Arafta kaldım...

Kesinlikle yanlış bir yorum, algıyı başka yöne çarpıtmaktan başka şey değil. Konuya gelirsek, evet daha önce tartıştık kavga ettik en az 3 kez her yerden sildim engelledim. Bunu söylemek kolay gibi görünse de içimde kopan fırtınaları bir ben bilirim. Sonra geldi karşıma çıktı özür diledi derken sevgi de olunca kapattım. Yaşayıp görmek istemiyorum. Ben inanır mısınız beni üzmelerini bile düşününce olsun mutsuzluğa da varım onunla demiştim. Ama kırgınım şimdi. Ailesine rest çekemeyip bizi bilinmez bir yola savuruyor diye kırgınım. Oysa ben de ne çok riski göze aldım. Ailesidir dışarıda kalırlar diye düşündüm. Ama siz de haklısınız, yarın sen yanlış seçim yaptın evlendin çocuk yaptın ailem de haklı demeyeceği malum :/
Mutsuzluğa onunla varım ne demek ki?
Sizin çocuğunuz var hakkınız var mı onu da mutsuzluğa sürüklemeye?
Ve yine sizin canınız çocuğunuz var yaşınız geçiyor diye çocuk yapmalıyız diye düşünmeye ihtiyacınız yok o,sevgilinizin düşüncesi.
Siz bir ailenin ve onun kuyruğu gibi davranan birinin peşinde sürükleniyorsunuz şu an ve mutsuzluğa varım diyorsunuz tekil şahıs halinde ama çoğulsunuz siz.
Böyle biri için enerjinizi harcamamalısınız.
Algıyı nereye yönlendirdiğimi de anlamadım şahsen.
İsterseniz bir iki sene daha böyle sürüncemede kalın aile aşığı ile biri ile olmaz yani.

Kesinlikle yanlış bir yorum, algıyı başka yöne çarpıtmaktan başka şey değil. Konuya gelirsek, evet daha önce tartıştık kavga ettik en az 3 kez her yerden sildim engelledim. Bunu söylemek kolay gibi görünse de içimde kopan fırtınaları bir ben bilirim. Sonra geldi karşıma çıktı özür diledi derken sevgi de olunca kapattım. Yaşayıp görmek istemiyorum. Ben inanır mısınız beni üzmelerini bile düşününce olsun mutsuzluğa da varım onunla demiştim. Ama kırgınım şimdi. Ailesine rest çekemeyip bizi bilinmez bir yola savuruyor diye kırgınım. Oysa ben de ne çok riski göze aldım. Ailesidir dışarıda kalırlar diye düşündüm. Ama siz de haklısınız, yarın sen yanlış seçim yaptın evlendin çocuk yaptın ailem de haklı demeyeceği malum :/
Ailesine rest çekmek mi? Onu rüyanızda bile göremezsiniz. Benim eşim doğulu, ailesinin %100 haksız olduğu konuda bile daha haksızlar diyemez. Hala onları savunur. Allah onlara öyle bir gelin verdi ki düşman başına vermesin. Ama onlara iyi oldu. Sakın ailesine rest çeker diye beklemeyin.

Sizin sütten ağzınız yanmış ama yoğurduda maşallah üfleyerek yemeniz gerekirken....cesaretinize hayran kaldım.
Bu arada,arafta olan birtek sizsiniz,sevgiliniz muhtemelen ailesinin söylediklerini haklı buldu düşününce...ben size bir doğulu eşi olarak neler döndüğünü söyliyim,gerisi size kalmış...
Ailesi oğullarına uygun bir gelin adayı bakıyor...sizden habersiz sevgiliniz onlarla görüşmeler yapacak ve içinin ısındığı kişiyi bulana kadar sizle devam edecek...bulur bulmazda bir bahane ile ilişkinizi bitirip yoluna bakacak...
Ahanda buraya yazıyorum...
Size rahat batmış bence..

Sizin sütten ağzınız yanmış ama yoğurduda maşallah üfleyerek yemeniz gerekirken....cesaretinize hayran kaldım.
Bu arada,arafta olan birtek sizsiniz,sevgiliniz muhtemelen ailesinin söylediklerini haklı buldu düşününce...ben size bir doğulu eşi olarak neler döndüğünü söyliyim,gerisi size kalmış...
Ailesi oğullarına uygun bir gelin adayı bakıyor...sizden habersiz sevgiliniz onlarla görüşmeler yapacak ve içinin ısındığı kişiyi bulana kadar sizle devam edecek...bulur bulmazda bir bahane ile ilişkinizi bitirip yoluna bakacak...
Ben de aynısını düşünüyorum.

