Antalya ıvf tüp bebek merkezi

İlk soruna cevap vereyim bence kesinlikle ivf murat berkkanoglu derim ben sana çok memnun kaldım ben ama belki orası daha da iyidir bilemeyeceğim kararını etklimek istemem. Diğer soruna gelecek olursak da direk Ali Fuat Şengörun sekreterini ara sor bana Ali bey iki hafta kullan adet olunca kontrole git demişti. Ben 11 gün kullandım bugün adet oldum kontrole gideyim mi acaba yoksa 14. günü mü bekleyeyim die bir sor sen
Selam 🌸 tavsiyene uyarak murat hocayla bugün tüp bebek surecine başladım. Amh vs hiçbirini olcmedi. Muayene bizim için yeterlidir dedi. Sağ yumurtaligimdaki kistim patlamış. Sağ yumurtalığın çalışmıyor demişlerdi. Murat hoca kistten görememiş olabilirler 2 yumurtan sağda 3 yumurtan şu an solda var dedi. Yaş 27 ve yumurta sayısı az olunca tüp bebeğe baslama kararı aldık. Bugün gonalf f 375 vuruldum ve diğer ilaçları aldım. Yarın da kullanıp cuma sabahı muayene olacağım ve yumurtalar gelisiyorsa devam edeceğiz ilaçlara. Gelismezse boşa kullanmayalim paran çöpe gitmesin dedi. Fiyatı merak edenler için 34 yumurta toplama işlemine kadar olan bölüm. 19 da transfer ücreti. Yumurtalar ikinci günde ölürse 34 bin liranın 7500 lirasını iade edeceklermis. Birden fazla embriyo gelisirse tüp bebek tutmama ibtimaline karşın yeniden ilaç ve yumurta masrafı yapmamak için 6000 TL ücretle 5 yıl boyunca dondurma işlemi yapabiliyormuşuz. Gonalf f 10 tane kullanacağım. Adeti 2000 TL. Diğer ilaçlar 440 TL tuttu şimdilik. Şu an 5 yumurtam var. Gonalf f yumurta sayımı arttırır mı acaba

Rica ederim ne demek. Ne zaman istersen aklına takılan birşey olursa sor lütfen ❤️
Bende IVF de tedavi görüyorum doktorum Kemal hoca transferim mart ayında şuan rahim dinlendirme aşamasındayz iki embriyo transfer edilecek inş sizin embriyo kaliteleriniz neydi acaba hatırlıyor musunuz

Yaşamdaki doktoru çok bilmiyorum orada tüp bebek bölümü açılali 2-3 yıl oldu sanırım ama diğer ikisinden birini tercih edebilirsiniz ben ivf de hamile kaldım Memorial in piyasaya göre daha pahalı olduğunu düşünüyorum maddi imkanınız varsa orayida düşünebilirsiniz tabiki 🌸

Bende ıvfde tedavi görüyorum Kemal hocada mart ayında transferim olcak inşallah embriyo kaliteniz neydi acaba sizin benim kaliteler orta kalite biraz üzüldüm açıkçası

Selam 🌸 tavsiyene uyarak murat hocayla bugün tüp bebek surecine başladım. Amh vs hiçbirini olcmedi. Muayene bizim için yeterlidir dedi. Sağ yumurtaligimdaki kistim patlamış. Sağ yumurtalığın çalışmıyor demişlerdi. Murat hoca kistten görememiş olabilirler 2 yumurtan sağda 3 yumurtan şu an solda var dedi. Yaş 27 ve yumurta sayısı az olunca tüp bebeğe baslama kararı aldık. Bugün gonalf f 375 vuruldum ve diğer ilaçları aldım. Yarın da kullanıp cuma sabahı muayene olacağım ve yumurtalar gelisiyorsa devam edeceğiz ilaçlara. Gelismezse boşa kullanmayalim paran çöpe gitmesin dedi. Fiyatı merak edenler için 34 yumurta toplama işlemine kadar olan bölüm. 19 da transfer ücreti. Yumurtalar ikinci günde ölürse 34 bin liranın 7500 lirasını iade edeceklermis. Birden fazla embriyo gelisirse tüp bebek tutmama ibtimaline karşın yeniden ilaç ve yumurta masrafı yapmamak için 6000 TL ücretle 5 yıl boyunca dondurma işlemi yapabiliyormuşuz. Gonalf f 10 tane kullanacağım. Adeti 2000 TL. Diğer ilaçlar 440 TL tuttu şimdilik. Şu an 5 yumurtam var. Gonalf f yumurta sayımı arttırır mı acaba
Evet iğnelerle 2-3 tane daha yumurta büyüyor

