AÖF. Sosyoloji Bölümü.

kızlar yardımmmm
bugün kaydımı yaptırdım çok şükür
cici kitaplarımı aldım geldim mutluyum umutluyum:KK23:

ancak eve gelince şu internet şifresiyle sisteme gireyim dedim
şifre değişikli yapayım dedim
yani şifre olarak ne yazdıysam kabul etmedi sistem
öyle olmaz böyle olmaz vs.:44:
sonra eski şifremle,yani bürodan verilenle giriş yapayım dedim
bu sefer onuda kabul etmiyor
eeeee nolcak şimdi
o lanet olası büroya tekrarmı gitçemmmmmmmmm
:113:

kızlar yardımmmm
bugün kaydımı yaptırdım çok şükür
cici kitaplarımı aldım geldim mutluyum umutluyum:KK23:

ancak eve gelince şu internet şifresiyle sisteme gireyim dedim
şifre değişikli yapayım dedim
yani şifre olarak ne yazdıysam kabul etmedi sistem
öyle olmaz böyle olmaz vs.:44:
sonra eski şifremle,yani bürodan verilenle giriş yapayım dedim
bu sefer onuda kabul etmiyor
eeeee nolcak şimdi
o lanet olası büroya tekrarmı gitçemmmmmmmmm
:113:
acaba sistem kabul ettide sanamı etmedi gözuktu cnm aöfden aldığın şifreyi sakince dene olmazsa koymaya çalıştığın şifreleri dene onlarda olmazsa bir sorun var demektir git aöf sor cnm yada ara istersen gitmeden belki sen tekrar gitmeden halledebilcek sorundur:KK52:

acaba sistem kabul ettide sanamı etmedi gözuktu cnm aöfden aldığın şifreyi sakince dene olmazsa koymaya çalıştığın şifreleri dene onlarda olmazsa bir sorun var demektir git aöf sor cnm yada ara istersen gitmeden belki sen tekrar gitmeden halledebilcek sorundur:KK52:

muhtemelen sistem kabul etti ama bana etmedi gibi gösterdi,
yada bikaç yeni şifre denememde üst üste şifremi beğenmedi diye bloke etti.
hey Allahım yaaa tlf.la bi iş yapmazlar canım şahsen gelmeniz gerek dicekler.
kartımı almaya gittiğimde yenilerim artık şifreyi.
nasıl olsa lazım değil bu sistem pek dime canım??

muhtemelen sistem kabul etti ama bana etmedi gibi gösterdi,
yada bikaç yeni şifre denememde üst üste şifremi beğenmedi diye bloke etti.
hey Allahım yaaa tlf.la bi iş yapmazlar canım şahsen gelmeniz gerek dicekler.
kartımı almaya gittiğimde yenilerim artık şifreyi.
nasıl olsa lazım değil bu sistem pek dime canım??
hangi sistem lazım değil şifreyimi diyorsun hangi sistemden bahsediyorsun cnm birde sen şifreyi neden değişmeyi denedinki bürodakiler değişmenmi lazım dediler ben ikisene okudum aöfnin verdiği şifreyle kaldım birsorun olmadı:)

Son düzenleme:
hangi sistem lazım değil şifreyimi diyorsun hangi sistemden bahsediyorsun cnm birde sen şifreyi neden değişmeyi denedinki bürodakiler değişmenmi lazım dediler ben ikisene okudum aöfnin verdiği şifreyle kaldım birsorun olmadı:)

yok canım yaaa büodakiler değiştir falan demediler de beni dürttü işte
bürodan verilen şifre "DEVE" :KK1::KK1:
deve diye şifremi olur dedim değiştirdim ben onu :KK52:

neyseki dediğin gibi yapıp ilk denediğim şifreyi hatırlamaya çalıştım ve başardım canım
buldum şifreyi :KK53:

yok canım yaaa büodakiler değiştir falan demediler de beni dürttü işte
bürodan verilen şifre "DEVE" :KK1::KK1:
deve diye şifremi olur dedim değiştirdim ben onu :KK52:

neyseki dediğin gibi yapıp ilk denediğim şifreyi hatırlamaya çalıştım ve başardım canım
buldum şifreyi :KK53:

vovvvvv supersin cnm tebrik ederim gözün aydın katkım olmasına sevindim sana mucuks:)

kızlar merhaba ...