İlaveten kimsenin günahını almak istemem ama konu sahibiyle de cinsel ihtiyaçlarını gideriyor muhtemelen
Benimde eşim doğulu ve gerçekten dediğiniz gibi
Dahası ailesine verdiği " oynar oynar sıkılınca bırakırım " izlenimi şu an gözümde canlandı
Aileye göre şu an sorun yok oğulları " gönlünü eğliyor"

Not: çocuğumun tırnağına yer yüzündeki bütün erkekleri kurban ederim çocuğumu istemeyecek erkegide sesime nefesime yüzüme hasret bırakırım
Biraz kendi değerinizi bilin biraz agirliginiz olsun bir duruşunuz olsun biten evliliginizden bir sürü ders almış olmanız gerekiyor hani nerde onlar ? Daha boşanma gerçekleşmeden bosluktayken ona tutunmussunuz bu da çok yanlış umarım zarar görmeden bitirirsiniz

Çok haklısınız çok! Güvenim de sarsıldı ama kolay değil mücadele ediyor o da ailesine karşı savaşıyor diye kalbime telkinde bulundum. İyi dilekleriniz için de teşekkür ederim
Gerçekten seni iyi anlıyorum olayı doğu batı diye ayırmak istemiyorum ama sanki bu durum bı de ona çıkıyor bende doğulu biriyle evliyim kendim de Antalyaliyim onların örf adetleri bizden daha farklı onlar kendi kanından canından olması soylarının yürümesine çok önem veren insanlar aslında ayrım yapılmamalı ama maalesef ki oluyor ama benimsemek çok önemli ya hayatımızda bı bayan olarak dicem işte zor o karşı taraf için ben teşekkür ederim sen bı anne olarak nasıl doğru karar vereceğinden şüphem yok önce canımız yani evladımız 🫢

Evet yaşıyoruz ama öyle çok sık değil. İstese yanlış anlaşılmasın söylediğim ama çok rahat bir şehirde ve iyi işi olan yakışıklı biri. Evlilik için başka başka kızlar buldu ailesi istemediğini söyledi hep. Yani beni sevmese uğraşmazdı o da. Bir kez söyledim hayır dediler der yoluna bakardı. Babası bildiğiniz gibi değil çok çok sert bir adam. Annesi deseniz ayılmış bayılmış tartışmadan sonra
Maalesef bunlar onun size anlattığı, gerçekler böyle değil. Ayrıca istese bulur diye bir şey yok erkeklerin kafası ayrı çalışıyor bunu kabul edin lütfen ve kendi yolunuzu başkalarının çizmesine izin vermeyin yoksa çok yazık olur, üstelik bir de evladınız var, sizin 1000 kere düşünüp hareket etmeniz lazım.

Merhaba hanımlar,
Burada genelde okuyordum konuları, başka bir üyeliğim vardı ama şifresini hatırlayamayınca giremedim. O yüzden yeni üyelere yaptığınız muameleyi yapmadan, herkese yaptığınız gibi fake konu demeyeceğinizi ümit ederek yazıyorum :)

Benim 6 yaşında bir kızım var. İyi bir işim var. 1 yıl önce boşandım. 3 yılı aşkın süre çekişmeli boşanma davam sürdü sonradan anlaşmaya vardık. Konu bu değil tabii ama özet geçmem gerekiyordu.

