Annemle anlaşamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okurken tansiyonum yükseldi :KK43: allah aşkına yağmurdan (aileden) kaçarken doluya (kocaya) mı tutuldunuz :KK43: bütün bunlar yaşanırken bir de neden ameliyatlıyken çağırdınız o müsvette anneyi….Okurken içim daraldı tamamlayamadım okumayı, çocuk varmı ?

Okurken tansiyonum yükseldi :KK43: allah aşkına yağmurdan (aileden) kaçarken doluya (kocaya) mı tutuldunuz :KK43: bütün bunlar yaşanırken bir de neden ameliyatlıyken çağırdınız o müsvette anneyi….Okurken içim daraldı tamamlayamadım okumayı, çocuk varmı ?
Konu sahibi vajinismus. Hala kendini haksiz goruyor yorumlarda annesini esini babasini iyi gostermeye basladi. Icim bayilmayi gecti sinir kat sayim yukseldi bu konuda.

Anaokulu öğretmeniyim nedamet sanmıyorum meslek var yapacak güç özgüven cesaret yok o çocukta benzer bi sorun olduğu geçmişe saplanıp kalıyorum 21 yıldır düşünüyorum öyle Takıntılarım varki ona söylemiş buna söylemiş çok çok kötü ruh halim hanfendi
Okuduk
Anneniz melaike kocaniz melek siz cok kotu birisiniz hak ediyorsunuz butun herseyi gidin ozur dileyin ikisindende ayaklarina kapanin. Vajinismus icinde sakin doktora felan gitmeyin tamam mi? Sizin istedigin yorum buydu sanirim.

Nalet olsun Evet öyle Kim bana ne yapsa ben hak ettiğimi düşünüyorum biri beni rezil edip bırakıyor ama ben gitgide onunla konuşuyorum onunla barışmak istiyorum kimseyle küs olmak istemiyorum yazıktır diyorum acıyorum üzülüyor diye yani böyle içim hiç kimseye kin güdemiyor ailem olduğu için de bana ne yaparlarsa yapsınlar toz konduramıyorum bir yerde bir olay olur Ben hemen kendi üzerime alınırım Ama benim suçum kesin benim yüzümden oldu bu kendimi çok değersiz görüyorum kendimi herkesten çok aşağıda görüyorum ne kadar Başarılı olursan olayım hayatta yine Bu değişmiyor Siz de haklısınız Ben olsam ben bile kendime sinir olurum ama elimde değil Terapiye başladım 3-4 seans gördüm bir faydası olmadı

Nalet olsun Evet öyle Kim bana ne yapsa ben hak ettiğimi düşünüyorum biri beni rezil edip bırakıyor ama ben gitgide onunla konuşuyorum onunla barışmak istiyorum kimseyle küs olmak istemiyorum yazıktır diyorum acıyorum üzülüyor diye yani böyle içim hiç kimseye kin güdemiyor ailem olduğu için de bana ne yaparlarsa yapsınlar toz konduramıyorum bir yerde bir olay olur Ben hemen kendi üzerime alınırım Ama benim suçum kesin benim yüzümden oldu bu kendimi çok değersiz görüyorum kendimi herkesten çok aşağıda görüyorum ne kadar Başarılı olursan olayım hayatta yine Bu değişmiyor Siz de haklısınız Ben olsam ben bile kendime sinir olurum ama elimde değil Terapiye başladım 3-4 seans gördüm bir faydası olmadı

