Yardim edin bosanma surecindeyim sizin fikirlerinize ihtiyacim var...

Merhaba ben 2.5 yıldır evliyim.cocgumuz yok. Sevgililik sürecimiz çok uzun sürmedi bir kac ay sosyal medyadan tanistik ortak arkadaslar sebebiyle, sonra ogrendikki ayni köylüyüz, isteme olduğunda aynı köylüyüz diye ailem hemen verdi aileyi tanıyoruz dediler kendi aramızda nişan yapildiktan sonra oğlanın çok sinirli ahlaksız olduğunu söyleyenler oldu bizde acaba kıskanıyorlar mi diye umursamadık ta çeyiz serilene kadar ailem o an farketti oğlanın sinirli olduğunu ayrıl dediler bende çok bağlandım sevdim ayrılmak istemedim alisverissel mevzular oldu evlenmeden önce gorumcemle annem arasinda, evlendikten sonra esim kafayı anneme taktı anneme gitmem gelmem sorun oluyordu sonradan tüm aileme gitmem gelmem sorun olmaya başladı biri telefonla arasa sinirleniyor laf sokuyor herkese lakap takıyor anneme kufurler ediyor allahini kitabini deyip bana da sovuyor sadece kendi ailesi kendi arkadaşları ile gorusmemi istiyor bir sefer 3 aylık evliyiz kurban bayraminda ben anneanneme et verelim dedim diye kavga etti kaynanam kocan kime vermek isterse ona verir erkegin dediği olur dedi sen benim annemleri nasil uzersın onlarin onunde istersin deyip annesinden çıktıktan sonra arabada dayak yedim ve sonra aileme getirdi beni bir sorun niye dayak attım deyip oturdu.. bunda 15 gün önce bir akrabam yoğun bakıma girdi ben ona gitmek istedim izin vermedi ertesi gün ben tek gittim eve geldikten sonra biraz soylendim niye böylesin neden böyle yapıyorsun dedim boşanacam senden deyince esim birsey demeden bir yumruk atıp ben yere düşünce kafama tekmeler atmaya başladı ben dayak yedikten sonra evden çıktım emniyete gidip darp raporu aldım boşanma davası açtım şimdi yalvarıyor gel düzelecem diyor duruyor ailede şans ver deyip duruyor Döven insan duzelirmi ?
Allah aşkına geri dönmeyin. Kafayı mı yediniz? Bunun acabası bile sorulmaz. Zararın neresinden dönülse kardır.

Ver sans ver az daha yumruklasin. Vallahi üzülmüyorum, cocuk ne zaman kısmetse?
Dogur kiz iki uc tane, onlari da yumruklasin.
Ama şu aklı verebilirim, sen de tekvandoya falan git, sen de yumrukla 😂 tobest ya

hikayede birsey eksik çok dikkatimi çekti. "5 aylık hamileyim" ya da işte "7 aylık bebeğim var" bunlar eksik kalmış ya.... cidden sizin gibi kadınlara inanamıyorum. ayrilmaniz için kendinize yeni bir hayat kurmak için yüzünüze kezzap atması mi lazım ya da bir kaç yerinizden bıçaklayıp komalık mi etmeli sizi? ya da illa öldürülmeli misiniz kopmak için? aklı melekeleriniz yerinde mi de bu soruları soruyorsunuz siz? size bir dans ver diyen insanlar hayatınızdan mi vazgeçtiler? bu soruların cvbini kendinize olumlu veya olumsuz verdikten sonra ne yapacağınıza bence karar verebilirsiniz. biz ne desek boş çünkü

hikayede birsey eksik çok dikkatimi çekti. "5 aylık hamileyim" ya da işte "7 aylık bebeğim var" bunlar eksik kalmış ya.... cidden sizin gibi kadınlara inanamıyorum. ayrilmaniz için kendinize yeni bir hayat kurmak için yüzünüze kezzap atması mi lazım ya da bir kaç yerinizden bıçaklayıp komalık mi etmeli sizi? ya da illa öldürülmeli misiniz kopmak için? aklı melekeleriniz yerinde mi de bu soruları soruyorsunuz siz? size bir dans ver diyen insanlar hayatınızdan mi vazgeçtiler? bu soruların cvbini kendinize olumlu veya olumsuz verdikten sonra ne yapacağınıza bence karar verebilirsiniz. biz ne desek boş çünkü
Aralik 2023 yorumlarinda tup bebek yaptirdigi vs geciyor olmamis sanirim. Yoksa korundugundan degil yani cocuk olmamasi