Konuya gelirsek; linçlemeden lütfen böyle şeylerin olabileceğini düşünerek yargılamadan dinleyin beni. Zaten uzun zamandır canım yanıyor bir de siz üzmeden söyleyin söyleyeceğinizi lütfen :KK43:
Boşanma davamın sonlarına yakındı, biriyle tanıştım. 1,5 yıldır ilişkimiz sürüyor. Sevgilim benden 8 yaş küçük, hiç evlenmemiş ve doğu kültüründen geliyor her ne kadar batıda büyüse de. Ailesinden uzakta yaşıyor başka şehirde. Üstelik yıllardır neredeyse liseden beri böyle. Maddi olarak da ailesine bağımlı olmadığı gibi o yardım ediyor. Bunları söylememdeki nedeni anlayacaksınız.
Ailesine konuyu açtığında evlenmemizi istemediler. Ben 38, o 30 yaşında. Bu arada belirteyim yaşıtları gibi kesinlikle değil. Zaten yaşını sonradan öğrenmiştim ve çok şaşırmıştım, çok olgun biridir normalde. Ailesi yaşımın problem olmadığını söylemiş ama çocuğum olduğu için oğulları başkasının çocuğunu mu büyütecekmiş, ya kapıya eski eşim dayanırsaymış gibi türlü türlü şeyler söylüyorlarmış erkek arkadaşıma. Babası çok sert olduğu için ancak cesaretini topladı konuştu, ikisinde de evde kızılca kıyamet kopmuş, tartışma çıkmış kesinlikle olmaz diyorlar. Ne yapacağımızı şaşırdık :KK43:
Tartışıp durduk, ayrıldık kısa süreliğine 1 hafta kadar, birinde de 10 gün kadar. Başka başka şeylerden tartıştık gibi ama temelinde ailesinin tutumundan dolayı, bir araya gelemediğimiz için yatan sebepler var. Ne evliliğe adım atıyor ne de ailesine söz geçirebiliyor. O da zor durumda onu da anlıyorum kıyamıyorum ama böyle hayallerimizi yaşayamamak çok koyuyor. Üstelik nereye kadar bekleyeceğiz? Evlenip çocuğumuz olması için benim yaşımın da önemi var bunu kendisi de biliyor ve kendisi söylüyordu acele etmeliyiz diye. Bana bugün ailem istemiyor diye adım atmazken yarın bir gün bir evin bir oğlu olarak ve kültürünün etkisiyle ailem torun istiyor soyumuz devam etmeli deyip 5 sene sonra hadi eyvallah demeyeceğini de düşünmüyorum. Çok koyuyor hayalini kurduğumuz her şeyi askıya almamız. Üstelik ne yapalım diye konuyu açtığımda beklememiz gerektiğini söylüyor 1 yıl falan geveliyor. Neyi bekleyeceğiz değişmeyecek bu fikirleri, kararlı olmak zorundasın dediğimde ailemi silip atamam diyor. Ki at diyen de yok, onlar hayatına saygı göstermek zorunda diyorum. O ağlıyor, ben ağlıyorum. Bu şekilde düzen de kuramıyorum. Vazgeçelim gerekirse çocuk vs yapmayalım böyle evlenmeden devam edelim ailem kabul edene kadar dedi hatta. Ama mantıklı olan bu değil, evcilik oynamıyoruz diyorum. Sonuçta ailesi kabul edene kadar -ki ederlerse!- 2 haftada bir görüşebilmek (o da ben de farklı şehirlerdeyiz) hiç mantıklı gelmiyor bu yaşta. Israr edince derdin evlilik mi, bizi bu yüzden bitirmek mi falan saçmalıyor. Sıkışıp kaldık, ayrılamıyoruz bir araya tam gelemiyoruz. Resmen arafta bir ilişki yaşamaya başladık, çok zorlanıyorum, ne yapacağımı bilemiyorum. Ayrılmayı da denedim onu da beceremedik :KK43:
Kısa ve net: Ayrılın ve daha sakin bir hayatın hayalini kurun. Bu şartlar sizi yorar, akıllı davranın. Sütten ağzınız yanmış, yoğurdu üfleyerek yiyin.

Boşandıktan sonra duygusal boşlukta olduğunuz için gerçekleri göremiyorsunuz bence. Bu yüzden ayrılamıyorum modundasınız. Siz 6 yaşındaki çocuk ile eski eşinize eyvallah demeyip boşanmışsınız bu adamda mı boşanamayacaksınız. Yapmayın lütfen, görün gerçekleri. Malesef sevgiliniz yeterince olgun değil, hala ailesinin ağzına bakan, aylık düzenli olarak onlara para gönderen, onların sözünden çıkmayan biri. Hadi diyelim bir şekilde ikna oldular, evlendiniz. Mutlu olabilecek misiniz sanıyorsunuz. Kayın aile ile sorunlar başlayacak, çocuğunuza laflar gelecek, sürekli alttan alta laf sokacaklar, sizi kabullenemeyecekler ve malesef sevgiliniz sadece susacak, sizi ailesine karşı savunamayacak.
Ayrılın gitsin, gerçekten boşa dememişler davul bile dengi dengine diye. Çocuğunuza abi olabilecek olgunlukta değil bu adam.

