Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

hamile kalan arkadaşlar dondurulmuşlamı hamile kaldınız yoksa uzun tedavi sonrasımı?

canım ben dondurulmusla hamıle kalmadım zaten benım dondurulacak kadar yumurtam yoktu.ılk seferde transfer olmadan hatta yumurtam toplanmadan tedavıyı durdurdu doktor 1 ay bekledım yıne basladım ıgnelere farklı bır prosedurle sukur yumurtalarım buyudu ama cok az toplandı cok azı tuttu ve ılk tranferımde hamıle kaldımm.Darısı basınızaaa...:KK49::nazar::emir_bebek:

Dondurulmuş ile değil benim. 3cü tedavimde hamile kaldım. Benim yumurta rezervim çok ii olmasına rağmen toplandıktan sonra nerdeyse hepsi beni terk ediyordu. İlkinde elimizde çokta süper olmayan 4 adet embriyo oldu transfer ettiler biri tuttu hemen haftasına düştü. İkincisinde hiç transfer olamadan ortada kaldım çünkü yumurtalarım beni yarıyolda bıraktı 3.cü tedavimde ise busefer herşey dahada yolunda iken 4 adet iyi kalitede olan embriyom transfer edileceği gün 3ü gitti ve 1 adet iyi kalite kaldı transfer oldu ve hamileyim :) . :nazar::KK49::nazar:

saol cnm umarım sağ salim ve sağlıklı bebeğine kavuşursun bizim içnide dua edersin hamilelerin durası kabul olurmuş.

:KK39:
canım ben dondurulmusla hamıle kalmadım zaten benım dondurulacak kadar yumurtam yoktu.ılk seferde transfer olmadan hatta yumurtam toplanmadan tedavıyı durdurdu doktor 1 ay bekledım yıne basladım ıgnelere farklı bır prosedurle sukur yumurtalarım buyudu ama cok az toplandı cok azı tuttu ve ılk tranferımde hamıle kaldımm.Darısı basınızaaa...:KK49::nazar::emir_bebek:

saooll inşallah darısı başımıza olur.Canım biricik bebeğine sağ salim kavuş inşallah bizler bebeklerimize büyük bi özlem sonucunda kavuştuğumuz için benim durumumdaki arkadaşların hamileliği beni çok mutlu ediyor.Umarım bende o duyguyu tadarım.

saol cnm umarım sağ salim ve sağlıklı bebeğine kavuşursun bizim içnide dua edersin hamilelerin durası kabul olurmuş.

Aminnn çok tşk ederim sağolasın. Darısı en kısa zamanda başına diyorum. Dua ederim tabiki etmemmi hiç zaten hep dua ediyorum herkez için gerçekten Allah tüm isteyen herkese versin. Kendine iyi bak bol şanslar diliyorum. Seninde güsel haberlerini alıcaz burdan. sevgiler.:nazar::KK49::nazar:

:KK50:slm arkadaşlar bende tedavi görüyorum ama daha tüp bebek tadavisine geçmedik sizler hangi dok gidiyosunuz kimleri önerirsiniz benim kanallarım tıkalıydı laporoskopiyle açılmıştı neredeyse bir yıl olacak ama bugün gittiğim başka bir dok belkide açılmadı dedi ve kafam çok karışık napıcamı bilmiyorum

tekrardan kontrol ettirme şansın yokmu tatlım?en güzeli filimle görülmesi sanırım..ama tabi öncesinde bir dr. ve merkez belirlesen iyi olacak.. mete bey gerçekten iyi bir dr.

bugün sinan beyle görüşeceğim onunla tedaviye devam ediyordum ama tesadüfen orhan değirmenciye gittim ama moral alt üst oldu eğer olmazsa senin önerdiğin dok görüşmek isterim ismini daha öncede duymuştum çok teşk. canım

:KK50:slm arkadaşlar bende tedavi görüyorum ama daha tüp bebek tadavisine geçmedik sizler hangi dok gidiyosunuz kimleri önerirsiniz benim kanallarım tıkalıydı laporoskopiyle açılmıştı neredeyse bir yıl olacak ama bugün gittiğim başka bir dok belkide açılmadı dedi ve kafam çok karışık napıcamı bilmiyorum

Gelecek Tüp Bebek Merkezi DR.Mete Işıkoğlu diyorum canı gönülden. Sevgiler. :nazar:

kızlar slm nasılsınız?birşey sorcam dün merkezi aramıştım raporla ilgili falan konuşuyum diye tıp fakültesi rapor vermeyi zorlaştırdı falan dedi moralim bozuldu ama yardımcı olmaya çalışırız falan dediler hiç bilginiz varmı aranızda raporla tedavi olan varmı?