Aralik 2023 yorumlarinda tup bebek yaptirdigi vs geciyor olmamis sanirim. Yoksa korundugundan degil yani cocuk olmamasi
😊allahin sevgili kuluyum diye gezse ortalarda yeridir o zaman. yarabbim iki küçük kızım var. yatıp kalkıp onların böyle aptalca ilişki yaşamaması icin dua etmem lazım. sen kötülerden koru allahim ve böyle eksik akilliktan

Merhaba ben 2.5 yıldır evliyim.cocgumuz yok. Sevgililik sürecimiz çok uzun sürmedi bir kac ay sosyal medyadan tanistik ortak arkadaslar sebebiyle, sonra ogrendikki ayni köylüyüz, isteme olduğunda aynı köylüyüz diye ailem hemen verdi aileyi tanıyoruz dediler kendi aramızda nişan yapildiktan sonra oğlanın çok sinirli ahlaksız olduğunu söyleyenler oldu bizde acaba kıskanıyorlar mi diye umursamadık ta çeyiz serilene kadar ailem o an farketti oğlanın sinirli olduğunu ayrıl dediler bende çok bağlandım sevdim ayrılmak istemedim alisverissel mevzular oldu evlenmeden önce gorumcemle annem arasinda, evlendikten sonra esim kafayı anneme taktı anneme gitmem gelmem sorun oluyordu sonradan tüm aileme gitmem gelmem sorun olmaya başladı biri telefonla arasa sinirleniyor laf sokuyor herkese lakap takıyor anneme kufurler ediyor allahini kitabini deyip bana da sovuyor sadece kendi ailesi kendi arkadaşları ile gorusmemi istiyor bir sefer 3 aylık evliyiz kurban bayraminda ben anneanneme et verelim dedim diye kavga etti kaynanam kocan kime vermek isterse ona verir erkegin dediği olur dedi sen benim annemleri nasil uzersın onlarin onunde istersin deyip annesinden çıktıktan sonra arabada dayak yedim ve sonra aileme getirdi beni bir sorun niye dayak attım deyip oturdu.. bunda 15 gün önce bir akrabam yoğun bakıma girdi ben ona gitmek istedim izin vermedi ertesi gün ben tek gittim eve geldikten sonra biraz soylendim niye böylesin neden böyle yapıyorsun dedim boşanacam senden deyince esim birsey demeden bir yumruk atıp ben yere düşünce kafama tekmeler atmaya başladı ben dayak yedikten sonra evden çıktım emniyete gidip darp raporu aldım boşanma davası açtım şimdi yalvarıyor gel düzelecem diyor duruyor ailede şans ver deyip duruyor Döven insan duzelirmi ?
Döven insan düzelir mi demişsiniz de bu adam insan değil ki.darp raporunu almışken, cocuk yokken bosayin gitsin.

Hiçbir evlilik böyle değil, eşim beni bebek gibi seviyor 3.5 yıllık evliyim bir kere salak lafı bile duymadım. Öbür kulagın da patlasın istiyosan git barış. Bir de tüp bebek yaptırıyosun böyle bir adamdan Allah akıl fikir versin size, danışılacak bir mevzu mu var burda da konu acıyorsun da eminim gidip barışacagınıza
Tüp bebek yaptırmak mi ? Nerden çıktı bu

Evet esim çok rahat kendini her zaman haklı çıkarmak için çabalar..