Şok oldum. Evleneyim de gerisi önemsiz diyorsunuz resmen. Bu aile size ve çocuğunuza neler yaşatır düşünmediniz sanırım. 8 yaş küçük olması da cabası. Erkekler zaten bizden geç olgunlaşıyor, üstüne siz 1 evlilik geçirmiş çocuklu bir kadınsınız. Bu adam sizi kaldıramaz. Kendinizi neden bu kaosa sokmaya çalışıyorsunuz. Çocuk sahibi olmaktan bile bahsetmişsiniz. Muhtelemen evlenirseniz yaşınız geçmesin diye hemen 2.yi yapacaksınız. Evliliğiniz oturmadan hoop 2. çocuk. Sonra Allah muhafaza 2 çocukla 2. boşanma. Üzücü ama senaryo bu gibi gözüküyor.

Kadınlar sırf duygusal oldukları için daha babasına fikrini dahi söyleyemeyen 30 yaşına gelmiş adamlara olgun demesinler artık lütfen ya. Gerçi siz de neredeyse 40 olmuşsunuz bu şartlara rağmen arafta kalmayı başarabiliyosunuz. Belki tencere kapaksınızdır.

Mutsuzluğa onunla varım ne demek ki?
Sizin çocuğunuz var hakkınız var mı onu da mutsuzluğa sürüklemeye?
Ve yine sizin canınız çocuğunuz var yaşınız geçiyor diye çocuk yapmalıyız diye düşünmeye ihtiyacınız yok o,sevgilinizin düşüncesi.
Siz bir ailenin ve onun kuyruğu gibi davranan birinin peşinde sürükleniyorsunuz şu an ve mutsuzluğa varım diyorsunuz tekil şahıs halinde ama çoğulsunuz siz.
Böyle biri için enerjinizi harcamamalısınız.
Algıyı nereye yönlendirdiğimi de anlamadım şahsen.
İsterseniz bir iki sene daha böyle sürüncemede kalın aile aşığı ile biri ile olmaz yani.
Algıyı siz değil başkası yönlendirmiş siz yazmıştınız ben de size katıldığımı belirtmek istedim. Kendi adıma belki mutsuz olma ihtimalini de hesaplayabilirim ama elbette dediğiniz doğru kızım adına böyle konuşmadım. O da biliyor o evde kızımın mutsuz olması demek benim ve onun da mutsuz olması demek. Valla inanın kafam karıştı ne düşüneceğimi de bilemez hale geldim. Herkesin var bir sürü yanlışı o da ailesinden dolayı böyle zorlanıyor diye düşündüm. Ki sonuçta dışarıda kalacaklar bi yere kadar müdahale edebilirler dedim. İnsan yeter ki istesin aşarız diye inandım.

Ailesine kendini kabul ettirememiş biri nasıl olgun oluyor onu anlamadım.
Bence adam olgun değil, evlenme derdi de yok, belki de ailesini öne sürüp keyfine bakıyor onları da bahane ediyor.
Yanlış anlamayın lütfen ama hiçbir erkek çocuklu kendinden yaşça çok büyük bir kadınla evlenmeyi düşünmez. Genelde bunu kadınlar düşünür, erkekler fiziksel kriterlere daha fazla düşkün oldupundan kadının yaşı onlar için önem arz ediyor, yaratılışları böyle, istisnalar elbette vardır ama geneli böyle.sizin olayınızda da adamın bakış açısı sizinle evlenmekten ziyade vakit geçirmek gibi geldi bana da.
Gerçekten seviyor olsa idi herşeyi göze alırdı diye düşünüyorum. Doğulu batılı da olsa farketmez, gönül ferman dinlemez çünkü.

Sakın evlenme yaş farkı çok çocuk var adam ufak aile istemiyor. Hem çocuğun var daha ne hayallerinin peşinde koşuyorsun çocuğuna odaklan bence onu düşünmüyor musun o ailede nasıl büyüyecek. Hadi tekrar evlenmek istiyorsan kendine uygun birini bulmalısın. Bekar evlenince bile 8 yaş farkı sıkıntı oluyor ki sizinki daha zor. Başta laylaylom baslasaniz bile Bi iki aya sıkıntılar patlak verir. O hayallerinizin pembesi gider tozu kalır.