kızlar slm nasılsınız?birşey sorcam dün merkezi aramıştım raporla ilgili falan konuşuyum diye tıp fakültesi rapor vermeyi zorlaştırdı falan dedi moralim bozuldu ama yardımcı olmaya çalışırız falan dediler hiç bilginiz varmı aranızda raporla tedavi olan varmı?

selam, evet ben akdeniz üniversitesinden tüp bebek raporu alarak tedavi oldum. bu rapor ile 1 sene içinde 2 kez tedavi olma hakkınız var daha sonra yine gerekirse birdaha hayatınız boyunca asla rapor alma hakkına sahip olamıyorsunuz.Devletimizin kuralları böyle. Merkezden bana yardımcı oldular randevu aldılar gittim geldim birkaç kez ve raporumu aldım. zaten üniversiteye giderken neler götürmeniz gerektiğini size madde madde söylüyorlar. Çok bir zorluğu yok. Kolay gelsin.:nazar:

selam, evet ben akdeniz üniversitesinden tüp bebek raporu alarak tedavi oldum. bu rapor ile 1 sene içinde 2 kez tedavi olma hakkınız var daha sonra yine gerekirse birdaha hayatınız boyunca asla rapor alma hakkına sahip olamıyorsunuz.Devletimizin kuralları böyle. Merkezden bana yardımcı oldular randevu aldılar gittim geldim birkaç kez ve raporumu aldım. zaten üniversiteye giderken neler götürmeniz gerektiğini size madde madde söylüyorlar. Çok bir zorluğu yok. Kolay gelsin.:nazar:

ebrudan canım saol biliyorum bütün maddeleri zaten bize uyuyo fakat dünkü görüştüğüm bayan zorlaştı biraz falan dedi kaç defa gittin ben alanyadayımya ondan soruyorum.birde orda muayene falan oldunmu peki bikaç gün içinde gidecem merkeze muayene için bakalım

canım bende raporlu hastaydım..ama biz kolay aldık..şimdi işler değiştiyse bilmiyorum..benim raporla tedavimiçin 1 hakkım kaldı..

merkezle bende görüştüm malesefki internette 3 yıl şartı kalktı diye sayfa sayfa haberlerin hepsi yalanmış 3 yıldan öncesini kurum ödemiyormuş ben daha 1,5 yıllık evliyim umutları ekmeme 1,5 yılım daha var

kızlar nbr nasılsınız hormon testlerimi yaptırdım hepsi normal seviyede çıktı fakat tsh 6.05 çıktı doktoro göstermedim bir bilgisi olan varmı engel olurmu bişeye

ebrudan canım saol biliyorum bütün maddeleri zaten bize uyuyo fakat dünkü görüştüğüm bayan zorlaştı biraz falan dedi kaç defa gittin ben alanyadayımya ondan soruyorum.birde orda muayene falan oldunmu peki bikaç gün içinde gidecem merkeze muayene için bakalım

beyazpembecim selam, anladım haklısın, ben sadece 2 kez gitmiştim ve hiç muayne olmadım çünkü bizim elimizde eşimin sperm sayısının az olduğunu gösteren 3 adet rapor sonucu vardı.Baktılar zaten gerek yok muayneye tüp bebekten başka şansım olmadığını oklediler. Sadece ilkgittiğimizde tabiki randevuyu önceden alıyosun, bir odada doktor görüşme yapıyo sorular sorup form dolduruyor. sonra belgeleri teslim ettik sonrada almaya gittik. Çok kolay gelsin .:nazar:

kızlar beklenen an 30 ocak pazar sabahı gerceklestı bebegımı kucagıma aldımm.Allah ıma cok sukurler olsunn.sızın ıcınde dua edıorum Allah hepınıze nasıp etsın sevgılerr:emir_bebek::nazar::nazar:

kızlar nbr nasılsınız hormon testlerimi yaptırdım hepsi normal seviyede çıktı fakat tsh 6.05 çıktı doktoro göstermedim bir bilgisi olan varmı engel olurmu bişeye

mrb beyazpembe.. tsh oranın biraz yüksek çıkmış troit hormonun az çalışıyo anlamına geliyo.. normalde 1- 1,5 arası değerde olması gerekiyo, doktorunla konuşmanı öneririm

kızlar beklenen an 30 ocak pazar sabahı gerceklestı bebegımı kucagıma aldımm.Allah ıma cok sukurler olsunn.sızın ıcınde dua edıorum Allah hepınıze nasıp etsın sevgılerr:emir_bebek::nazar::nazar:

TEBRİKLERRRRRRRRRRRRRRRR çok mutlu oldum inanki allah analı babalı sağlıkla yaşamak nasip etsin. Darısı başıma vallaha :). Ve tüm isteyenelere diliyorum. Bebişi çok öp benim için. Sevgilerrrrr:nazar::KK49::nazar:

X