Antalya'da Önerebileceğiniz Falcı Var mı ?

ben geçenlerde yine muzoya gittim ..2. baktırmamdada 1. ile hemen hemen aynı şeyleri söyledi...bu nasıl oluyo peki garip yani anlamak zor..ilk baktırdığımda söylediği şeylerden biri çıktı..hiç ortada ihtimal yokken hemde...Allahtan başka kimse bilemez..Ama Allah bazı insanlara bu 6. his yeteneğini veriyor bence..Falı herkes bakar ama tutturamaz sonuçta

Müzik telefondan bakıyor mu acaba?? Telini biliyorsanız yollar mısınız???

Gokce hanimin numarasni verebilirmsniz lutfen cok acil ayrica nerede bakiyor

akliniz varsa gokceye gitmeyin !!! 3 arkadasim baktirdi sacmaladi kadin burada oven sahis onun yatalak oldugunu koyde yasadigini soylemisti alakasi yok ne zaman arasan disarida (evden cikamiyor demisti) ve de oven kisi millete ozel mesaj atmaya baslamis iki kisi bana sorunca dank etti ben reklamci diye sikayet ettim artik konulara yazmayi birakti herkese ozel msj atiyo aman dikkat edin msj sayisi cok olunca reklam yapmiyor saniyoruz bu cok yanlis !

akliniz varsa gokceye gitmeyin !!! 3 arkadasim baktirdi sacmaladi kadin burada oven sahis onun yatalak oldugunu koyde yasadigini soylemisti alakasi yok ne zaman arasan disarida (evden cikamiyor demisti) ve de oven kisi millete ozel mesaj atmaya baslamis iki kisi bana sorunca dank etti ben reklamci diye sikayet ettim artik konulara yazmayi birakti herkese ozel msj atiyo aman dikkat edin msj sayisi cok olunca reklam yapmiyor saniyoruz bu cok yanlis !

Cok saol ben de gidicektm bosuna param gitmesin

Ben Ankarada yaşıyorum. 2 yıl önce Antalya ya gezmek için gitmiştik. Arkadaşım oradaki bi yakınından iyi bir falcı olduğunu duymuştu. O kişiden rica ettik bizi götürdü. Pazar günü olduğu için kadın bize bakmak istemedi. Tek o gün eviyle ilgilenebiliyormuş, haliyle tatil gününde bakmak istemedi ve bizi tersledi bi güzel. :KK53: ısrar ettik Ankaradan geldik ve bi kaç saat sonra da ayrılacağız antalyadan diyince gidin biraz dolaşın ortalığı toparlayım dedi :KK52: Böyle değişik bi mahalleydi çok gelişmemiş bölge olarak şöyle tarif edeyim öğretmenevi lokali vardı çok yakınında. Falcının ismi Fatma. Gerçekten güzel baktı fakat kısa kesti. Zorlama bi fal oldu yani. Hayatımdaki çok özel şeyleri bildi ve isim harflerini o kadar güzel veriyorki resmen isim çıkıyor ortaya..

Telefondan bakıyor mu acaba? Bakıyorsa ben de alabilir miyim telefonunu?

Hapishanenin arkasinda oturan(hastanede olabilir) bir bayan varmi$ ölecegin güne kadar söylüyormu$ duyan bilen var mi ? adini söylemi$ti bi arkadasim ama hatirlamiyorum . telefonunu ögrenmek isterim bilen varsa bana mesaj atarsa cok sevinirim

Son düzenleme:
ntalyada gitmediğim FALCI HOCA VSS KALMADI yok alex yok mürüvet yok fatma vss ama bir arkadaşımın tavsiyesi ile kuzey isminde yurt dışından gelen kendini ruh okuyucu olarak tabir eden fal tabirine kızan bir falcıya gittim :) adam inanılmaz bakıyor ve öyle 3 vakte 4 vakte kadar demiyor uzun zamandır eşimle aram çok kötüydü bir dua verdi şimdi o içerde yemek hazırlıyor ben sizlere yazıyorum :) gerçekten tavsiye ederim
kuzey hala antalyada mi eger oyleyse numarasini yazar misiniz bana

Kim bu adı ne? Bir de fatmanın numarasını özelden yazabilir misiniz? Bir de baktıranların yorumunu alabilir miyim?
Ben falci fatmaya gitmiştim isiklardaki bu yaz gittim hayatimda gittiğim en kotu falciydi 100 e bakiyor. Onceden iyi miydi bilmiyorum ama bende tam fiyasko. Erkek kardesin var dedi tek cocugum. Baban isinle alakali birseylere karsı cikiyo dedi babam hayatta degil. 15 dk surmedi fal. İsterseniz gidip deneyin elektrik meselesidir ama bende bilemedi. Baska bir arkadasta yanından bile gecmedi yazmisti forumda onunla ilgili. Siz bilirsiniz

Kim bu adı ne? Bir de fatmanın numarasını özelden yazabilir misiniz? Bir de baktıranların yorumunu alabilir miyim?
adı husnıye canım.50 lıraya bakıyorrr.adresını falan bılmıoyorumm genc bı bayan 35 yaslarndaa ben telefondan baktrdım. dususn ıstersen numarasını ozelden verırım ıyı aksamlar

adı husnıye canım.50 lıraya bakıyorrr.adresını falan bılmıoyorumm genc bı bayan 35 yaslarndaa ben telefondan baktrdım. dususn ıstersen numarasını ozelden verırım ıyı aksamlar

hüsniye hanım nasıl peki? sen beğendin mi? isim fln söylüyor mu? gelecekle ilgili bir şeyler diyor mu? Telefonunu gönderebilir misin rica etsem özelden?