Merhaba hanımlar,
Burada genelde okuyordum konuları, başka bir üyeliğim vardı ama şifresini hatırlayamayınca giremedim. O yüzden yeni üyelere yaptığınız muameleyi yapmadan, herkese yaptığınız gibi fake konu demeyeceğinizi ümit ederek yazıyorum :)

Benim 6 yaşında bir kızım var. İyi bir işim var. 1 yıl önce boşandım. 3 yılı aşkın süre çekişmeli boşanma davam sürdü sonradan anlaşmaya vardık. Konu bu değil tabii ama özet geçmem gerekiyordu.

Konuya gelirsek; linçlemeden lütfen böyle şeylerin olabileceğini düşünerek yargılamadan dinleyin beni. Zaten uzun zamandır canım yanıyor bir de siz üzmeden söyleyin söyleyeceğinizi lütfen :KK43:
Boşanma davamın sonlarına yakındı, biriyle tanıştım. 1,5 yıldır ilişkimiz sürüyor. Sevgilim benden 8 yaş küçük, hiç evlenmemiş ve doğu kültüründen geliyor her ne kadar batıda büyüse de. Ailesinden uzakta yaşıyor başka şehirde. Üstelik yıllardır neredeyse liseden beri böyle. Maddi olarak da ailesine bağımlı olmadığı gibi o yardım ediyor. Bunları söylememdeki nedeni anlayacaksınız.
Ailesine konuyu açtığında evlenmemizi istemediler. Ben 38, o 30 yaşında. Bu arada belirteyim yaşıtları gibi kesinlikle değil. Zaten yaşını sonradan öğrenmiştim ve çok şaşırmıştım, çok olgun biridir normalde. Ailesi yaşımın problem olmadığını söylemiş ama çocuğum olduğu için oğulları başkasının çocuğunu mu büyütecekmiş, ya kapıya eski eşim dayanırsaymış gibi türlü türlü şeyler söylüyorlarmış erkek arkadaşıma. Babası çok sert olduğu için ancak cesaretini topladı konuştu, ikisinde de evde kızılca kıyamet kopmuş, tartışma çıkmış kesinlikle olmaz diyorlar. Ne yapacağımızı şaşırdık :KK43:
Tartışıp durduk, ayrıldık kısa süreliğine 1 hafta kadar, birinde de 10 gün kadar. Başka başka şeylerden tartıştık gibi ama temelinde ailesinin tutumundan dolayı, bir araya gelemediğimiz için yatan sebepler var. Ne evliliğe adım atıyor ne de ailesine söz geçirebiliyor. O da zor durumda onu da anlıyorum kıyamıyorum ama böyle hayallerimizi yaşayamamak çok koyuyor. Üstelik nereye kadar bekleyeceğiz? Evlenip çocuğumuz olması için benim yaşımın da önemi var bunu kendisi de biliyor ve kendisi söylüyordu acele etmeliyiz diye. Bana bugün ailem istemiyor diye adım atmazken yarın bir gün bir evin bir oğlu olarak ve kültürünün etkisiyle ailem torun istiyor soyumuz devam etmeli deyip 5 sene sonra hadi eyvallah demeyeceğini de düşünmüyorum. Çok koyuyor hayalini kurduğumuz her şeyi askıya almamız. Üstelik ne yapalım diye konuyu açtığımda beklememiz gerektiğini söylüyor 1 yıl falan geveliyor. Neyi bekleyeceğiz değişmeyecek bu fikirleri, kararlı olmak zorundasın dediğimde ailemi silip atamam diyor. Ki at diyen de yok, onlar hayatına saygı göstermek zorunda diyorum. O ağlıyor, ben ağlıyorum. Bu şekilde düzen de kuramıyorum. Vazgeçelim gerekirse çocuk vs yapmayalım böyle evlenmeden devam edelim ailem kabul edene kadar dedi hatta. Ama mantıklı olan bu değil, evcilik oynamıyoruz diyorum. Sonuçta ailesi kabul edene kadar -ki ederlerse!- 2 haftada bir görüşebilmek (o da ben de farklı şehirlerdeyiz) hiç mantıklı gelmiyor bu yaşta. Israr edince derdin evlilik mi, bizi bu yüzden bitirmek mi falan saçmalıyor. Sıkışıp kaldık, ayrılamıyoruz bir araya tam gelemiyoruz. Resmen arafta bir ilişki yaşamaya başladık, çok zorlanıyorum, ne yapacağımı bilemiyorum. Ayrılmayı da denedim onu da beceremedik :KK43:
Bende bir kız annesiyim. Bir kadın ve bir anne olarak böyle ikinci sınıf insan muamelesi gördüğünüz bir ilişkide üstelik hayatınızdaki insan da adam gibi elinizden tutmadığı bir durumda kızınıza çok kötü örnek oluyorsunuz. Erkek arkadaşınızın sizinle evlenmeye niyeti yok bu buradan bile anlaşılıyor. Adamın derdi böyle devam etmek, anladığım kadarı ile sorumluluk almadan ilişkinin nimetlerinden yararlanma derdinde. Bu sizin de tercihiniz olsa neyse ama sizin niyetiniz evlenmek, kaldı ki bir anne olarak yaşadığımız toplumun konuda görüşleri az çok belli, bence boşuna hem kendinize hem kızınıza zarar vermeyin. Bir evlada en büyük görev yaşayabileceği sağlıklı bir ortam sunmaktır. Erkek arkadaşınız ve ailesinde o medeniyet yok bu belli, bir şekilde evlenseniz bile o insanlar hem size hem de en kötüsü kızınıza çok büyük sıkıntılar yaşatır.

