ARKADAŞLAR ACİL YARDIM NİŞANLIYIM KAFAM ÇOK KARIŞIK ...

bir arkadaşım vardı şey demişti;
sevgilini çıplak gördüğünde / hayal ettiğinde ondan iğrenmiyorsan onu seviyorsundur.

ahaha, ne kadar doğru bir tezdir bilemem ama.

giyinik haline tahammül etmekte zorlandığın adamın çıplak halini de sevmezsin gibi geldi bana.
evliliğin o yönlerini bir tart derim. sonuçta geceler de gündüzler kadar süre tutuyor hayatta.

Sevdigibizle evlenin.cok sevin asik olarak evlenin.yoksa gun gelir adamin yere attigi kirli corabi bile kaldirasiniz gelmez.her erkek adam yapiyor daginik olan var rahat olan var.dahada batmasin.

bir arkadaşım vardı şey demişti;
sevgilini çıplak gördüğünde / hayal ettiğinde ondan iğrenmiyorsan onu seviyorsundur.

ahaha, ne kadar doğru bir tezdir bilemem ama.

giyinik haline tahammül etmekte zorlandığın adamın çıplak halini de sevmezsin gibi geldi bana.
evliliğin o yönlerini bir tart derim. sonuçta geceler de gündüzler kadar süre tutuyor hayatta.
Aslında çok mantıklı.
Evde sürekli traşlı,şık giyimli olunmuyor sonuçta.
Ki hastalığı var sağlığı var; kimi zaman insanın eli kolu kalkmıyor.

Ayrica eslerin birbirinin kiyafetine karismasi sacina karismasi kadar da itici bir durum yok bence.

Ya ne kdr samimi bi mesaj olmş tesekkr ederm. umarm mutluluğunz ömür boyu devam eder. bnm içinde hayrlı olan neyse o olsun. bu kararszlk çok kötü birtek onu biliyorum..
buraya su seyleride ekle seninde gözünün önüne cıkar fark edersin
begendiğin yönleri begenmediğin yönleri
yaz aldıgın ellektrik varmı .onunla yaptıgın mutlu oldugun bir günü anlat biraz kritik yapalım kızzz:deli:

Evlilikle sevgililik bir degil ki eger ayni evde yasamiyorsan. Simdi adamin sana batan hareketleri evlenince maksimum düzeye cikacak. Evlenip de adamin dislerinin pisliginden sikayet edecegine hic evlenme. Simdi begenmedigin spor ayakkabiyi her gordugunde cinnet gecirme. Saci konusunda haksizsin ama adamin zevki o kisa sac demek ki,karisma hakkin yok esi bile olsan.

eşi bile olsan demeyelim.
benim herifin bıyıkları bir gece kesicem, eğer kavga edersek konu açarım, eğer böyle üstteki gibi cevap verirsen puçaklarım, ona göre beybisi.

Evet canim senin şimdiden gözünden düşmüş. Erkek de kendine bakacak. Bakımdan kastım pahalı parfümler duş jelleri değil en azından şık olacak sonuçta sen o adamla ömür geçireceksin. Şimdiden soğuduğun bi adamla olursan ilerde hiç istemediğin bi evlilik olur ya da aldatmalar olabilir üzülerek söylüyorum. Bir de; bu düşüncelerini ona söyledin mi ? Diyelim diş konusu ben dişçiye gidicem sende gel istersen dişlerimizi temizleyelim evlilikten önce komple bakım yapalım falan desen ne der acaba. ? Ama bu tarz şeylerde insanın içinden gelir ve bi doktora gitmeyle olmaz yani alışkanlık

eşi bile olsan demeyelim.
benim herifin bıyıkları bir gece kesicem, eğer kavga edersek konu açarım, eğer böyle üstteki gibi cevap verirsen puçaklarım, ona göre beybisi.
Telefonunu ver ben arayip soyleyeyim
Kimsin derse bir dost der kapatirim :rapci::KK53:
Ya tamam yakismiyor o biyiklar haklisin da napalim:tokat:

tüm bu anlattıklarımdan çıkardığım tek sonuç var sen bu adamı sevmiyorsun gibi geldi. ya da sevememişsin. tam olarak olmamış birşeyler yani sadece iyi ve ideal bir eş olduğunu düşündüğün için onunlasın gibi geldi bana.

Genelde böyle konulara ayrıl diye yorum yapmam her şey aşk değil ama sen resmen iğreniyorsun. Ayrıl ama ayrılınca gözünde kıymete binecek mi? Bence en iyisi bir süre uzaklaş, kafam karışık birkaç gün görüşmeyelim de eğer kabul edecekse ne bileyim.

bizim bir arkaba var cok guzel bır kız , bır cocukla evlendı hıc albenısı fılan yok sıradan bır erkek cocukla evlendıkten sonra cocugu sanıyorumkı kılıktan kılıga soktu bılek pantolonlar guzel gıysıler cocuk ıcınde egretı duruyor halbukı cocuk gomlek pantolon bır cocuk malesef olmayınca olmuyor. goze guzel gelmeyen gonle nasıl ıyı gelsın ayrıl

buraya su seyleride ekle seninde gözünün önüne cıkar fark edersin
begendiğin yönleri begenmediğin yönleri
yaz aldıgın ellektrik varmı .onunla yaptıgın mutlu oldugun bir günü anlat biraz kritik yapalım kızzz:deli:
tabikide var olmasa durumuyum onla. Bn ona gecenin bi körü poğaçalar yaptm sabahn 7snde piknikler yaptk ellrmden öptü bu ellerlemi yaptn diyee:) aslnda temzzdir bn birkere bile ter kokarken görmedm. ama imkanı varken niye dişlerini temzltetmiyor niye daha güxel giyinmiyor. yada niye bana tutkulu mesjlar atmyr özlediğini sevdiğini derinden hissedeyim... eksikler var yoksa bn onu seviyorum. bn aklı 5 karş havada bi kız değilm sevmesem evet demem o teklfe. yada iş ciddiye binincemi inceledim çok bilmiyorum. dilerim bu karmaşadan en hayrlı şeklde çıkarım :KK43:

neden böyle dediniz :KK43: ama cokta iyi biridir napıcam of yaaa
Yatağa girince gözlerini kapatır "iyi biri, iyi biri" diye kendini teselli edersin artık o zaman. Adam çirkindir değildir, bakımlıdır değildir bilmem ama her topal eşeğin bir kör alıcısı varmış. Sen bu eşeğin alıcısı değilsin. Topal olduğunu görmüşsün. Artık onunla olmayı için kaldırmaz.

bugun radyoda dınledım
ınsanlar daha ıyısını bulamam, yanlız kalırım korkusuyla yanındakı ınsandan ayrılmıyorlarmıs
eger bılselermıs kı yanındakı ınsandan daha ıyısını bulacagını hemen ayrılırlarmıs
senınkıde bıraz oyle sankı

X