Bakırköy'de ki en iyi falcılar, Bakırköy fal cafeler

Mandal dan ada da bana bişeyler söylemişti ama olmadı..Bi tanıdığıma da evleneceğin insanın ismi 5harfli demiş onu bilmiş şu an yok zaten mandal Cafe den ayrılmış

Hangi FALCININ dedikleri çıkıyor???bakırköyde ÇOĞUna gittim.hep geleceğe Yönelik uzun vadeli Şeyler söyledikleri için kim doğru söylüyor çözemedim merak ta ediyorum bu fal işini.

Deniz damlam canım ben bakirkoy mandal cafetoprağa gittim.Dün gittim benim eskisi için direk geçmişinde bir kızdan fena kazık yemiş. Ama şunu söyliyim garip bir şekilde sana güveniyor bu adam duygusal anlamda hala hisleri var ama etrafında cok orzp var dedi ama kız olmak ayrı orzp olmak ayrı senden emin beş vakit içinde senle iletisime geçecek sanki çok yakında da konusmussun bununla bekle dedi.İşleri ilgilu bir konuşma yasamissin is ortamından rahatsizlik duymussun.İki vadeye maddi anlamda eskisine göre biraz daha iyi bir yer olacak dedi.Vallahi bayagi iyiydi geçen sene de gitmiştim çıkmıştı bir kere ağzından laf almıyor fazla kalabalık olmadığı için cafe enerjisi fazla.Laf cafe cigdem Andaç a gittim on kişi vardı önümde sürekli laf alıp ağzımdan öyle baktı öyle ben de bakarım marifet sen söylemeden o takip takip soyliycek.Kız arkadaşımla gittim o da merak lider bu fal işine kız çok beğendi.İnş bu sefer de çıkacak ben inanıyorum.Enerji meselesi diyolar ya aynen benimde enerjim bununla tutuyor.

Aaaa süpermiş Monfi tesekkür ediyorum mandal da Ayten ve Murat'a gitmiştim toprağı hep merak ediyordum en kısa sürede uğrayacağım

Ayten ve Murat nasıldı canım ben onlara hiç gitmedim.Nasıldı ikisi çıkmış miydi sana.

Ileriye Yönelik Şeyler söyledikleri için henüz bilemiyorum murat daha net BAKIYOR ama çok kısa ve hızlı BAKIYOR

Murat bildi mi peki olanları canım.
Mandal toprak ı cok severim enerjisi cok pozitiftir.genel durumu bilir ama biz cok gittiğimiz için kendisine hep arycak doncek dediği olay gerçekleşmedi.hatta gecen gün kendisine de soledim bunu:))bundan yaklaşık 3-4hafta önce de Murat'ı denedim.bana cok tesadüfü Bi şekilde biriyle tanışacaksın ama cok değişik Bi tanışma olcak Dedi..aynen o dediği cok farklı tanışma gerçekleşti sadece o oldı.

Anladım canim aslinda biz eskisiyle konuştuk toprak bildi o da bu durumu bildi beş vakit dedi gecen sefer çıkmıştı bu sefer de çıkacak gibi geçen sene nasıl bir ise girecegimi bu adami görmüştü tarihinde oldu hep fali çıktığı için yeri ayrıdır bende.

Ben çok gitme taraftarı değilim bir falci ya çünkü sürekli gidince sizi tanıdığı için dost sohbeti gibi oluyor.Ben en sön bir sene önce gitmiştim bir de dün gittim o yüzden hissettiklerini seni tanimadigi için daha net aktarıyor. Arkadaşımı da çıktı üç vakit demişti ona aşkla ilgili mevzuydu üç hafta sonra çocuk aradı darısı basima gerisi gelicek inşallah inanıyorum.

Ben çok gitme taraftarı değilim bir falci ya çünkü sürekli gidince sizi tanıdığı için dost sohbeti gibi oluyor.Ben en sön bir sene önce gitmiştim bir de dün gittim o yüzden hissettiklerini seni tanimadigi için daha net aktarıyor. Arkadaşımı da çıktı üç vakit demişti ona aşkla ilgili mevzuydu üç hafta sonra çocuk aradı darısı basima gerisi gelicek inşallah inanıyorum.
İnşllah cnm isteğin gerçekleşir..

Sagol canım . Sana çıkan var mı beğendiğin birileri.

Bir de şunu anlamıyorum 'herşeyimizi harfiyen bildi' diyorsunuz,benim şu 2-3 ayda sanırım gitmediğim az Sayıda falcı kaldı(geçmiş yazılarıma bakarsanız görebilirsiniz) geçmişi yüzde 90 ı söylüyor,bu konuda kişi ismi bile verebilirim.önemli olan biraz da olsun geleceğe ait net konuşabilmek ve aşırı da para odaklı kandırma odaklı olmamak

Z zerema tebrik ediyorum seni Tüm internet sitelerinde aynen dediğin gibi sahte hesaplardan hep aynı şeyleri yazıolar bu adam için ..hatta kendisi yazıyor muhtemelen ,dediğiniz gibi insanları saf sanıyor bu ve bunun gibiler ..

Bence bu Suzan Güngör otomatiğe bağlamış.copy-paste yapıp gönderiyor :)))he cnm he çok iyi ya..belki ergenler inanır sen yine de yaz:)))

Merhaba kızlar;
Size birsey danışacağım
-gaziosmanpaşa Gül nerede ne kadara fal BAKIYOR?özelden telefonunu bilen yazabilir mi?geleceğe ait dedikleri gercekten çıkan yasayan var mı?
-Beşiktaş cafe benim kuzey e giden bir Kişiyi okudum memnun kalmış.ama herkesin memnuniyet Değerlendirmesi farklıdır tabiki.bana göre geçmiş veya şu anı Değerlendirmesi Önemsiz.ben net kısa vadede olabilecek şeyleri öngörebilen, tutarlı Şeyler söyleyen ve söyledikleri çıkabilen birini arıyorum.
-Bursalı Yasemin Bursa'da mı?irtibatı var mı?
Bilgilerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.
Tesekürler.

X