Cinsiyet farketmeksizin bir tarafın çocuklu olması zaten zor bir durum. Bir de beyefendinin yaşı küçük. Bilemedim. Aranızda ten uyumu falan varsa onun yarattığı çekimden dolayı iki tarafta istekli olabilir. Evlendikten sonra mantık daha baskın geleceği için problem yaşarsınız gibi geliyor.

ikinci boşanma 2. çocuk gelecek berbat bir gelecek halen akıllanmamışsınız erkek milleti kadınları kandırmada usta
kandırsın sizi artıke her gün bir dayak yersin !!! kadının değeri yok onların kültüründe ,evlen kızım aman sakın kaçırma hemen evlen !!!!
Doğudakilerin Güneydoğudakilerin her gün dayak yediğini mi düşünüyorsunuz gerçekten ?
Kim demiş kadının değeri yok diye ?
Aşiret filmi çok izlediniz sanırım nerden bu kanıya vardiysaniz .... Değişik .....

Bende bir kız annesiyim. Bir kadın ve bir anne olarak böyle ikinci sınıf insan muamelesi gördüğünüz bir ilişkide üstelik hayatınızdaki insan da adam gibi elinizden tutmadığı bir durumda kızınıza çok kötü örnek oluyorsunuz. Erkek arkadaşınızın sizinle evlenmeye niyeti yok bu buradan bile anlaşılıyor. Adamın derdi böyle devam etmek, anladığım kadarı ile sorumluluk almadan ilişkinin nimetlerinden yararlanma derdinde. Bu sizin de tercihiniz olsa neyse ama sizin niyetiniz evlenmek, kaldı ki bir anne olarak yaşadığımız toplumun konuda görüşleri az çok belli, bence boşuna hem kendinize hem kızınıza zarar vermeyin. Bir evlada en büyük görev yaşayabileceği sağlıklı bir ortam sunmaktır. Erkek arkadaşınız ve ailesinde o medeniyet yok bu belli, bir şekilde evlenseniz bile o insanlar hem size hem de en kötüsü kızınıza çok büyük sıkıntılar yaşatır.
Haklısınız, ne desem yanlış olur ama toplumumuzda sanki ikinci sınıf insanmışız, kusurluymuşuz gibi algılanmamız ne kötü :KK43: Bana sabret çözelim diyor ama yapması gerekeni yapmaktan başka da seçeneği yok ki.. Artık çok yorgun, ümitsizliğe doğru bir yol alır gibiyim. Allah'a sığınıyorum gerçekten O en hayırlısın neyse ona razı etsin kalbimi de aklımı da :KK43:

Başkasıyla evlenecek çocuk yapacak sizle takılmaya devam edecek bence bu adam iyi biri değil.kendi ve çocuğunuzun iyiliği için ayrılın.ailesini silmesi gerekmiyor kararlı bir duruş sergilese onlarda zamanla kabullenir.onun amacı hem keyfi bozulmasın hem sizle olmaktan faydalansın.sizin artık her geçen zamanınız çok kıymetli biyolojik saatiniz işliyor maalesef.

X