Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz?

roxereel3

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2024
109
13
25
Merhaba arkadaslar nişanlımla yaklaşık 6 aydır beraberiz ve görücü usulü bir tanışmamız oldu ve nisan ayında düğünüm var. Ama gel gelelim nişanlimla şuana kadar cinsellik adina hicbir sekilde konusmadik ve beklentileri hakkinda hicbir fikrim yok ve sahsen ben libidosu yüksek biriyim onun cinsellik yonunden beklentilerini de haliyle cok merak ediyorum cunku ileride sorun yasamak istemiyorum bu tarz konulari nasil acabilirim ona karsi nasil acmam gerektigi hakkinda hicbir fikrim yok bana bu konuda verebileceginiz fikirlerinize ihtiyacim var simdiden tesekkur ederim.

Konuşarak ne kadar anlayabilirsin ki? Senin için bu kadar önemli bir konuysa yat, ilk elden gör göreceğini. Adam yatakta kötü bile olsa "isim beş dakkada bitiyor, şeyim onbir santim, zaten gusül için yikanacagim öncesinde niye yikanayim, işimi yapar doner uyurum" mu diyecek konuşsaniz

Merhaba arkadaslar nişanlımla yaklaşık 6 aydır beraberiz ve görücü usulü bir tanışmamız oldu ve nisan ayında düğünüm var. Ama gel gelelim nişanlimla şuana kadar cinsellik adina hicbir sekilde konusmadik ve beklentileri hakkinda hicbir fikrim yok ve sahsen ben libidosu yüksek biriyim onun cinsellik yonunden beklentilerini de haliyle cok merak ediyorum cunku ileride sorun yasamak istemiyorum bu tarz konulari nasil acabilirim ona karsi nasil acmam gerektigi hakkinda hicbir fikrim yok bana bu konuda verebileceginiz fikirlerinize ihtiyacim var simdiden tesekkur ederim.
Cinsellik konusundan bu kadar uzak olarak evlenilmez, evliliğin/birlikteliğin %90ı cinselliktir.

Cinsel hayatı evlenmeden önce başlamadığı takdirde hiç kimsenin beklentisini bilemezsiniz. Konuştuğunuz insanlar da deneyimlemediği bir şey hakkında konuşamaz.
Aa hic bu sekilde dusunmemistim benimde deneyimim olmadi ama illaki istedigim seyler oluyor vs

aslinda oyle degil yaa anlatamadim hani evlilikte cinsellik onemli sonucta ben oyuzden sormustum
nişanlınızın sorunu yoksa zaten kendiliğinden gündeme gelmesi gereken bir konu bu, gündeme gelmiyorsa durup bir düşünmek lazım bu adam neden böyle diye. sağlıklı her insan nişanlısıyla, sevgilisiyle bu konuları yaşar ve konuşur çünkü.

İstediğiniz değil merak ettiğiniz şeyler oluyordur. Sizin için neyin zevk verip vermeyeceğimi şu an bilmiyorsunuz.
Evet merak ettigim seyler oluyor istemek degil ama onunda vardir illaki ben aslinda onu merak ediyorum ama konuyu acamiyorum sonucta bir kadin olarak illaki cekiniyorum ama ondan da hicbirsekilde adim gelmiyor konu ile ilgili

X