Saç Rengi ve Saç Boyama Arkadaşlar boya elimde bekliyorum çarpıcı bakır saç rengi acil lütfen"(

Ay keşke öyle olsa :KK43: şuanda sarı civciv sarısı gibi ..
Uzun süre bakır rengini kullandım.
Hatta konumda var.
İlk saçımı açtırıp yaptırdığımda foto bile var.
Bak o renk 7 ile 8 karışımıydı.
Beğenmemiştim o zaman hatta.
Sonra başka bir kuaföre gidip tekrar boyattım. Onun fotosunu atayım.
Zamanla 6 ya kadar indim.
Koyulaitı saçım.

Benim düşüncem saçın şu an yeni açık olduğu için ilk etapta açık bir renk elde edeceksin.
Ama üstüne bir iki kere daha boya çekince toparlar.

Bir de şöyle yapabilirsin.

Elindeki boyaya çikolata kahve tonu karıştırıp yapabilirsin.
Kahveyi %40 civarı elindeki boyadanda %60 civarı tutarsan istediğini elde edersin diye düşünüyorum.

Ben sürekli bakır kullanıyorum, önce koyu tatlı kızıl oluyor, hergün duş aldığım için 1 hafta sonra açılıyor rengi. sizde önce açık kızıl olur. Ne kadar sonra açılır bilemem. Kızılı koyuya döndürmek zor değil. Ama içinize sinmiyorsa değiştirin.

Bu markanın siyahi tam siyah yapio bakırida tam bakır yapar heralde bence degistir lorealin boyasını al genelde üstündeki renklerin hemen hemen aynısı oluyor

6.34 koyu bakır rengidir.
Güneşte bakıra çalar. Gölge de yada akşamları kahve rengi gibi durur.

O cırtlak bakır için 7ve üstü renkler kullanılır.

Emin değilim ama bununla boyarsan koyu bir renk elde edersin.

Ama şu an ki saç renginde önemli.
Yanlıs hatırlamıyosam son anda bunu bırakıp onu aldım ya. Risk almasam mı kızlar? Sabah vereyim eşime değiştirsemi acaba bu resimdekiyle yada çıkolata kahve ile

Eklentiler

• images (3).jpg
    images (3).jpg
    19,7 KB · Görüntüleme: 83
Ya arkadaslar acil bakin saçlarımı açıcıyla açtım sabahtan beri araştırıyorum bakınıyorum sarı kafa. Ben kahve tonları istiyodum böyle tatlı bi kahve ama gittim bu boyayı aldm sşmdi bunu kafama sürsem bakır mı olacak saçım :KK43: bakır istemiyorum bana gitmiyo , hem cok boyalı dursun da istemiyorum doğallıkkk istiyorummm ya yarın gidip değşştireyim çikolata kahve felan mı alayım :KK43: bu boyayı kullanan yokmu aranızda, fotoğrafa aldanıp aldım , boyarsam nası bi renk çıkarrr ortaya çok mu boyalı durur ? Yoksa fotodakne yakın mı :KK43: lütfen çok acil ya öylece kalakaldım :KK43:
İlk kullanımda daha açık iki üç kullanımda renk oturur

Ben de evde kendim açtım ve ışıltılı kahveye boyadım çok güzel bi renk oldu kahve kadar koyu değil bakır gibi göze batmıyo doğal oldu. Bu rengi yapmadıysanız ışıltılı kahve ile değiştirebilirsiniz

Ben de evde kendim açtım ve ışıltılı kahveye boyadım çok güzel bi renk oldu kahve kadar koyu değil bakır gibi göze batmıyo doğal oldu. Bu rengi yapmadıysanız ışıltılı kahve ile değiştirebilirsiniz
Teşekkür ederim yorumunuz içinnn evet yapmadım riske atamıyorum eşim yarın değiştircek koleston 7/77 mi acaba ışıltılı kahve. Bende öyle bişey istiyorum sizinki gibi

Screenshot_20171116-012549.png
Screenshot_20171116-012559.png
Yalnız aldığınız marka çok berbat bir ürün

Koleston veya Loreal alın

Maddi durum el vermiyorsa palette 5.95 TL ondanda alabilirsiniz

Lütfen değiştirin boyanızı saçlarınıza yazık
2 fotoğraf yükledim bu tonlar bakır kızılı olmuyor

Bi türlü resim koyamadım yahu ama tam sapsarı şuan
cırtlak ton olmaz canım ama kahve bakır denilen renk olur ama sen istiyosan adam akıllı düz kahve tatlı olsun 5.0 5.5 ışıltılı çikolata var palettede, 6.0 koyu kumral alıcaksın düz renk al.

X