Doğuma Hazırlık Antalyalı hamişler

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar bu hafta ben de anadolu hastahanesıne fıyat almak ıcın gıdıcem. bakalım bana nasıl fıyat cıkacak
Ve burda havalar cok sıcak olmaya başladı surda 2 ay zamanım kaldı valla korkmaya basladım sıcaklardan..Allah hepımıze yardım etsın

Adas dogru soyluyon ay her seferinde farklı bişey oduyoruz yaaa cebindeki paraya guvenip gidemeyeceksin walla bi gittigin oburunu tutmuyor.Artık caresiz katlanıcaz napalım surda 20 gunum kaldı.
Dilekcim doktorum bugun cok neseliydi :) 10 gun sonra nts ye sokacak. Bu arada sen manavgattan nerden almıstın ya bi tarif eder misin aslında herseyi aldım gibi ama insanın gozu doymuyo :) Babykeeper a gittin mi gecen gun?

Adas dogru soyluyon ay her seferinde farklı bişey oduyoruz yaaa cebindeki paraya guvenip gidemeyeceksin walla bi gittigin oburunu tutmuyor.Artık caresiz katlanıcaz napalım surda 20 gunum kaldı.
Dilekcim doktorum bugun cok neseliydi :) 10 gun sonra nts ye sokacak. Bu arada sen manavgattan nerden almıstın ya bi tarif eder misin aslında herseyi aldım gibi ama insanın gozu doymuyo :) Babykeeper a gittin mi gecen gun?

canım benim doktoruma verdigimiz para standart ...ama özel hastane oldumu değişiyor..ama çok ilginç anadolu hastanesinin uyguladıgı fiyat sekli :) bunu bi şekilde nlara yansıtmak lazım...esyalarımı arçelik bayisinin sol tarafından ara yol üzerinde...zıpır beebeden aldım...her marka var cnm...bencede bi bak derim oraya...benimde gözüm doymuyor yeni basladım alısverişe..bayagı tamamladım ama...hergördügümü alasım geliyor..:)bu hafta sonu gidecem antalayaya babykeeper a...bu arada uyku setini hangi marka aldın cnm...ve nerden ?

canım benim doktoruma verdigimiz para standart ...ama özel hastane oldumu değişiyor..ama çok ilginç anadolu hastanesinin uyguladıgı fiyat sekli :) bunu bi şekilde nlara yansıtmak lazım...esyalarımı arçelik bayisinin sol tarafından ara yol üzerinde...zıpır beebeden aldım...her marka var cnm...bencede bi bak derim oraya...benimde gözüm doymuyor yeni basladım alısverişe..bayagı tamamladım ama...hergördügümü alasım geliyor..:)bu hafta sonu gidecem antalayaya babykeeper a...bu arada uyku setini hangi marka aldın cnm...ve nerden ?

Ayy uyku setini sorma daha bugun gene soylendim hi hosuma gitmedi.babykeeper dan almıstım 165 ytl ye ama bence sen ordan alma aynı paraya dısardan da alırsın hem fazla secenek yok orda hem de kumasınıhiç begenmedim bide en iyisi ditye sattılar ama mobilyalar ucuz oda takımı alacaksan ben 1.800 e aldım.

Ayy uyku setini sorma daha bugun gene soylendim hi hosuma gitmedi.babykeeper dan almıstım 165 ytl ye ama bence sen ordan alma aynı paraya dısardan da alırsın hem fazla secenek yok orda hem de kumasınıhiç begenmedim bide en iyisi ditye sattılar ama mobilyalar ucuz oda takımı alacaksan ben 1.800 e aldım.
cnm fazla yerim olmadıgı için takım almadım...mobilya yatak aldım...uyku seti almıştım iade ettim hem çok pahalı hemde kuması çok kotuydu...kristal die bir marka var...90 ytl ye çok begendim belki ondan alırım..kendim altınbas kullanıyorum ..çok memnunum tacta almıstım..ondan hiç memnun kalmamıstım..altınabasada bakıcam ..bence sende bi bak hem fiyatıda çok uygun netten baktım ....60-70 ytl arası...
a.s.

kızlar ıyı aksamlar
Anadolu hastahanesı ıle görsutum sezeryanlı dogum 2 bın ytl normal dogum 1500 dedıler
bılıyorsunuz dr. um jınefem de ama ben anadoluda dogum ıstemıstım
ayrıca dr.a da 1.500 ytl ayrıca verecekmısım
cok fazla oldu gıbı geldı bana
felaket bır rakammmmmmmmmmmmmm

Bana yaşam hastanesinide çok tavsiye ettiler, dün oradan fiyat aldım. Ssk ya sezeryan 900, normal doğum 950, refakatçiye günlü 50 ytl dediler, bu fiyatlara bebeğin aşıları da dahilmiş. Bilmiyorum ama bana uygun geldi, sanırım oraya başlayacağım. Oradan hiç doktor ismi duyan varmı arkadaşlar?

kızlar ıyı aksamlar
Anadolu hastahanesı ıle görsutum sezeryanlı dogum 2 bın ytl normal dogum 1500 dedıler

kesinlikle felaket bi rakam..saçmalamıslar...çocugu farklımı dogurtuo bunlar naniknanikya bu ne saçmalık

