Arkadaşlar doktor seçimi için yardım

Yaa bazı olumsuz yorumlar okudum ilgilenmiyor diye. Ama olumlular da cok. Kafam biraz karıstı:) bruksel de mi tedavi oldunuz?
Ben bahcecideyken tedavi oldum , surec icinde cem hocam cok ilgili cok guzelyuzlu benim sadece tedavimi degil rahmim T seklindeydi fenomen bi dr var erson aksu o duzeltemedi cem hoca duzeltti mesela 🤗 ben kendisinden cidden cok cok memnundum Rabbim ayagina taş degdirmesin. Cem hocayla negatif sonuclarimda oldu ama yinede dunyalara degismem hemen aradi beni teselli etti kendimi sucluyodum ben şunu yaptim bunu yaptim tutmadi o yuzden hocam diyodum hayir kendini suclama diyodu cok seviyorum cok merhametli cok babacandi bana karşı. Benim 13 senedir olmayan yumurtalarimi buyuttu cem hocam kimsenin gormedigi rahmimin T sekli oldugunu gördü... isini cok cok iyi yapan bi doktor.. bu arada ben hamileyim benim bu son transferimde cem hoca o sira klinikten ayrildi benim embriyomu rahime Mehmet resit asoglu koydu hic sevmedim o doktoru sikayet etmedigim yer kalmadı kanamam oldu hic ilgilenmedi agrim oldu siddetli bana dedi ki parol ic gecer dedi. Sikayet ettim hep klinikten arayip ozur dilediler. Mesela mehmet resit asoglunu asla onermem... transfer seklini bile cem hoca soyledi oyle yapti..

Arkadaşlar merhaba. 2 düşüğümün ardından herhangi önlem almadan 3. Denememeye karar verdim. Belki tüp bebek de düsünebilirim. Bu süreçte çok araştırma yaptım ama kafam cok karısık. Tecrübesi olanlar su 4 doktor arasında kaldım. Yardımcı olur musunuz? Muhtemelen benim bağısıklık sistemim kaynaklı bir sorunum var. Süreç uzun ve oldukca maliyetli. O yuzden fikirlerinize ihtiyacum var
1. Cem Çelik
2. Bülent Tıraş
3. Yiğit Çakıroğlu
4. Volkan Turan
Ben ilk denememi Cem hocada yaptım dün de transferim oldu. Kesinlikle tavsiye ederim. Evet çok yoğun ve zaman biraz kısıtlı oluyor ama her sorunuzu da cevaplar yanıtsız bırakmaz. Zaten işine o kadar hakim ve güven veriyor ki olumsuz hissetmek mümkün değil. Sorularımı asistanları hemen cevaplıyor. 15 yumurtamın 10 u 5. güne geldi, labaratuvar da gayet iyi. Her açıdan bahçeci ve cem hocayı öneririm 💚

Ben ilk denememi Cem hocada yaptım dün de transferim oldu. Kesinlikle tavsiye ederim. Evet çok yoğun ve zaman biraz kısıtlı oluyor ama her sorunuzu da cevaplar yanıtsız bırakmaz. Zaten işine o kadar hakim ve güven veriyor ki olumsuz hissetmek mümkün değil. Sorularımı asistanları hemen cevaplıyor. 15 yumurtamın 10 u 5. güne geldi, labaratuvar da gayet iyi. Her açıdan bahçeci ve cem hocayı öneririm 💚
Ya iste bahceciden ayrılmıs kendisi bruksel de. O yuzden biraz tedirginim laboratuvar acısından

Bahceciden ayrılmıs kendisi brukselde artık. Acaba oranın laboratuarı da aynı derecede kaliteli midir

Aa siz dün transfer olmussunuz. Bahceci de mi oldu? Brüksel de mi acaba

Cook tesekkür ederim kıymetli görüsleriniz içinn🙏🏼 yakın zamanda olduğunuz için soruyorum fiyatlar ne durumda acaba
ben yeni yıl öncesi gitmiştim ilaçlar hariç 49 bindi şu an sanırım 69 bin oldu. Dondurma ücreti de 20 binden başlıyor tüp sayısına göre 26 bine kadar çıkıyor.

Merhaba arkadaşlar içinizde 2. Transfer olan varmı süreç nasıl ilerliyor ücret alıyorlar mı tekrar transfer için tüp bebek ilk demeydi 5 haftalık yavrumu dün akşam kaybettim 2 ay sonra tekrar transfer olabilirmiyim

Merhaba arkadaşlar içinizde 2. Transfer olan varmı süreç nasıl ilerliyor ücret alıyorlar mı tekrar transfer için tüp bebek ilk demeydi 5 haftalık yavrumu dün akşam kaybettim 2 ay sonra tekrar transfer olabilirmiyim
Evet transfer ucreti aliniyor 2. Transferlerde

Su an belki 40 olmustur belki 35 bilemiyorum ki inanirmisiniz ben bahcecide tup bebege basladigimda paketin ucreti 17.500 dü ... 1 senede geldi bu

Su an belki 40 olmustur belki 35 bilemiyorum ki inanirmisiniz ben bahcecide tup bebege basladigimda paketin ucreti 17.500 dü ... 1 senede geldi bu zamlar.
Memnunmuydunuz acaba gittiğiniz yerden daha yeni düşük yaptım tereddütlerim çok geride kalan embriyolari başka yere taşıyıp transfer olmak istiyorum doktor arayışına girdim

Memnunmuydunuz acaba gittiğiniz yerden daha yeni düşük yaptım tereddütlerim çok geride kalan embriyolari başka yere taşıyıp transfer olmak istiyorum doktor arayışına girdim
Ben cem hocadan cok memnundum Allah razi olsun ondan. Sizede cok cok gecmis olsun Rabbim tekrardan saglikla hayirla nasip etsin insaAllah

X