Arap dünyasının en güzel kadını: Haifa Wehbe

Küçüklük fotoğrafları..cokk tatlı ya :KK69:

$69f403f185.jpg $5926ddae1e.jpg $59082_438309837015_33581307015_5648521_3237495_n.jpg $dd5c36ed69.jpg

Son düzenleme:
çok çok çok itici..
bi gozleri guzelmis diyordum oda lensmis.
yinede gozlerinin sekli guzel ama acayip bi iticiligi var

Herkesin güzellik anlayışı farklıdır kızlar.Kadın estetikli olabilir yüzünde dünya bir makyajda olabilir.Ben beğeniyorum.Kendini güzel gösteriyor bir şekilde.Yüz tipi çok hoş.Şunu da söylemeliyim kadın tam bir moda ikonu.Ben onun giyim tarzına bayılıyorum.Hatta ödül bile almıştı bu yüzden

burda resimlerini gördüğümde ne çirkin kadın demiştim sonra wawa şarkısının klibini izledim şarkı bana hitap etmesede klipte çok çok güzeldi yüzü fiziği saçı makyajı her şey harikaydı sanırım bu kadın fotojenik değil çünkü resimlerinde güzel değil ama klipte bayıldım ayrıca aşırı makyaj yapmasa çok daha iyi fazla abartılı makyajı giysileri ama klibinde öyle değildi orda ki gibi olsun bence hep:KK31:

...........................

Eklentiler

• $image4ze9.jpg
    $image4ze9.jpg
    215,5 KB · Görüntüleme: 222
Son düzenleme:
her yeri estetik yine de güzel değil...hiç beğenmedim
hee yine de en güzel arap diyosanız diğerlerini düşünmek bile istemiyorum:83:

arkadaşlar haklısınız estetikli hali bile çok da matah görünmüyo fotoğraflarda ancak bir klibini izlerseniz anlıycaksınız ki kadında güzellikten farklı bişey var o da zerafet ve sevimlilik...O yüzden Ebru polatla filan kıyaslanamaz bu kadın.Karizması var ve de ülkesini birçok ülke halkına tanıtıyor.,ulusal bir sanatçı olmaktan öteye geçti kadın.Hiç Ebru Polat ile kıyaslanır mı!!!!Fotoğraflarda çok bön çıkıyo genelde evet ama kliplerini de izleyin derim yorum yapmadan önce :KK34: fikriniz değişecektir emininm.Sonuçta güzellik bir bütündür ve güzel bir gözle güzel bakamıyosa insan güzel gözün de bi işlevi kalmıyo.Haifa da mimikleriyle,jestleriyle eksiklerini kapatıyo kesinlikle :80:

X