Arçelik buzdolabı

esmanur2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2023
50
5
22
Merhaba arkadaşlar ben bir buçuk yıllık evliyim başlarda buzdolabımda böyle bir koku yoktu ama belli bir zaman sonra bir tuhaf koku olmaya başladı içini boşaltıp arada silmeye çalışıyorum üstü açık bişey bırakmıyorum ama açınca burnuma kötü bir koku geliyor kahve koydum karbonat koydum gitmedi çok etkili denenmiş
bir çözümünüz varmı ben çok rahatsız olmaya başladım

Merhaba arkadaşlar ben bir buçuk yıllık evliyim başlarda buzdolabımda böyle bir koku yoktu ama belli bir zaman sonra bir tuhaf koku olmaya başladı içini boşaltıp arada silmeye çalışıyorum üstü açık bişey bırakmıyorum ama açınca burnuma kötü bir koku geliyor kahve koydum karbonat koydum gitmedi çok etkili denenmiş
Motorun icine et suyu vs akmis olabilir mi bi sekilde. Benim deepfreezim kurtlanmisti 2 hafta kimse farketmedi. Motora heralde suyu akmis. Ceset kokusu gecmedi resmen aylarca

Plastik poşet gibi bi koku mu?

Motorun icine et suyu vs akmis olabilir mi bi sekilde. Benim deepfreezim kurtlanmisti 2 hafta kimse farketmedi. Motora heralde suyu akmis. Ceset kokusu gecmedi resmen aylarca
Yok buzluk kısmıni daha yeni temizledim bide ben buzluguma pek et koymam bakliyat vs var et kıyma diğer derin dondurucuda

Yok böyle ara ara çoğalan değişik bir koku çokta ağır değil ama yeni silmeme rağmen oluştu
Annemin değil poşet kokusu gibi değişik bir koku oluyordu her şeyi denedi geçmedin. Servis akıl verdi şöyle yap böyle yap diye zaten yaptığımız şeylerdi işe yaramadı hiç biri

Peki sonra geçti mi? Benimde abimlerin öyle oldu normal dolaplarının. Şehir dışına çıkmışlardı sigorta atmış tüm etler çözülmüş kurtlanmış. Buzluktaki kokuyu naptılarsa geçiremiyolar

Peki sonra geçti mi? Benimde abimlerin öyle oldu normal dolaplarının. Şehir dışına çıkmışlardı sigorta atmış tüm etler çözülmüş kurtlanmış. Buzluktaki kokuyu naptılarsa geçiremiyolar
Öyle et akmasi olunca buzlukta koku olurmu ben hissetmedim olsaydı heralde açıp kapatırken gelirdi koku ama bende buzluk altta buzdolabı üstte o modelden

O et kokusu bambaşka canım onu net hissedersin. Seninki dolap kokusudur büyük ihtimalle. Karnonatlı su ile silip durula faydası olur inşaAllah

O et kokusu bambaşka canım onu net hissedersin. Seninki dolap kokusudur büyük ihtimalle. Karnonatlı su ile silip durula faydası olur inşaAllah
Motor kısmına bakım ama ben tam nereye bakicam anlamadım yeni yeni herşeyi çözmeye başlıyorum bu evlilik hayatında 😂

X