Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

inanmıycan ama şuan murat kurşunu dinliyom iyki varsın orhanı severim bir içim su gibisin adlı şarkısını bulamadım güllü değmezmi sana orhan iç benim için

murat kurşunun hakan altunla düet yaptığı bi parça var yaşamam ölürüm bunu bil die..bilmeyen arkadaşlar varsa tavsiye ederim...mekin seven arkadaşlar varsa eğer mekinin yeni şiirli şarkıları çıktı haberiniz olsun..ahmet kaya seven bayanlar varsa onlarda buradan şarkı tavsiyesinde bulunabilirler.ben ahmet kayanın bi film için hazırladığı bestesini indirdim çok beğeniyorum.(müzik evrenseldir olayı farklı açılara çekmeyin önyargılı olmayalım)(film adını yazmıyorum isteyene özelden yazarım reklam olmasın)dediğim gibi koyu arabesk değil günümüz fantazi müzik seven arkadaşlarımızda katılım yapabilirler.cengiz kurtoğlu sevenler nerde?kızlar yaşayan efsaneyide unutmayalım..liselim,okul yılları,ayrılıp giderken düşünecektin,küllenen aşk.ve yüzlerce şarkı...
picture_1.jpg

yaşıyan efsaneden DÜŞÜNECEKTıN adlı paçayı mutlaka dinleyin..dinlemek için aşşağıdaki linke tıklamanız yeterli
http://www.ktunnel.com/index.php/10...4aa1fa79138c6a0d6736fd062cab39202d09741116358

Son düzenleyen: Moderatör:
f81on5.jpg

kızlar ferdi babadan bizim sokaklar şarkısını bilmeyen yoktur.yeni nesilden emrah samet adlı şarkıcıya ferdi baba destek vermiştir fantazi müziğe yeni bir aday ve ferdi babanın bizim sokaklar adlı parçayı söylemiştir.ayrıca emrah sametin ahmet selçuk ilkanla düet yaptığı sen gideli adlı parçayıda mutlaka bir dinleyin derim...ardıçtan deli rüzgarıda mutlaka dinlemeyenlere tavsiye ederim.
ferdi tayfur'dan BANA SOR adlı parçayı dinlemek için aşşağıdaki linke tıklayın
http://www.ktunnel.com/index.php/10...4aa1fa79138c6a0d6736fd062cab39202d09741116358

ferdiyi bilmeyenmi var hele alışırım parçası ile merak etme sen yokmu

ooo kankaa resimlerii yüklemişsinn süpersin valaa..
kızz ya banada öğren şu resim yüklemeyii nemznadır kkdayım bi resim yükleyemedimm:KK43::KK43:

f81on5.jpg

kızlar ferdi babadan bizim sokaklar şarkısını bilmeyen yoktur.yeni nesilden emrah samet adlı şarkıcıya ferdi baba destek vermiştir fantazi müziğe yeni bir aday ve ferdi babanın bizim sokaklar adlı parçayı söylemiştir.ayrıca emrah sametin ahmet selçuk ilkanla düet yaptığı sen gideli adlı parçayıda mutlaka bir dinleyin derim...ardıçtan deli rüzgarıda mutlaka dinlemeyenlere tavsiye ederim.

sevıyorum senı ferdıcı:1hug:

heytttttttttttttttt hihoyyythihoyyyt burayada sıçradım hemde ferdi'çi olarak
çok sevdiğim sanatcıdır hangi seneydi bilmem kağıthane hasbahcede düzenlenen
hıdrellez şenlikleri için konser vermişti bi o zaman gördüm ferdi'mi başkada göremedim
yanına bile yaklaşamadım ne kalabalıktı heeeeeeeeeee
bol bol paylaşımlar dileğimle görüşürük kızlar :sm_cool:

p_09421_m.jpg

Kapansın yollarım sensiz gidersem
Kapansın yollarım sensiz gidersem
Son gülüşüm olsun sensiz gülersem
Kahrolayım senden başka seversem
Ecel olsun bana senden başkası
Haram olsun bana senden başkası