Yıllardır psikiyatri ilaçları kullanıyorum bırakınca yine eski Halime dönüyorum

Müsvette sizsiniz öyle demeyin her ne yaparsa yine Annedir atamazsın et tırnaktan ayrılmıyor onlarda kızlara değer verilmiyor suan her yerde bu öyle annem yine geldi baktı ama çok alıngan ister istemez yapıyor kötülük farkında olmuyor sonra bin pişman olup ağlayıp vicdan azabı çekiyor ben buraya bu durumda anneme ne yapabilirim nasil iyi olabilirim tedavi ettirmekmi gerek ve çok doluyum kötüyüm belki bir fikir alırım diye yazdım buradaki herkes işi daha çıkmaza getiriyor yok boşan para yok nereye gideyim aileni sil öyle kolay değil en azından benim için başka bir alternatif yok en iyisi ben kendi derdimi kendim çözmeye çalışacağım sizde haklısınız hem kötüleri şimdi iyiler diyor hayır iyi degil kötü huylarida var anlaşılmıyor onkarin gözünde kötülük yaptılar benim çocukluğum yara içinde büyüdü onları affedemediğim için belki bu takıntılar devam ediyor ve bu haldeyim ama beni anlayın lütfen ailedir et tırnaktan ayrılırmu uzun bir süre ne eşimle nede annemle konuşmamak sınır koymak pişman olmalarını sağlayıp ders vermek istiyorum biri beni kırar döker ben hemen yine konuşurum zerresi kin yok safım saf

Anneniz melaike kocaniz melek siz cok kotu birisiniz hak ediyorsunuz butun herseyi gidin ozur dileyin ikisindende ayaklarina kapanin. Vajinismus icinde sakin doktora felan gitmeyin tamam mi? Sizin istedigin yorum buydu sanirim.
Doktora gittim ilaç kullanıyorum hala korkum var bilmiyorum aklimdakiler beni rahat bırakmıyor bir kitap alıyorum elime aklıma hep Geçmişte yaşadığım takıntılar geliyor o yüzden Kitap okuyamıyorum diyelim yüksek lisans yapacağım yok yapamam asla Çünkü kitabı elime aldığımda hemen geçmişe gidiyorum bilmiyorum ya böyle şeytan sanki başımdan gitmiyor bir iş yapacağım sürekli aklımda cinsellikte bile geçmişe takıyorum ya düşünün O yüzden ben çok kötüyüm ya çok hani böyle anlatmakla olmuyor belki gerçekten

Birincisi hatanız annenizi evlilik hayatınıza sokmanız.
Eşinize güvenip tüm her şeyi anlatmışsınız o da karakter yoksunu bunu kullanmış. Adamın yanında annenize hakaret etmişsiniz.

Annenizi, babanızı eve sokmamanız, görüşmenizi çok resmî kısa tutmanız gerekirdi.

Eğer eşiniz size böyle davranıyorsa onu da defetmek gerekirdi.

Sizin de değişik bir ruh haliniz var. Aileden sevgi görmeyen insanlarda böyle sürekli başkasından sevgi ilgi isteği oluyor. Bu hiç bir şekilde başkasının sevgisi ile kapanmaz.

Birinden profesyonel yardım alın. Düzenli görüşün.işe girin çalışın. Maddi olarak kendinizi garantiye alın.

Eşinizi ailenizle muhatap etmeyin bir kere. Kendiniz görüşün olmadı ama sizin durumunuzda görüşmeniz tuhaf.

Yıllar önce olmuş trajedi bir olay ve hala çok yoğun duygulanıyorsunuz. Sizin bunun üzerine birisi ile çalışmanız gerek.
Anne ve baba deli. Herkesin annesi babası iyi olmuyor. Çocuk esirgeme çocuk dolu. Bazen yolun kenarına, çöpe bırakılıyor. Bunları kabul etmek gerek. Siz ne yaparsanız yapın size karşı davranışları sizin yaptıklarınızla değişmeyecek.

Hakaret etmek kadına, kendini ispat etmeye çalışmak kısacası kısa diyaloglar haricinde konuşmak sizi daha kötüleştirir. Sürekli gündelik hayata müdahil ettirmek bu açıdan yanlış. Hayatınızla alakalı şeyleri bilmemeli. Siz sınır koymadan, kadına istediği açık alanı veriyorsunuz.

Belki çocuk istemediler belki kız çocuklarını sevmediler olabilir bunlar. Çok acı gerçekten ama bunlar ne yazık ki olan şeyler. Aynısı çocuklar için de geçerli. Anne babasına kötü davranan insanlar var.

