Sınavsız Olarak İkinci üniversite Okumak İstermisiniz?

Slm kızlar bende Tarih Bölümü mezunuyum eylülde formasyon programına basliyacam inşallah. Bende sınavsız 2.ci Ünv okumak istiyorum ama biraz tedirginim. 11 aylık bir oğlum var. Sağlık Yönetimi Bölümü varmış onu okumayı düşündüm de ne diyorsunuz yapabilir miyim? Ya da bilgisi olan varsa lutfen yardimci olsun. Nasıl bir bölüm onu parlak mi?

bulca bulca merhaba bugun basladı yenıleme
bir de sormak istediğim, benım mesela ıkı tane bırıncı donem den bır tane de ıkıncı donemden dersım var onları ben sececek mıyım
ders secme gobo bırsey var mı
sayfada sadece ödeme yapın dıye yer var

bulca bulca merhaba bugun basladı yenıleme
bir de sormak istediğim, benım mesela ıkı tane bırıncı donem den bır tane de ıkıncı donemden dersım var onları ben sececek mıyım
ders secme gobo bırsey var mı
sayfada sadece ödeme yapın dıye yer var
1.dönem den olan derslerinizi sistem yüklüyor.siz de diğer 2.sınıf derslerinizi ekliyorsunuz ve sistem de ödeyeceğin harcı görüyorsun.

1.dönem den olan derslerinizi sistem yüklüyor.siz de diğer 2.sınıf derslerinizi ekliyorsunuz ve sistem de ödeyeceğin harcı görüyorsun.
nasıl ekleyecegım ben odeme sayfasına gıdıyorum ama ders falan cıkmıyor karsıma ekleyecegım
derslerı secmeden odeme yapsam bı sorun olur mu kı sonradan

nasıl ekleyecegım
Sistemde tarif ediyor şifrenle ders ekle sil butonuna gir.1.sınıf derslerini silemezsin onları mecbur alacaksın.2.sınıf derslerinin yanında ekle butonu var oraya tıklayacaksın tek tek kaç dersin varsa sonra devam yada ileri diyeceksin.

Merhaba, sosyoloji ya da tarih okumak istiyorum.. ya istanbulda ya da anadolu ünide.. hangi üniversiteyi tercih etmem gerekir.. hangisinin eğitimi daha kapsamlı? deneyimi olan arkadaşlar bilgilendirebilirse çok sevinirim.. bir de başvuru tarihlerini internette bulamadım bu sene için, bilginiz var mıı:)

Merhaba, sosyoloji ya da tarih okumak istiyorum.. ya istanbulda ya da anadolu ünide.. hangi üniversiteyi tercih etmem gerekir.. hangisinin eğitimi daha kapsamlı? deneyimi olan arkadaşlar bilgilendirebilirse çok sevinirim.. bir de başvuru tarihlerini internette bulamadım bu sene için, bilginiz var mıı:)
Anadolu üniversitesini tavsiye ederim kitap veriyorlar,bütün şehirlerde bürosu var.Sınavsız 2.üniversite olarak okuyacaksanız eylül gibi olur.ygs ile okuyacaksınız temmuz gibi tercih verilir oda eylül gibi olur.

X