Aralıklı oruç ile hedef 6 kg vermek

Saat 6bucukta 1 kase tavuklu corba (ekmek 1 ısırık 😭)ve 1 top külahlı dondurma yedim 😎 hep ev halkı yüzünden. Sonra aksam parka ciktik azcik spor falan yaptim.

Benim aksam yemeği biraz erken oldu 16.00. Salata, etli sebze yemeği ve 5 adet sarma yedim.

Gece 22.00 yürüyüş ve bacak hareketi yaptım.

Bayramda ilk iki gün herşeyden yedim ama saat 4 de akşam yemeğimi yiyip günü kapattım. Diğer iki gün akşam 6 dan sonra bir şey yemedim. Veee 1 kilo aldım 😞

Bugün sabah, bol yeşillik, domates, biber, salatalık, 2 yumurta yağda, asma yaprağı, 7 zeytin, süt kesiği, karpuz, yeşil erik

Akşam 17:00 de
Zeytinyağlı biber dolması
Semizotu yemeği
Piyaz

Maden suyu
Kiraz sapı, maydonoz sapı, nane sapı çayı

Bugün kilo bildirimi var mıydı?

Ben sabah tartıda şok 1 kilo almışım. 71.4 kg

Bugün minimum yiyeceğim yalnız yemek 18.30 'a sarkabilir. Dışarıda işim var.

Ah ah kızlar yarına hiç hazır değilim. Eminim ki +larda olacağım.
Ama olsun kaldığımız yerden devam demiştik 😎

Acil ödem atıcı birsey yapmamiz lazim kizlar .
Ne önerirsiniz?
Ellerim aşırı şiş uyandim yüzük bile sıkışmış. Parmaklarimi bükemiyorum malum regl dönemi şişliği.

Saat 16:20
Şimdi 2 kasik sulu yogurt, 1 yk yulaf ,3 kayisi , 1 tatli kaşığı Çiya tohumu ve bol tarçınlı bir karisim hazirladim. Bu benim aksam yemegi niyetine yicem. Dünkü pidelerin cezasi. Yarin kahvaltiya kadar yemek yok 🤐

Acil ödem atıcı birsey yapmamiz lazim kizlar .
Ne önerirsiniz?
Ellerim aşırı şiş uyandim yüzük bile sıkışmış. Parmaklarimi bükemiyorum malum regl dönemi şişliği.
Kesinlikle benim de ihtiyacım var 🙄
Hadi üstümüze tarif atın kızlar.

Herkese merhaba -1 kg ile devam ediyorum 67 oldum. + gören arkadaşlarım şimdiden kusura bakmasın ama çok mutluyum 🤣 Durmak yok yola devam üzülmeyin bir haftada halledersiniz inşallah

Kilom 65.6, yarım kilo eksideyim şükür 👏 veremeyenler alanlar canını sıkmasın, inişli çıkışlı bu süreç, kararlı olan bu maçı alır 🎊🏆

Ben de 71.2 ile artılarda olanlardanım. Bu hafta evlilik yildonumu, doğum günü ve bayram programı aksattı ne yazık ki. Haftaya kilomuzda eksilerde görüşmek üzere.

X