Siz kötü olmayın. Size kötü davranın demiyoruz ama teyzeniz gibi. Uzak akraba gibi davranın. İlişkinin sınırları olsun. O sürede kendinizi geliştirin ve yardım alın

Siz çok doğru konuşuyorsunuz çok teşekkür ederim çok sağolun varolun sizin gibi insanlar hep olmalı bu dünyada yoksa hayat bize çok dar gelir

Konu sahibi vajinismus. Hala kendini haksiz goruyor yorumlarda annesini esini babasini iyi gostermeye basladi. Icim bayilmayi gecti sinir kat sayim yukseldi bu konuda.
Evliliğin ilk üç ayında bir iki kere oldu o iş bidaha hiç olmadı korktum olmadı travmlarimi cinsellik anında kitap okuyor aklıma geliyor kitabı bırakıp 6 aydır evdeyim geçmişe cakildim çıkamıyorum beynim yoruldu kalbim dayanmıyor sonra stres üzüntü vücuduma patlak verdi ameliyat oldum

Hepsini okuyamadım.. Klasik aslında. Kötü bir çocukluk ve değersiz hisseden ama hala o değeri sevgiyi görmeye çalışan bir birey. Beni sevseler diye çırpınıyorsunuz. Maalesef olmayacak. Ailenizi tamamen silip terapi almanız gerekiyor. Eşinizle ilişkiniz nasıl?
Eşimle iyiyiz ama hep bi eksiklik var gibi bir yanlışı yok sadece tek yanlisi annemi tuttu cinsellik yok hicbi şekilde korkuyorum kasilıyorum o bir yana sorun olmuyor iki yıl olcak evliyiz ona işkence ediyorum annemin yaninda tartışırken köpek şeytan şerefsizsin dedim esime daha ilk defa oldu bu anneme eşimin yanında küfür ettim çünkü annem beni zorladı buna narkoz almışım ağrılarım var ameliyatliyim ikisi anlamadi beni iyi niyetle seyhunda yememiş dedim anneme tencere verirken alındı annem tersleyip bana bende küfür ettim herseyi götünden anlama diye afedersiniz esim Annedir dedi neden küfür ediyorsun benim yanimda ayıp diye hep onu tuttu benim tek kızdığım ameliyatlı halimle ikisi bana karşı gelmeyeceklerdi beni anlayacaklardı durumu anlayacaklardı bu kız da narkoz var belki ondan bu kadar sinirli diyebilirlerdi Ağrılarım var ama onlar üstüme gelince ben çıldırdım Kriz geçirdim

İnanamıyorum yazdıklarınıza...
Hala kendini suçluyorsunuz, ben kocamın yanında annemle tartismayacaktim suçum bu diyorsunuz 😮
Yahu siz bu adamın sizi aldattığını dahi yazmışsınız, altınları benim ailem yaptı diyip almış, insan yerine koymuyor sizi resmen onu savunmaya gecmişsiniz ya .
Kusura bakmayın hanımefendi ben sizi çok iyi anladım, kendini düşünemeyeni kimse düşünmez
Siz kurbanlık koyun gibi bi hayat sürmeye devam edin çünkü burda o kadar yazılan şeylerden asla ders cikartacaginizi düşünmüyorum.
Aldatmadı aslında bu eskort varya onlarin fantazi fotolarına baktığını yakaladım telefonu kurcalarken dersini zaten çok kötü verdim cinsellik yok benden kaynaklı onuda anlıyorum erkeğin ihtiyacı kadininfa ihtiyaci ben esimin ihtiyacini karsilayamiyorum bende tedavi görmeye başladım vajinuus ile ilgili

Okurken tansiyonum yükseldi :KK43: allah aşkına yağmurdan (aileden) kaçarken doluya (kocaya) mı tutuldunuz :KK43: bütün bunlar yaşanırken bir de neden ameliyatlıyken çağırdınız o müsvette anneyi….Okurken içim daraldı tamamlayamadım okumayı, çocuk varmı yok bakacak kimse yok annem yine baktı bana ama beni mahvetti böyle olcagini bilsrydim cagrmazdim çok alıngan bende çok alinganim sinirliyim öfke kontrolüm yok

