Arkadaş Olmak İsteyen Dert Ortağı Arayanlar Buraya

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
aslında servise hiç binmemeyi düşündükte sağolsun bi kaç kıl arkadaş
daha önce söylemişimsdir mutlaka benim işyeri büyük bi villa
herşey mevcut yani mutfağı lavabosu televizyonu odaalrı falan yollarda sürünmeyelim oturup bekleyelim trafik falan bitsin kar da durur o zamana yine 2 saatte gderiz dedik ama
sakalımız yok ki kardeşim
tabi yırtılan deli bekirin yakası nasıl olsa en son ben indiğin için :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kiz valla ben olsam evden cikarim o villaya yerlesirim oh miss:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bnde tam senı soruyordum kız ıyı ınsanmıssın bak nasılsn cnm[/QUO
dün akşam tam beş BEŞ 5 saatte evime gidebildim :KK14::KK14::KK14:
yoruldum üşüdüm servis kaldı yollarda zincirdi yol değiştirmekti mahvolduk sorma
yemek ye biraz dinlen sabahın 7 sinden beri yine yollardayız işte şimdi geldim
veeeeeee patron matron yok ortada büyük ihtimalle akşama kadar iş falan da yok:21::21::21::21::21::21:

anannmm o ne ya öle işkence gibi 5 saat.. nerde çalışıosunki neyseki iş rahatış baksana boşsun bgn

pardon ama neden kimse beni yenilerle tanıştırmıyor
ben size böyle mi yapıyorum :KK19::KK19::KK19::KK19:
ghs kim felucas kim
ay niye bana selam vermiyolar :KK43::KK43:
selam patsyy yeni üye ben :) tanıt bakalım kendini okumadım önceki sf.ları yaa :KK43: çokkarışık, ev hanımımısın çalışlıomusun

olabılır azerıncım heran teyze olabılırsınız :KK9:

oyyyyttttttttt noluyo ordaaaaaaa
kıs biz yokken sen şiddet mevzuunu ateşli aşka mı bağladın?:KK55::KK55: abbooooooooooooooo
durdurulmaz artıkın bu kız söyliyim ben size
zaten dün şüphelenmiştim bana öyle ballandıra ballandıra "patsyyyyyyyy çok güzel oluuyo"falan dedimişti ya
vay başımıza gelenler :KK9::KK9::KK9:

yönetici hanıııııııııııııııııııııım nassın eyi misin :KK9::KK9::KK9:
iyiyim muhtarın hanım sizi sormalıııııı :KK31::KK52:
kiz atma safak sayiyodun da resmi de mi onun icin ekledin valla ihbar etcem seni:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

yaaaaa ama yaa onnu sizin için yükledim sadece arkideşlerim görüyorki :KK50: hem bi buçuk yıldır yoktu kaldırıyorummm ya :KK52: gelmeyin üstüme bendesizi şikayet edicem mustafayaaaaa :KK20:

oyyyyttttttttt noluyo ordaaaaaaa
kıs biz yokken sen şiddet mevzuunu ateşli aşka mı bağladın?:KK55::KK55: abbooooooooooooooo
durdurulmaz artıkın bu kız söyliyim ben size
zaten dün şüphelenmiştim bana öyle ballandıra ballandıra "patsyyyyyyyy çok güzel oluuyo"falan dedimişti ya
vay başımıza gelenler :KK9::KK9::KK9:

aska baglayalı cok oldu canım ...

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

selam patsyy yeni üye ben :) tanıt bakalım kendini okumadım önceki sf.ları yaa :KK43: çokkarışık, ev hanımımısın çalışlıomusun
selaaaaaaaaam
ay kıslar ev hanımı dedi
bişey mi demek istedi
ya şeker yorma beni bak iki dakka profilime de geliver
muhabbete olur mu :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bu arada hoşgeldinnn
ay kıslar ben bu yei kısları çok sevdim valla
hepsi bıcır bıcır :KK16::nazar::KK9::KK9:

aboooooooooooooooooooooooooooooooow :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
kiz bi de adamdan ayrilmayi mi dusunuyon babasiz mi koycan cocugu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
eh dun o kadar cinsellikten konusursan olucagi bu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
dun de romantik bi aksam olmus el ele kar felan tenhaya kistirip kirletmis cocugu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
bn mı onu omu benı bılemedım neyseeeeeeeeeeeeee:KK52:
bakalım kısmet dugune beklerız canlarım

iyiyim muhtarın hanım sizi sormalıııııı :KK31::KK52:

yaaaaa ama yaa onnu sizin için yükledim sadece arkideşlerim görüyorki :KK50: hem bi buçuk yıldır yoktu kaldırıyorummm ya :KK52: gelmeyin üstüme bendesizi şikayet edicem mustafayaaaaa :KK20:

tamam saka yaptim hemen alinma ver bi yanak:KK19:
simdi daha onemli sorunumuz var ozge cocugu kirletmis:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bana bakın yenı uyeler canımı sıkmayın zaten sınırlıyım slm verırız almazsınız kendınızı tanıstrmazsınız:KK20:

yeme şimdi beni "aşk" derken ne dediğimi "anladın sen onu":KK9::KK9:elifin dediği gibi halka açık yerlerde konuşturma beni şimdi:KK17:

anladım cnm merak etme ... neyse cocugu babasız koymıyım ayrılmıyorum vazgectım zaten dun kustum ona

X