Aralıklarla aradığım arkadaşımın mesajla bile geri dönüş yapmaması 🙃

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Selam4i28e7

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2017
121
38
Üniversitede tanıştığım yakın arkadaşım bir süredir farklı zamanlarda aradığımda mesajla bile geri dönmüyor. 4 kere bunu yaptı ilkinde de 2 ay sonra bayram kutlamasi icin mesaj atti ayni zamanda dugunune davet etti. Gelemeyecegimi soylemek icin aradigimda geri donmedi. Ben mesaj attim. Dugunu oldu tebrik etmek icin aradim yine donmedi😂 birkac gun sonra dugunle ilgili hikaye atmış ben yazdim "tebrik etmek için aramistim seni" diye. "Aricam ben seni" dedi aradi. 1 ay sonra tekrardan aradim hal hatır sormak icin hic geri donmedi. 3 aydan beri cevapsiz kaldim. Beni umursamiyor sanirim. Böyle arkadaşlık mi olur?😂😂😂

hayatın bir döneminde yakın olduğumuz kişilerle ömür boyu aynı olamayız. Onun cevresi farklı arkadaşları farklı demekki. Bence uzatmanınveya sürdürmenin anlamı yok demekki eskisi gibi yakınlık hissetmiyor size. Bence sizde önünüze bakın.

hayatın bir döneminde yakın olduğumuz kişilerle ömür boyu aynı olamayız. Onun cevresi farklı arkadaşları farklı demekki. Bence uzatmanınveya sürdürmenin anlamı yok demekki eskisi gibi yakınlık hissetmiyor size. Bence sizde önünüze bakın.
Haklisiniz zaten arayip mesaj atmadikca ben adim atmam. Yakin arkadaşlarım arasinda görmüyorum kendisini artık 🙃 bi sorunumuzda yoktu ki -bence- unide sürekli beraber oldugum bi insan oldugu icin garipsedim bu durumu🙃

Üniversitede tanıştığım yakın arkadaşım bir süredir farklı zamanlarda aradığımda mesajla bile geri dönmüyor. 4 kere bunu yaptı ilkinde de 2 ay sonra bayram kutlamasi icin mesaj atti ayni zamanda dugunune davet etti. Gelemeyecegimi soylemek icin aradigimda geri donmedi. Ben mesaj attim. Dugunu oldu tebrik etmek icin aradim yine donmedi😂 birkac gun sonra dugunle ilgili hikaye atmış ben yazdim "tebrik etmek için aramistim seni" diye. "Aricam ben seni" dedi aradi. 1 ay sonra tekrardan aradim hal hatır sormak icin hic geri donmedi. 3 aydan beri cevapsiz kaldim. Beni umursamiyor sanirim. Böyle arkadaşlık mi olur?😂😂😂
Tamam siz idare eden tarafınız anladık.

Diğer konuyu desteklemek için bu konuyu açtığınız hiç belli olmuyor 😁

Tamam siz idare eden tarafınız anladık.

Diğer konuyu desteklemek için bu konuyu açtığınız hiç belli olmuyor 😁
Ne diyorsun ya ben sana niye kendimi kanitlamak icin ugrasayim😂😂 sanal kisi.
Ayrica bu baska bi arkadaşım. Rahatsiz oluyorsan cevap vermeyebilirsin. İyi akşamlar.🙃

Tabi yakın bı yer değil şehir dışı herkes yalnız gidemez. Yinede tebrik ettiyseniz , teşekkür etmeliydi. Bosverin kendi haline bırakın artik
Yok siz tam anlamiyla anlamamissiniz sanirim. Hikayesine yanit verdim tebrik etmek icin aramistim diye. O da donucem ben sana deyip dondu. Ama konusmanin ustunden 1 ay gectiginde hal hatir sormak icin aradigimda acan olmadi mesajla geri donende olmadi. Bu arkadasimla temmuzdan beri gorusmuyoruz😂😂😂

Niye bu ısrar ? Size,sizin ona verdiğiniz değeri vermediğini anlamaniz için daha ne yapmasi lazım ?
Arkadaslik hatri diyelim. Cunku aramizda bi sorun yoktu -bence- yakin arkadaslarim arasinda görmüyorum artık kendisini ararsa acarım mesaj atarsa cevap veririm.
Niye boyle yaptigi muamma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X