sosyoloji 1.sınıf yardımcı kitabı elinde olan var mı?
ücreti neyse yollucam ...
çok lazım nolur rafta bekletmeyin kitaplarınızı arkadaşlar hepimiz yararlanalım..
olmadı geri yollarım yıl sonunda..

kızlar merhaba ...

sosyoloji 1.sınıf yardımcı kitabı elinde olan var mı?
ücreti neyse yollucam ...
çok lazım nolur rafta bekletmeyin kitaplarınızı arkadaşlar hepimiz yararlanalım..
olmadı geri yollarım yıl sonunda..

canım netten baksana,15-20 tl ye satılıyor zaten nette
madem ücretini ödemeyi düşünüyorsun ozaman sıfır kitap al

canım netten baksana,15-20 tl ye satılıyor zaten nette
madem ücretini ödemeyi düşünüyorsun ozaman sıfır kitap al

olsa alırım cnm..
satılanlar soru bankası..
yardımcı kitap yasaklandı yani aöf yayın evlerine telif hakkı vermedi o yüzden yardımcı kitap artık çıkmıyor..
konular uzun , çocuk var ondan yardımcı kitap olursa çok daha iyi olucak benim için..

olsa alırım cnm..
satılanlar soru bankası..
yardımcı kitap yasaklandı yani aöf yayın evlerine telif hakkı vermedi o yüzden yardımcı kitap artık çıkmıyor..
konular uzun , çocuk var ondan yardımcı kitap olursa çok daha iyi olucak benim için..

hımmm şimdi anladım canım
ben dikkat etmemiştim nettekilere
haklısın konular uzun,uzun olduğu içinde anlamak bile zorlaşıyor
1 cümleyi birkaç kez okuduğum oluyor.
ama soru bankasıda gerekli canım,ünite sonlarında kısa testler var yeterli göremedim ben onları
Allah yardım etsin canım çocuklarla zor

herkese merhaba bende sınavsız 2. üniversite kapsamında sosyolojiye kayıt yaptırıcam pazartesi. dersleri hakkında bir bilgim yok. nasıl zor mu sizce? bir sorum daha olacak ben beden eğitimi öğretmeniyim yani formasyonum var acaba sosyolojiyi bitirince formasyonum var diye sosyoloji öğretmeni olabiliyor muyum? merak ettiğimden soruyorum.

herkese merhaba bende sınavsız 2. üniversite kapsamında sosyolojiye kayıt yaptırıcam pazartesi. dersleri hakkında bir bilgim yok. nasıl zor mu sizce? bir sorum daha olacak ben beden eğitimi öğretmeniyim yani formasyonum var acaba sosyolojiyi bitirince formasyonum var diye sosyoloji öğretmeni olabiliyor muyum? merak ettiğimden soruyorum.

olunuyor die duymuştum ama yine de bi araştırın..

http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Documents/2012-13-DersListesi.pdf burdan bakabilirsin göreceğin derslerine aöfde

canım kayıt yenileme 22 ekimde başlıyor
cumaya kadar yeni kayıt olacaklar kayıt yaptırıyor

Son düzenleme:
Kızlar öğrenci otomasyonuna girince not görüntüleme sayfası var orada dönem sonu notu başarı notu ve harf notu yazıyor.Hadi dönem sonu notunu anladım finalden aldığımız not sanırım.Fakat bu başarı notu ve harf notu ne oluyor :26:geçip kaldığımızı onlar mı belirliycek yani vize ve finalin ortalaması gbi bişey mi oluyor onlar:26: bir de başarı notunun karşılığımı oluyor harf notu yoksa sönem sonu notunun mu karşılığı oluyor biraz karışıkgeldi bana bu kadar nott:KK50: bi tane yeterdi bence:KK53:

X