Bende duydum Ali Fuat baya öneriliyor tüp bebeği kendisimi yapıyor vitalede yapiliyormu ? İvf nin lab. Çok iyi belki orayı kullaniyordur bilgim yok doktor dışında bunlarada dikkat edin derim ben memnun kaldım karar sizin tabiki 🌸
Bende ıvfde tedavi görüyorum transfer martta inşallah embriyo kaliteniz neydi acaba sizin hatırlıyor musunuz

Bende IVF de tedavi görüyorum doktorum Kemal hoca transferim mart ayında şuan rahim dinlendirme aşamasındayz iki embriyo transfer edilecek inş sizin embriyo kaliteleriniz neydi acaba hatırlıyor musun
35 yaş üzerine mi çift embriyo transfer ediliyor? İlk denemeniz mi? Benim ilk denemem ilk ilacımı dün kullandım. İnşallah bizimle olurlar ve yüzümüz güler 🌸🌸

Merhabalar ben de Antalya IVF de tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum. Yaşım 40 ve eşimin sperm değerleri çok kötü. Tedavi ücretini öğrenebilir miyim ?
Ben 3 gün önce başladım tedaviye ivf de. Yumurta toplama 34 bin TL. Transfer 19 bin TL. İlk muayene olduğumda 1250 TL ödedik. Doktorun istediği testler benim için 2 bin TL ydi ben devlette yaptıracağım. Sperm testi 1000 TL. Erkek için istenen diğer testler de 1000 TL. Gonalf f 300lük 2 bin lira şu an 10 kutu kullanacagim. Tarlusal coraspin +bir ilaç daha 440 TL tuttu.

Ben 3 gün önce başladım tedaviye ivf de. Yumurta toplama 34 bin TL. Transfer 19 bin TL. İlk muayene olduğumda 1250 TL ödedik. Doktorun istediği testler benim için 2 bin TL ydi ben devlette yaptıracağım. Sperm testi 1000 TL. Erkek için istenen diğer testler de 1000 TL. Gonalf f 300lük 2 bin lira şu an 10 kutu kullanacagim. Tarlusal coraspin +bir ilaç daha 440 TL tuttu.
Birebir aynı aşamalardan geçtim bende yumurtalar toplanıp embriyolar donduruldu şuan ilaç kullanıp transferi bekleme aşamasındaym hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Birebir aynı aşamalardan geçtim bende yumurtalar toplanıp embriyolar donduruldu şuan ilaç kullanıp transferi bekleme aşamasındaym hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
İğne mi kullaniyorsunuz yoksa normal tablet mi bekleme aşamasında? Bir de bu dönemde doktor cinsel ilişkiyi yasaklıyor mu?

İğne mi kullaniyorsunuz yoksa normal tablet mi bekleme aşamasında? Bir de bu dönemde doktor cinsel ilişkiyi yasaklıyor mu?

Valla cinsel ilişki ile ilgili bişi demedi yasak değil zaten yumurtalar toplandı artk embriyo olarak bekliyor şuan transfer içinde rahim hazırlığı yapılıyor ilaç listesi var çoğu tablet şeklinde bazı günler iğne var oda transfere yakın zamanda listeyi onlar ayarlıyor zaten

Valla cinsel ilişki ile ilgili bişi demedi yasak değil zaten yumurtalar toplandı artk embriyo olarak bekliyor şuan transfer içinde rahim hazırlığı yapılıyor ilaç listesi var çoğu tablet şeklinde bazı günler iğne var oda transfere yakın zamanda listeyi onlar ayarlıyor zaten
Ben de bugün sordum reglim bitmek üzere. Cinsel ilişki yasak degil dedi.

Çok sevindim inşallah seninde tutar 🥰 doğal siklusmu ilaçlı mi olacaksın peki ?
İlaçlı olacak mart 9da ilaçlara başlayacağım şemaya göre 28 transfer bi aksilik olmazsa inşallah kalitesi 3bb die üzülüyordum hep ama sizinkinin tutmuş olması beni umutlandırdı 🙏🏻💕

İlaçlı olacak mart 9da ilaçlara başlayacağım şemaya göre 28 transfer bi aksilik olmazsa inşallah kalitesi 3bb die üzülüyordum hep ama sizinkinin tutmuş olması beni umutlandırdı 🙏🏻💕
Hiç üzülme canım kalitesi düşük değil bizim merkezde ortalama herkesin bu kalitelerde oluyor erken dondurduklari için güzel haberlerini alırız inşallah 🤲🌸🌸

X