Ben İstanbuldayım Antalya da çok ünlü olan bir medyum buldum en kısa zamanda Antalyaya gidicem baktırmaya isteye bağlı su veya tarot bakıyormus birçok kişiden duydum namını eger istersen telini adresini yazabilirim

kim bu bahsettiğin kişi? bana da telefonunu atar mısın özelden mesaj.

Poyraz ok cok guzel tarota bakiyo. cafedeyiz konyaalti caddesindeydi 2009 da simdi varmi bilimiyorum ama facede ekliyebilirsin.

antalyada önerebileceğim çok iyi bir falcı var.adam süper bakıyor.arkadaşımda gitti bende gittim.çok etkilendim.ne dediyse çıktı gitmek isteyen arkadaşlara mutlaka tavsiye ederim.cvp yazarsanız yardımcı olurum

antalyada falcı arayan arkadaşlar size bir mail adresi yazıyorum arzu edenler temasa geçsin.bu adam orta yaşlarda arkadaşım vasıtasıyla gittim çok mennun kaldım herşeyi bildi ve ne dediyse çıktı.ücret olarakta sizin uygun gördüğünüz ücreti alıyor.deneyin derim.mail adresine mail atarsanız mutlaka size cvp yazıp temasa geçiyor.mail adrsi:m

Dur lütfen söylemeyin, biz tahmin edelim, su falı bakıyor, 43 yaşında, Adana'lı, adı da Bülent.
Adamın cidden cinleri var değil mi?
Bildim mi:26:

Bülent bey, reklamınızı yapmayın lütfen, sitenin patron el aldı, onun cinleri epey kalabalık, bir geldiler mi bildiğin ordu şeklinde geliyorlar:KK51:

Merhaba İncir, lütfen Fatma hanımın numarasını verebilirmisiniz((((((((((((((((((((((

Ben Ankarada yaşıyorum. 2 yıl önce Antalya ya gezmek için gitmiştik. Arkadaşım oradaki bi yakınından iyi bir falcı olduğunu duymuştu. O kişiden rica ettik bizi götürdü. Pazar günü olduğu için kadın bize bakmak istemedi. Tek o gün eviyle ilgilenebiliyormuş, haliyle tatil gününde bakmak istemedi ve bizi tersledi bi güzel. :KK53: ısrar ettik Ankaradan geldik ve bi kaç saat sonra da ayrılacağız antalyadan diyince gidin biraz dolaşın ortalığı toparlayım dedi :KK52: Böyle değişik bi mahalleydi çok gelişmemiş bölge olarak şöyle tarif edeyim öğretmenevi lokali vardı çok yakınında. Falcının ismi Fatma. Gerçekten güzel baktı fakat kısa kesti. Zorlama bi fal oldu yani. Hayatımdaki çok özel şeyleri bildi ve isim harflerini o kadar güzel veriyorki resmen isim çıkıyor ortaya..

Şaka gibi,hiç başka konulara bakmamıştım,buraya denk geldim.Dün de Antalya'daki arkadaşım bulduğu süper falcıyı anlattı,numarasını verdi.

4-5 kişi baktırmışlar,hepsinde de kadın isim isim,direk yüzlerine anlatmış.
Ne kahve ne tarot,sadece bakıp anlatıyomuş.Fiyata zam geldi,50 oldu galiba dedi.Ben 30'a gitmiştim dedi.
Duygum cafe,falcının adı da Duygu,çok yoğun,genelde 10 güne randevu veriyo dedi.
2440605.

Gelecek için de tarihler vermiş,çıkmasını bekliyoruz hepimiz dedi.Ama onun ev satma işi vardı,oldu o iş demiş kadın.Eve gidince babasının evi sattığını öğrenmiş.

Arkadaşı gitmiş,kız evli.Sakın demiş çocuk yapma,ayrılcaksınız siz,eşin çalışmıyo hiç demiş.Hakkaten de doğru hepsi.Kız ayrılmayı düşünüyo eşi çalışmıyo diye.

Yani olanı,geçmişi süper bilmiş kadın,ben gelecek de çıksın tam süper derim şahsen.Haber ver dedim tarihler çıkarsa,yazarım size haber gelince.

Adınızı direk söylüyomuş kadın,sevgilinizin/eşinizin adını da biliyomuş.İlginç yani.

Siz de yazın giderseniz:KK16:

Bir arkadaşım var Antalyada tarot bakıyor geçmiş şeyler hakkında bilgili. Bu işi meslek olarak yapmıyor ama sezgileri çok güçlü isteyene numarasını verebilirim

X