Arkadaşlar doktor seçimi için yardım

Ben cem hocadan cok memnundum Allah razi olsun ondan. Sizede cok cok gecmis olsun Rabbim tekrardan saglikla hayirla nasip etsin insaAllah
Amin inşallah çok soru soruyor gibi oldum hakkını helal et peki ilgili bir doktormu benim gittiğim yer baya ilgisiz çıktı dün yazdım mesala düşük yapıyorum diye ne yazdılar ne aradılar

Amin inşallah çok soru soruyor gibi oldum hakkını helal et peki ilgili bir doktormu benim gittiğim yer baya ilgisiz çıktı dün yazdım mesala düşük yapıyorum diye ne yazdılar ne aradılar
Tutana kadar ilgililer tuttuktan sonra kalp atisini duyana kadar ilgi azaliyor kalp atisini duyunca zaten bidaha gormuyosun. . Ama bence pozitif sonuc alan herkesin merkeze gitmek istiyosa evet gitsin ama ilk haftalar cok onemli mutlaka kadin dogum doktoru olmali. Benim kanamam olmustu 12. Haftaya kadar wc disinda asla kalkmadim yerimden doktorumu hemen buldum oda cok ilgilenmisti saolsun 20. Haftaya kadar surekli istirahat ettim hep kanamam vardi.

Siz kalp atisi duymusmuydunuz ?

Tutana kadar ilgililer tuttuktan sonra kalp atisini duyana kadar ilgi azaliyor kalp atisini duyunca zaten bidaha gormuyosun. . Ama bence pozitif sonuc alan herkesin merkeze gitmek istiyosa evet gitsin ama ilk haftalar cok onemli mutlaka kadin dogum doktoru olmali. Benim kanamam olmustu 12. Haftaya kadar wc disinda asla kalkmadim yerimden doktorumu hemen buldum oda cok ilgilenmisti saolsun 20. Haftaya kadar surekli istirahat ettim hep kanamam vardi.

Siz kalp atisi duymusmuydunuz ?

5 Haftalıkdı duymadım benimde kanamam oldu 10 gündür vardı 11. Akşam düşük oldu süreci zaten başka kadın doğum doktoru ile devam ettik
Cok cok uzuldum cok cok gecmis olsun maalesef bi arkadasimin daha basina geldi hatta doktoru pozitif fotografi paylasmisti arkadaşımla kiz kaybetti ama hala paylasmis duruyo instagraminda merkezlerin işi maalesef ki tutana kadar bazi yerler gebelik takibide yapıyormuş oyleleri ilgilenir ama gebelik takibi yapmayan yerlerin hic birisi ilgilenmiyor . RABBIM INSAALLAH SIZE ISTEYEN BUTUN KARDESLERIME NASIP ETSIN ben 14 sene sonra yasadim bu mucizeyi Rabbim kimseye aratmasin

Cok cok uzuldum cok cok gecmis olsun maalesef bi arkadasimin daha basina geldi hatta doktoru pozitif fotografi paylasmisti arkadaşımla kiz kaybetti ama hala paylasmis duruyo instagraminda merkezlerin işi maalesef ki tutana kadar bazi yerler gebelik takibide yapıyormuş oyleleri ilgilenir ama gebelik takibi yapmayan yerlerin hic birisi ilgilenmiyor . RABBIM INSAALLAH SIZE ISTEYEN BUTUN KARDESLERIME NASIP ETSIN ben 14 sene sonra yasadim bu mucizeyi Rabbim kimseye aratmasin
Teşekkür ederim canım benim gittiğim yerde paylaşmış hala duruyor bende 9 yıl sonra dedim mucize olacak olmadı vardır bir hayır kendimi toparlayalım bi yine transfer olucam

Arkadaşlar merhaba. 2 düşüğümün ardından herhangi önlem almadan 3. Denememeye karar verdim. Belki tüp bebek de düsünebilirim. Bu süreçte çok araştırma yaptım ama kafam cok karısık. Tecrübesi olanlar su 4 doktor arasında kaldım. Yardımcı olur musunuz? Muhtemelen benim bağısıklık sistemim kaynaklı bir sorunum var. Süreç uzun ve oldukca maliyetli. O yuzden fikirlerinize ihtiyacum var
1. Cem Çelik
2. Bülent Tıraş
3. Yiğit Çakıroğlu
4. Volkan Turan
Şafak olgan Antalya Memorial bı bak istersen

Merhaba dondurulmus transfer mi oldunuz, transfer hazırlıgınız estrofemle mi oldu🙏 ben de cem celiğe gideceğim acıbademde bir olumsuz denemem var 2 ay once kimyasal geçirdigim için suan beklıyorum
Merhaba evet cem hocayla dondurulmuş transfer oldum. Estrofem, progestan fitil ve iğne kullandım. Pozirifi gördükten sonra da devam ediyorum 12. haftaya kadar

X