Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

denemelere devam ediyorum, ancak bilinçlendim, maddi kaygılarla hareket eden merkezlerden uzak durun, tedaviye başlayacağınız ayı iyi seçin, hatta kendi doktorunuz karar versin, iğnelere rağmen bir gelişme yoksa ve hormonlar düşükse tedaviyi yarım bırakın, bunlar gelecek tbm de bana yapılmadı ve daha sonra gittiğim yerlerde hataları hep geç de olsa gördüm.
Merhaba; oncelikle cevap yazdığın icin cok tesekkur ederim.yarin bizde esimle gorusmelere gidecegiz.senin onerebilecegin bir yer var mi? Izinliyken orayla da gorusmek isterim. Dilerim sende en kisa surede bebisine kavuşursun.

Herkese merhaba sayfa baya sakin ugrayan varmi.ben ilk tup bebek denenimi gelecekte yaptim ilkinde tuttu cok sukur 3.5 yasinda kizim var simdi ikinciyi dusunmuye basladim fakat kararsizim 2.yide tup bebekle tutan varmi

denemelere devam ediyorum, ancak bilinçlendim, maddi kaygılarla hareket eden merkezlerden uzak durun, tedaviye başlayacağınız ayı iyi seçin, hatta kendi doktorunuz karar versin, iğnelere rağmen bir gelişme yoksa ve hormonlar düşükse tedaviyi yarım bırakın, bunlar gelecek tbm de bana yapılmadı ve daha sonra gittiğim yerlerde hataları hep geç de olsa gördüm.
gelecek tup bebek merkezı kesınlıkle ama kesınlıkle tafsıe etmorum.benim yaşadıklarımı allah kımse vermesı.onların hatası dan olaye....

gelecek tup bebek merkezı kesınlıkle ama kesınlıkle tafsıe etmorum.benim yaşadıklarımı allah kımse vermesı.onların hatası dan olaye....

Bende malesef ilk denememi orda yaptırmıştım kimseye tavsiye etmem Mete bey e gitmiştim afyon dan doktorum yönlendirmesi ailem orda die seçiminiz o olmuştu olmaz olaydı şimdi doktor arayisindayim kime gitsem güvensem bilmiyorum

Yeni
İyi akşamlar. Yumurta /embriyon/5 günü dönlenmesı yani ilerlemesini olmadığından dolayı durduruldu. Tedavi iptal oldu. Transfer işlemı olmadığındandolay doktora ödediğimiz paranın yarısı geri veriliyor mu? Cevap bekliyorum kızlar

selam arkadaslar. pko teshısı ıle gelecek tüp bebek merkezine gönderdi doktorum. orada mete bey ılgilenecekmiş.esim pek olumlu yorumlr yok baska doktora gıdelim diyor ama burada okudugum kadarıyla herkes memnun. ilk tüp bebek denemem olacak. asılama sansı dusuk olduğu için doktorum direk tüp bebek dedi. malıyeti ne kadar yaptıran arkadaslar var mı?

selam arkadaslar. pko teshısı ıle gelecek tüp bebek merkezine gönderdi doktorum. orada mete bey ılgilenecekmiş.esim pek olumlu yorumlr yok baska doktora gıdelim diyor ama burada okudugum kadarıyla herkes memnun. ilk tüp bebek denemem olacak. asılama sansı dusuk olduğu için doktorum direk tüp bebek dedi. malıyeti ne kadar yaptıran arkadaslar var mı?
cnm bende yeni yaptirdim.orda ama tutmadi,bunlar nasip kiamet isi,ikinci denememide orda yapicam.maliyeti ilacalrla beraber 6500

Kozlar aranızda aktif olan var mı? Ben de tedaviye başlayacağım ama kafam çok karışık olumlu olumsuz bir sürü yorum var bana yardım eder misiniz?

Merhaba, mesajınızı okuyunca kararsızlığa düştüm, diğer merkezlerde Farklı olarak uygulanan nedir ve hangi merkez acaba rica etsem yazar mısınız? Ben Mete beyde olumsuz sonuç aldım fakat daha sonra Acıbadem’de Profesör doktorla denedim ve Acıbadem bile çok Farklı bir tedavi uygulamadı.Acaba bahsettiğiniz hangi merkez Farklı kişiye özel tedavi yapıyor paylaşabilir misiniz? Bizlere de fikir olsun.

benim gelecek tüp bebek merkezinde 2 denemem oldu, ikisi de başarısız, daha sonra gittiğim merkezlerde buranın ne kadar hatalı ve eksik davrandığını sonradan gördüm, hastanın durumuna göre özel tedavi geliştirilmiyor, ezbere hareket ediliyor, asla kimseye tavsiye etmem, daha kaliteli merkezlere gidin derim.

X