Bana yaşam hastanesinide çok tavsiye ettiler, dün oradan fiyat aldım. Ssk ya sezeryan 900, normal doğum 950, refakatçiye günlü 50 ytl dediler, bu fiyatlara bebeğin aşıları da dahilmiş. Bilmiyorum ama bana uygun geldi, sanırım oraya başlayacağım. Oradan hiç doktor ismi duyan varmı arkadaşlar?

canım bende büyük ihtimalle yaşamda doğum yapıcam bi tane vardı doktor bi erkek onu çok önermişlerdi ama şimdi hatırlayamadım adını öğrenirim sana söylerim.(benim doktorum dışardan olucak) evet yaşam ucuz tek kişilik oda istersen 150 ytl günlük refakatcıya para almıyorlar o zaman, iki kişilik odalarda refakatcı parası varmış sadece
belki aynı zamanlarda doğururuz ve görüşmüş oluruz.ben sezeryan olursam 8.8 de olacak büyük ihtimalle ama daha belli değil sezeryanmı normalmi

ayrıca yaşam hastanesinde yeni doğan üniteside var.çocuk doktoru bakıyor hemen doğunca

Canım orada zaten 2 doktor varmış Cemil Karakuş ve Alp Çeliker. Ben Cemil Beyi çok duydum ondan randevu alıcam. Anadolu hastanesi düşünüyordum yoğun bakım ünitesi yüzünden ama dün annem yaşam hastanesinin de yoğun bakım ünitesi olduğunu duymuş, hemen araştırdık hem fiyatları uygun hemde çok tavsiye ediliyor. Benim en geç 31.08 dendi doğum tarihine ama hayırlısı bakalım. Ben temmuzun 9 unda geliyorum Antalyaya görüşürüz belki :)) ne tarafta oturuyorsunuz? Eğer öğrenirsen senin duyduğun doktoru da sevinirim canım.

Bu arada ben sezeryan olmak istiyorum ama doktora da bağlı bu bakalım hayırlısıyla Antalyaya gelip başlayabilseydim doktora iyi olacaktı.

CANIM SANIRIM CEMİLDİ BİRDE YAŞAM HASTANESİNİN RADYOLOĞUNA İİ DİYORLAR. BENDE HANGİ HASTANE DİYE DÜŞÜNÜRKEN BENİM KENDİ DOKTORUM DEDİ İİ Bİ HASTANE HEMDE UYGUN DÜŞÜNÜRSEN ORADA YAPALIM DEDİ.ONDAN DUYUNCA ARAŞTIRMIŞTIM.
BİRDE NEDEN SEZERYAN DÜŞÜNÜYOSUN CANIM KORKTUĞUN İÇİNMİ

YA NEDEN OLMASIN TABİ BELKİ GÖRÜŞÜRÜZ NE GÜZEL OLUR.BENİM EVİM ÇALLIDA ANNENLER NERDE.BEKLERİM ANTALYAYA GELDİĞİNDE:1hug:

kızlar ıyı aksamlar

cnm napmış öyle anadolu! :1shok: 1500 ytl yi ibrahim bey mi sööledi? ben daha konusmadım da? fazlaymıs baya

Bizimkiler Uncalıdalar ama yazın laraya geçiyorlar, kampın oraya. Görümcem Çallıda oturuyor. Uzak değiliz yani :)) Sezeryanı düşünmemin sebebi hem çok korkuyorum hemde belim çok sorunlu. Kuyruk sokumum kırılmış küçükken o belime baskı yapıyor fizik tedavi falan gördüm, şimdide çok korkuyorum. Bakalım doktorla da konuşucam bu konuyu, o ne diyecek bakalım. Senin neden sezeryan olabilir?

Ayy Dileek ben daha yeni gordum senin aldıgın kıyafetleri ne guzel seylermiş onlaar bayıldım bayıldım ben temmuz annelerinden oldugumdan pek bu tarafı ınceleyemiyorum hemen ben de gideyim bugun su zıpır bebeye aslına bakarsan hiic halim yok kalkmaya taksi falan cagırayım ben de yolda molda dogurmasam bari:roflol::roflol::roflol:

Mehtapcım bu hastaneler gerçekten çok dengesiz. Anadolu hastanesi bana sezeryana 2300 demişlerdi, diloşum da sormuş ona 2000 demişler. Dün annem Yaşam hastanesine sorduğunda ssk ya sezeryan 900 demişlerdi, bugün 1975 demişler anlamadım gitti. Sende bir ara yaşam hastanesine sorarmısın fiyatları canım. Hangisine inanacağımı şaşırdım valla.

Eşim yaşam hastanesine telefon açmış, bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor bana ya bu konuda tam bilgi verecek birini bağlayın yada müdürünüzle konuşucam demiş. Zuhal diye bir bayanı bağlamışlar. ssk ya sezeryan 1250, bu paranın içinde refakatçi, 2 günlük oda var. ssk ya muayene ücreti 25 ytl. Aynısını açıp Anadolu hastanesine de sormuş. Sezeryan doktor onlardan olursa 2000, dışarıdan olursa 2300 olur demişler. Fakat paranın içine hiçbirşey dahil değil demişler. Oda, refakatçi falan dahil değilmiş. Muayene ücreti 45 ytl.

X