Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

He gördüm yeaavvrum, Teo her haliyle kabulümdür:nazar:

Benim damar anlayışım azcık değişik galiba böyle acıklı olcak ama altta darbuka ve keman olcak özellikle darbuka. Hem hüzünlencem hem darbukayla kıvırcamkaydirigubbakcemile2:bbo:

Benim damar anlayışım azcık değişik galiba böyle acıklı olcak ama altta darbuka ve keman olcak özellikle darbuka. Hem hüzünlencem hem darbukayla kıvırcamkaydirigubbakcemile2:bbo:

Alt oynarken üst duygulanacak yani öyle mi Biberimlaelaelaelaelae

müslüm babanın gençlik yıllarıdaki albüm kapağı:smiley-cool:
muslum_palandoken.jpg

ferdi tayfur
ferdi_tayfur.jpg

güllü
gullu_sarkici.jpg

buda güllüyü ararken bulduğum resim:roflol:
Kasimpasali-Recep-1.jpg

atesbcegigo1.jpg

kibariye.jpg

Lan arabesk kraliçeleriii ne ediyonuzzzzzz damara mı bağladınız:a015:

He gördüm yeaavvrum, Teo her haliyle kabulümdür:nazar:
benimde ismal yeka her haliyle kabulum özelliklede feys buk ve allah belanız versinlekaydirigubbakcemile3
Tripkovic Gözlerinin Yeşilini Özledim Dinle | Muro Abim Filmi

benim için damar böle bişe işte bayanssulusmile
yanlız adres muroabim :roflol:
lan senin damarın enfazla serdar ortaçtır belülülülülülüsururii:)))))
koptummmmmm:roflol::roflol:gözümün önünde böyle bi sahne canlandırdım çok alemsin yaa..ama bende çok severim o dediğin olayıkaydirigubbakcemile5
Alt oynarken üst duygulanacak yani öyle mi Biberimlaelaelaelaelae
sositosositomafoldumbenaha bele
Lan arabesk kraliçeleriii ne ediyonuzzzzzz damara mı bağladınız:a015:

damardan çıkmıyoruzki-tatlicadiarzu-hoşgeldin bacım yanaş yamacıma kır dizini otur dibimde:teselli:

Ferdi babayı bizim buranın delisi vardır güya deli ama hiç deli olduğunu düşünmüyom:nazar: neyse o dinler bi tane kaset çaları vardır alır omzuna koyar her dk onu dinler sayesinde öğrendik şarkılarını:nazar:

lan senin damarın enfazla serdar ortaçtır belülülülülülüsururii:)))))

]

serdar da giriyo damardan allah için heee olumunekankayizsmile çok fena aşk şarkıları var

yalnız sunrise da dinlerim serdar da :nazar: her telden çaları böböğüümm hihoyyyt

Serdara laf etmeyin o benim aşkım japonum onu da çok pis severim:nazar:

Geç kız karşıma tanrıçam iki dönekhihoyyyt

damarsa damar allahına kadarrrrr superimmm :nazar:
allam triplere bak ya allan çakma damarcısıı püüüüü:tomato::roflol:
vayyy müslümn gençliği heeee ahahahah :))
ne var lan mis gibi işte köpee:smiley-cool:
al bi kolpadan damarcı daha..sende gel yavrumsırnaşık şey
Ferdi babayı bizim buranın delisi vardır güya deli ama hiç deli olduğunu düşünmüyom:nazar: neyse o dinler bi tane kaset çaları vardır alır omzuna koyar her dk onu dinler sayesinde öğrendik şarkılarını:nazar:

:))) hangi şarkısıymış o söyle bakıyımaklinialirimsmile

len ben güllünün müslümün bütün şarkılarını biliommm tam damar olmak istemiyorum bunalımmı olayım arabeskçiyim ama depresyon olmim:roflol:

X