor 🥺

Berlin çok üzüldüm gerçekten… başın sağolsun arkadaşım ne desem fayda etmeyecek biliyorum.. Allah sabır versin. Ama inan bana, senin gibi bir evlat yetiştirdiği için, dünyaya senin gibi bir birey kazandırdığı için çok gurur duyuyordur. Sen de kendinle gurur duy. Annenin kızı olduğun için ❤️🙏🏻

Sayfa sayfa şey yazabilirim ama hiç bir şey yazamıyorum.. çok soran var özel mesajla da o yüzden bunu paylaşmam gerektiğini düşünüyorum..
annem artık yok 🥺
Dün kızımın doğum günüydü ve ben dün annemi kaybettim. 2 sene önce kendi doğum günümde annemi kaybedeceğimi gördüm ve telefonuma böyle bir not aldım 12.09.2021 tarihinde.. kendi doğumgünüm de değil ama kızımın doğum gününde kaybettim annemi..
2 aydır bilinçsiz tepkisiz yatan annem bir tek kızımın sesini duyunca araladı gözlerini 🥺 ne diyeyim hiç bir şey bilmiyorum..

Allah hepinizden razı olsun.. aklına gelen olursa arada dualarına annemi de katsın olur mu ?
Hoşçakal annem 🥺😢
Allah sabırlar versin. Anneciğin Nurlar içinde uyusun

İnsan bu hayatta 2 seyi degistiremezmis. İlki dogum, ikincisi ölüm zamanini. Allah rahmet eylesin, elbet yine bulusacaksiniz.

Uzun zamandır konunuzun takipçisiydim en başından beri ama böyle durumlarda konuşacak söz bulamayanlardanım herkes givi teselli vermek az kalıyor başka birşey söylemek ise sanki fazla benim için. Rabbim yattığı yerde dinlendirsin mekânı cennet olsun. Sana eşine ve yavrularına sağlıklı bir ömür nasip etsin.

Sayfa sayfa şey yazabilirim ama hiç bir şey yazamıyorum.. çok soran var özel mesajla da o yüzden bunu paylaşmam gerektiğini düşünüyorum..
annem artık yok 🥺
Dün kızımın doğum günüydü ve ben dün annemi kaybettim. 2 sene önce kendi doğum günümde annemi kaybedeceğimi gördüm ve telefonuma böyle bir not aldım 12.09.2021 tarihinde.. kendi doğumgünüm de değil ama kızımın doğum gününde kaybettim annemi..
2 aydır bilinçsiz tepkisiz yatan annem bir tek kızımın sesini duyunca araladı gözlerini 🥺 ne diyeyim hiç bir şey bilmiyorum..

Allah hepinizden razı olsun.. aklına gelen olursa arada dualarına annemi de katsın olur mu ?
Hoşçakal annem 🥺😢
Çok üzüldüm Rabbim size sabır versin inşallah 🤲🏻 mekanı cennet olsun😔

Güncellemeyi yeni gördüm. Çok üzgünüm başınız sağ olsun, acınızı kalbimin derininden hissettim gerçekten. Allah sabır versin, evlatlarınızı size sizi evlatlarınıza bağışlasın.

Çok teşekkür ederim canım kadınlar ! ❤️
Annemin huzura erdiğini düşünüp kalbimi ferahlatmaya çalışıyorum .. umarım bir gün vakti geldiğinde buluşuruz yine ..
Ama umarım vakti yakınlarda değildir, bebeklerimin bana çok ihtiyacı var çünkü🥺

Başınız sağolsun. Lütfen güçlü olun çünkü çok küçük minikleriniz var size ihtiyaçları var. Rabbim size de evlatlarımıza da uzun ömürler versin

Allah rahmet eylesin kalanlara uzun sağlıklı ömür versin.babam vefat etti annem için hep endişeleniyorum Allah anne ve babalarımıza uzun sağlıklı ömür versin onlara her yaşta muhtacız.

X