İlk ve son sevgilim gerçek aşkımsın
Bugünüm yarınım derdim kahrımsın
Değişmez kaderim alın yazımsın

Kör olsun gözlerim ele bakarsam
Sensiz olan bir tek hayal kurarsam
Ölümsüz aşkını hiçe sayarsam

İlk ve son sevgilim gerçek aşkımsın
Bugünüm yarınım derdim kahrımsın
Değişmez kaderim alın yazımsın
ecel olsun bana senden başkası

(yukarıdaki şarkının adı),dönme sevgilim dönme,can veriyorum(eski darbuka versiyon)peri kızı(eski versiyon)kibariyenin tehlikeli damarlarındandıryerimsenibenbizzat tavsiye ederim
ECEL OLSUN adlı parçayı dinlemek için aşşağıdaki linke tıklayın

http://www.ktunnel.com/index.php/10...4aa1fa79138c6a0d6743ec0635ab09230b2d2e4a16358

ben geldiimm farkımız tarzımız cengiz abimiz bayanlar özellikle cengiz kurtoglu sarkılarını tavsiye ediyorum bi dinleyin ondan sonrası gelicektir eminim yerimseniben
o eski askım, yasanmıyor,yıllarım,gece olunca,farketmez artık,seviyorum ve daha yazamadıgım bi sürü sarkısı var hepsi ayrı güzel masallahı var :enbuyukkk:

ecel lsunu ben kiboştan dinliyom çok güzel parça

buarada bedia akartürkü unutmayalım gayrı dayanaman parçası yakıyo beni

Gayri dayanamam ben bu hasrete
Ya benide götür ya sende gitme
Ateş-i aşkınla canım canım canım yakma çıramı
Ya benide götür ya sende gitme

Yâr bağrıma vurdu kızgın dağları
Viran koydu mor sümbüllü bağları
Sevdiğim geçiyor gençlik çağları
Ah ya benide götür ya sende gitme

Akşam olunca yâr ellerim sızlar
Derdim çoktur değmeyin bana kızlar
Bu aşkıma şahit olsun yıldızlar
Yeter Allah'ım çektiğim ah yeter
Bu ayrılık bana ölümden beter

bide ilkay akkaya var kendisini görmedim ama sesi çok hoşuma gitti

Anam ağlar başucumda oturur
Derdim elli iken yüze yetirir
Bu dert beni yiye yiye bitirir

El çek tabip el çek benim yaramdan
Ölürüm kurtulmam ben bu yaradan

Anama babama sözüm kalmadı
Bir su ver demeye yüzüm kalmadı
Doktora tabibe lüzum kalmadı

El çek tabip el çek benim yaramdan
Ölürüm kurtulmam ben bu yaradan

dinliycemm canımm bu parçalarıı yarırınn şimdii çok uykumm varr zatii kafammm çok karışıkk çok damara ihtiyacımm varr

bedia akartürkü dinlemisimdir ama ilkay akkayayı cıkaramadım şakkıdı

ilkayı bende tanımıyodum el çek tabib indiriyodum sesini dibledim hoşuma gitti

bedia akartürk ve dier sanatçı bayan türkücü oluyo cnm

evet biliyorum konya bülbülü dinlenmez mi

,herkezin bi tarzı zevki var neden dinlenmesin,onlar pek arabesk fantazi grubuna girmiyolar cnm türkücüler topici olsa süper olurdu amaa.s

kısss naberrr arabesk prensesimmm

kızlar artıkın bende varım aranızdaa hihoyyyt

banada dıyorlar ne bu sen daha gençsin fln dıye ama ne alakası var dimi :mymeka:

zevkle dınlıyorum müslümü,ferdiyi,cengizi.... kaydirigubbakcemile5

X