Apartman görevlimiz

ben de yardım edebilirim.
sen para topla en iyisi.önce araştır..
fiyatına göre para toplayacağımızı düşünüyorum bende..
hadi bakalım..

fazla yok olanda bilmiyorum
ama eğer para toplama işine gireseniz bende yardım ederim
inşallah en kısa zamanda bulunur yada alınır

hesap numarası açılsın bilgilendirilsin bende varım.. duyarlılığınıza çok duygulandım

azra sılaya göre para toplama işine karar vercem arkadaşlar ona msj attım ve bu konuyla ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

duyarlılıgın için çok tesekkür ederim.eger postaneden hesap acarsanız para yatıran arkadaşlarımız havale parası çok ödememiş olurlar..havale parasını arkadaşınızın çamaşır makinasına verebiliriz..daha çabuk toplamış oluruz...sevgilerimlea.s.

duyarlılıgın için çok tesekkür ederim.eger postaneden hesap acarsanız para yatıran arkadaşlarımız havale parası çok ödememiş olurlar..havale parasını arkadaşınızın çamaşır makinasına verebiliriz..daha çabuk toplamış oluruz...sevgilerimlea.s.

canım bankadanda hesap numarasını verdınmı havale ücreti yok diye biliyorum o yuzden banka daha ıyı olur bence:))fazlası kadıncagızın hesabınd akalır ıhtıyaclarını karşılar

canım azra sıla kargoyla gönderse 56 lira tutuyor bense en az maliyete bulmayı düşünüyorum kararsızım postanede hesap açmak daha mantıklı geliyor bana

ben 7 ay önce evlendim ya, daha önceki makinem balkonda öyle duruyordu, daha 2 hafta önce birine verdim, hem de yazlığına götürmesi için, şu an çok pişman oldum, keşke daha çok ihtiyacı olan böyle birine verme şansım olsaydı senağlama

makine bulunmuş ama para toplanacaksa ben de yardımcı olmak isterim, elimden çok gelmez ama, olduğu kadar..

tucecim üzülme lütfen hayırlısı olsun hem yeni evliymişsin inşallah çooooook mutlu olursun

pazartesi postaneye gidip bakcam nasıl yaparız diye sağolun kızlar

ozgurdu evet uygun aslında 56 lira ben veririm eğer kargo ile gelecekse sorun değil de herkes az bişey ödeyince de hem maliyet yok hem de herkesin çorbada tuzu olur diye de düşündüm.bakalım ben yazarım buraya gelişme oldukça

bugün kadına durumu söyledim kargo ücretini de ben veririm haberiniz olsun makine gelecek dedim.(azra sıladan bahsettim) bana taksitle aldıklarını söyledi.sağlık olsun ne yapalım.ben ona yardımcı olurum yine de.bu konuyla ilgilenen herkese çok çok teşekkürler ediyorum.

bugün kadına durumu söyledim kargo ücretini de ben veririm haberiniz olsun makine gelecek dedim.(azra sıladan bahsettim) bana taksitle aldıklarını söyledi.sağlık olsun ne yapalım.ben ona yardımcı olurum yine de.bu konuyla ilgilenen herkese çok çok teşekkürler ediyorum.

Hayırlısı olsun ,sağlıkla kullansın inşallah.:1hug:

arkadaşlar bende takipteydim şu an sonuç nedir bilmiyorum. para yardımı olacaksa benim de ufakta olsa bir katkım olun isterim

ben anlayamadım.makina bulundumu...:uhm:

cnm bnde anlamaddım açıkcasıı bn makinemi vermeye razıyım arçelkik marka nerdeyse 0 gbi az kulanılmışştı

kargoyu aradıım 56 lira dediler ve bnce çok uygun yanii şimdi bi makina alınmaya kalkışılsa en kötüsü bile 500 ytl dir ama hümanist arkadaş bnce pek ilgilenmedi bnmle
Sonradan tekraradan yazılar baktım yine bi para toplama lafı geçioodukargo parasıda ucuz bnce neden para toplanılmaya çalışldı sonradan anlamış değilim

bnm amacım yardımdı hıı bilseydiim o kargo parasını da bn verridim ama demmki bi makina alacak kadar durumlarıda varmmış hmn alındığına göre

bnm kafam çok karıştıı kimse k.bakmassın ilk bize durum yok dendi şimdi hmn almışlar olduu bnce karışık bi durum oldu

X