AÖF hangi bölümünde ve kaçıncı sınıfında okuyorsunuz?

merhaba AÖF li arkadaşlarım...
ben de işletme 2. sınıftayım...
ikinci üniversite olarak okuyorum..
bu memlekette her ihtimali düşünüp, elimizdeki kartlarımızı çoğaltmalıyız..
imkani olanlar muhakkak okumalı bence..
hepimize başarılar dilerim..

mrb ben 1. sınıf kamu yönetimi okuyorum derslerimi çok seviyorum.Mezun olunca çalışma imkanım fazla ve alternatif çok var inş bitirip bir meslek sahibi oluruz...

arkadaslar bana boluum konusunda yardimci olurmusunuz. bu sene basvuru yapacagim sozel mezunuyum. bu alana yatkin bi bolum acaba kamu yonetimimi yoksa halkla iliskilermi. isletme istiorum ama matametik agirlikli die duydum onun...okuyan arkadaslara onemle duyrulur

kızlar açık ögretim bankacılık ve sigortacılık bölümüne kayıt olmak istiyorum ama diploma notu önemlimi onu bilmiyorum bilen arkadaşlar cevap verirseniz çok sevinirim.....

selamlar ben aof 3. sınıf işletme öğrencisiyim ... ara sınav sonuçlarını heyecanla beklıyorum pek umudum olmasada kaydirigubbakcemile3

kızlar açık ögretim bankacılık ve sigortacılık bölümüne kayıt olmak istiyorum ama diploma notu önemlimi onu bilmiyorum bilen arkadaşlar cevap verirseniz çok sevinirim.....

canımcım dıploma notun önemli değil a.s.

slmlar bende yerel yönetimler 1.sınıftayım herkese başarılar finaller mayısın sonunda yani az kaldı ii çalışmalar herkese:uhm:

bende iktisat hazırlık okuyorum.dgs ile geçiş yaptım.

xl67w3eieix.png

X