Cinsellik yok cocuk nasil olsun bakacak kimsem yok annem kendi geldip bakmK istedi yine baktı bana ama beni mahvetti çok alıngan oda cok değersiz görüyor kendini çocukken onuda annesi çok dövmüş hatta teyzemi köy meydanında çıplak edip dövmüş çok kötü travmalar erkek kız evlat ayrımı yapılmış hep annem oyuzden saglam psikolojide biri değil birsey bilmeden kötülük yapar sonra pişman olup gelip ayaklarima kapanır ağlar annem yemin ederim ama beni rezil ettikten sonra eşime karşı biseye yaramadı bilmiyorum bende anne olursam evladıma bana aynısını yapacak diye korkuyorum hep bende çok alinganim sinirliyim öfke kontrolüm yok annem ne annesinden ne babasından hiç değer görmemiş okumak istemiş okutulmamış hep köyde paspas yapmışlar anneannemle Dedem hep çalıştırmışlar hep yormuşlar oturup bir çizgi film izleyememişler yani gizli gizli izliyorlarmış kapıda sırayla bekliyorlarmış hep dayak yiyorlarmış gece gündüz ve kız erkek ayrımı varmış kızları okutmuyorlar erkekleri okutuyorlar Annem çok çekmiş hem babamın tarafında da çok çekti o yüzden belki psikolojisi bu kadar bozuldu tedavi de görmek istemiyor ilaçlar diyor beni daha kötü yapıyor

Arkadaşlar gecmis takıntılarımız nasıl arinabilirim kitap elime alıyorum Aklıma geliyor okuyamıyorum Kitabı bile bırakıyorum hemen müzik dinliyorum aklıma geliyor müziği bırakıyorum cinsellikte bile aklıma geliyordu yapamıyordum kasılıyordum hemen yani Mutfağa gidip bir tatlı bir yemek yapamıyorum hep gece gündüz bunları düşünüyorum geçmiş takıntılarımı düşünüyorum Ne yapmam gerek psikolog tedavisi aldım kabullen demekten başka bir şey demiyor E ben kabullenmediğim için zaten sana başvurdum O yüzden ne psikoloğa ne psikiyatri hiçbirine inanmıyorum psikoloji 1800'lülerden beri var Şimdiye kadar neden kabullenilmemiş alk tarafından kabul görülmemiş İnsanlar yeni yeni gidiyor öyle psikolog falan bence bir faydası olsaydı çoğu insanın psikolojisi bozuk yoksa hepsi iyi olurdu

Aldatmadı aslında bu eskort varya onlarin fantazi fotolarına baktığını yakaladım telefonu kurcalarken dersini zaten çok kötü verdim cinsellik yok benden kaynaklı onuda anlıyorum erkeğin ihtiyacı kadininfa ihtiyaci ben esimin ihtiyacini karsilayamiyorum bende tedavi görmeye başladım vajinuus ile ilgili
Tamam kardeş, herseyin suçlusu sensin ben ikna oldum

Arkadaşlar gecmis takıntılarımız nasıl arinabilirim kitap elime alıyorum Aklıma geliyor okuyamıyorum Kitabı bile bırakıyorum hemen müzik dinliyorum aklıma geliyor müziği bırakıyorum cinsellikte bile aklıma geliyordu yapamıyordum kasılıyordum hemen yani Mutfağa gidip bir tatlı bir yemek yapamıyorum hep gece gündüz bunları düşünüyorum geçmiş takıntılarımı düşünüyorum Ne yapmam gerek psikolog tedavisi aldım kabullen demekten başka bir şey demiyor E ben kabullenmediğim için zaten sana başvurdum O yüzden ne psikoloğa ne psikiyatri hiçbirine inanmıyorum psikoloji 1800'lülerden beri var Şimdiye kadar neden kabullenilmemiş alk tarafından kabul görülmemiş İnsanlar yeni yeni gidiyor öyle psikolog falan bence bir faydası olsaydı çoğu insanın psikolojisi bozuk yoksa hepsi iyi olurdu
Ben sizin asla öğretmen olduğunuzu falan düşünmüyorum
Çünkü okumuş bi insan bu kadar cahil olamaz

Ben sizin asla öğretmen olduğunuzu falan düşünmüyorum
Çünkü okumuş bi insan bu kadar cahil olamaz
Sensin cahil bunun cahillikle ne ilgisi var daha doğru okumuyorsun yazdıklarımı boş kafalı halinle yorum yapma ozaman defol git konumdan okudum ne hallerle sen nerden biliyorsun mesleğimi yapamıyorum sıkıntılarından ötürü lütfen boş beleş cahil insanlar gelip ezbere kafadan yorum yapmasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X