Ben çok kötüydum kafama tekmeler atınca beynimi hissetmiyordum göz damarım patladı gözüm kan doldu sağ kulağımda kulak zarım patlamış işitme kaybım var
Zeynep Ergül gibi siralamiş, kacip canini kurtaracağına, şans vermeyi düşünüyor.
Akil ve fikir diliyorum cidden ya

Bu adam sizi Allah korusun öldürebilir, canınızın hiç mi kıymeti yok, ne düzelmesi, şans vermesi?

İşleri bu noktaya getirebilmişken boşanın mutlaka. Ailesi tekrar başlarına bela olmasın, daha evlendiremeyiz diye düzelir, olur böyle şeyler, şans ver vs diyor, inanmayın sakın...

Bebek yapmaya calısmıs zaten olmamış. bence yorum yapmamıza değmez

Evet düzelir diye esim yaptim ilk vurmasi 1 yil onceydi bi 15 gün öncede bu darp oldu uzaklaştırma aldım darp raporu aldım boşanma davası açtım, anlaşmalı için de protokole imzaları attık ama bu süreçte esim çok zorluyor boşanmak istemiyor yapıştı darp raporu neticesinde 5 yıl hapis cezası alacak diye şikayeti çekmem karşılığında anlaşmalı boşanmaya gelip imza atti

Bu süreçte herkes bir akıl veriyor herkes bir yerden yorumlar yapıyor bosanma sürecinde ailem arkamda, ama araya giren insanlar bu olayları küçültüyor

Merhaba ben 2.5 yıldır evliyim.cocgumuz yok. Sevgililik sürecimiz çok uzun sürmedi bir kac ay sosyal medyadan tanistik ortak arkadaslar sebebiyle, sonra ogrendikki ayni köylüyüz, isteme olduğunda aynı köylüyüz diye ailem hemen verdi aileyi tanıyoruz dediler kendi aramızda nişan yapildiktan sonra oğlanın çok sinirli ahlaksız olduğunu söyleyenler oldu bizde acaba kıskanıyorlar mi diye umursamadık ta çeyiz serilene kadar ailem o an farketti oğlanın sinirli olduğunu ayrıl dediler bende çok bağlandım sevdim ayrılmak istemedim alisverissel mevzular oldu evlenmeden önce gorumcemle annem arasinda, evlendikten sonra esim kafayı anneme taktı anneme gitmem gelmem sorun oluyordu sonradan tüm aileme gitmem gelmem sorun olmaya başladı biri telefonla arasa sinirleniyor laf sokuyor herkese lakap takıyor anneme kufurler ediyor allahini kitabini deyip bana da sovuyor sadece kendi ailesi kendi arkadaşları ile gorusmemi istiyor bir sefer 3 aylık evliyiz kurban bayraminda ben anneanneme et verelim dedim diye kavga etti kaynanam kocan kime vermek isterse ona verir erkegin dediği olur dedi sen benim annemleri nasil uzersın onlarin onunde istersin deyip annesinden çıktıktan sonra arabada dayak yedim ve sonra aileme getirdi beni bir sorun niye dayak attım deyip oturdu.. bunda 15 gün önce bir akrabam yoğun bakıma girdi ben ona gitmek istedim izin vermedi ertesi gün ben tek gittim eve geldikten sonra biraz soylendim niye böylesin neden böyle yapıyorsun dedim boşanacam senden deyince esim birsey demeden bir yumruk atıp ben yere düşünce kafama tekmeler atmaya başladı ben dayak yedikten sonra evden çıktım emniyete gidip darp raporu aldım boşanma davası açtım şimdi yalvarıyor gel düzelecem diyor duruyor ailede şans ver deyip duruyor Döven insan düzelir mi?

Hosgeldin Bergen,aynen hanımefendi dövmüş yumruk atmış bide üstüne siz yere düşünce kafanıza tekmeler atmış. Düzelir...Sizi öldürünce ortadan kaldırdığı için düzelir dövmesi

X