Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Çok haklısın cnm
Hamile oldugu mu o kadar erken öğrendim ki kan testi 4.18 di

Ve sürüncemeli Bi dönem basladı
Acaba varmıydı yokmuydu derken 3 gun sonra tekrar kan verdım 30 çıktı
Tam sevindim hamıleyım derken Bi 3 gün sonra yine kan 48 çıktı
Tüm hayallerim gitti
Busefer atladım gttım doktora
Hiç bısey yapamayız beklucem dedi

P. Tesi kan testiyle gel dedi
Bu kadar erken başlamak ve hemn kan vermek insanı süründürüyor
Hersey olacagına varıyor nasıl olsa
Persembe Rahımde Bi kalınlaşma var dedi
Ama bu ikilem bizi süründürüyor işte

Heyecanlanıp erken öğrenmek istıyoruz fakt Bn cok pişmanım😪
Keseyi görene kadar değer 1.000 oluncaya kadar kan ver Allah ver..

Kollarımın delik deşik olmasıda cabası
Gitgeller, stresle ve zamn geçmemeside cabası..
Sonucta kan versekte vermesekte içerse ne oldugunu bilmıyoruz
Siz siz olun hanımlar kan testine erken gitmeyın
Eğer gittıyseniz bile 2 günde 1 değil
Değerlerınıze 4 günde 1 baktırın
5 bucuk hafta olmadan kese görmeye gitmeyin... Üzülürsünüz

İlk gebelıgımde günlük tuttmuştum.
Adetım 3 gun gecınce kan vermişim 200
Bi 3 gun gecınce gtmışım 1000 olmuş
Sonrada 6+1 de hem kese hem kalp atışı görmüşüz. Ne rahat

Şimdi ise bekle Allah bekle daha 4+6 yım
4 kere kan verdım 🙄 değer 1000 olana kdr kimbilir daha kaç kere vercem ki oda değer yukselırse..
Değerım yükselecek mı korkusu ve stres
Siz siz olun bu sürece yavaş ve sakin ilerleyin🎀💕
Keşke bu yazıyı 2 gün önce görseydim gerçekten battan önce öğrenmek ayrı stresmiş

Kızlar ben hala regl olmadım bat 30 aralıktı dün yaptım test saatler sonra silik çizgi çıktı..Stres de yapmadım niye böyle oldu ki🥹🥹

Kasıklarımda ağrı be göğüsler büyüme vardı. Ve afedersiniz ama geğirme oluyor 2 gündür:) birşey yedikten sonra midem rahatsız oluyor gibi.
Çok sevindim adına Rabbim Bana da nasip etsin inşallah canım 🤲🧿 Rabbim inş kucağına almayı nasip etsin kuzum 😍 benimde 25 Aralık pik 26 Aralık gecesine kadar yumurta t çizgisi vardı belirgindi , 27 Aralık sabaha karşı çatladı sabah test yaptım 8-9 arası silik gördüm ki sabah erkenden hissettim akıntım kesilmişti uyandığımda, yani 10 Ocak bat , benimde dünden beri sol kasığımda bi gerginlik var bişey yerlermiş ağırlık yapıyor sanki geriliyor gibi belimde öyle sma acı hissetmiyorum göğüslerim ama şişmedi acımıyorda,

Çok sevindim adına Rabbim Bana da nasip etsin inşallah canım 🤲🧿 Rabbim inş kucağına almayı nasip etsin kuzum 😍 benimde 25 Aralık pik 26 Aralık gecesine kadar yumurta t çizgisi vardı belirgindi , 27 Aralık sabaha karşı çatladı sabah test yaptım 8-9 arası silik gördüm ki sabah erkenden hissettim akıntım kesilmişti uyandığımda, yani 10 Ocak bat , benimde dünden beri sol kasığımda bi gerginlik var bişey yerlermiş ağırlık yapıyor sanki geriliyor gibi belimde öyle sma acı hissetmiyorum göğüslerim ama şişmedi acımıyorda,
Benimde aynen öyleydi csnm ilk kasık ağrısından şüphelendim. Göğüslerime özellikle takip etmedem çok anlamadım onlardan. Hafif uçları hassastı ve biraz dolgunlaştı. Ama kasık böyle rahatsız eden ama çokta acıtmayan bir qğrı vardı. Hala var. İnşallah ikimizinde bebeği tutunuyordur kuzum.

Benimde aynen öyleydi csnm ilk kasık ağrısından şüphelendim. Göğüslerime özellikle takip etmedem çok anlamadım onlardan. Hafif uçları hassastı ve biraz dolgunlaştı. Ama kasık böyle rahatsız eden ama çokta acıtmayan bir qğrı vardı. Hala var. İnşallah ikimizinde bebeği tutunuyordur kuzum.
İnş canım inş dün gece saat 1:15 vajinamda sanki ilişkiye girersin vajinan kuru gibi olduğunda bi gerginlik hissedersin hafif bi sızı öyle hissediyorum, sanki vajinama bir şey şokmuşlar orada unutmuşlar gibi hafif bir acı ağrı gerginlik hissediyorum ben daha önce böylesi bir şey... uyandım şimdi lavabodayım yine bu sızıyı hissediyorum halla halla üşüttüm mü acaba diyeceğim hafta sonu evdeydim ateş tablomdabu F1EA6645-B65A-444C-B035-00064D1DAE2F.jpeg

Bugun regl günüm artımed test yaptım negatif ama kasıkta batmalarım var yaklaşık 1 haftadır. Test güvenirliliği nedir sizce ne kadar daha gecikirse testi tekrarlamalıyım

X