Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz?

Anlamak istemediginiz o kadar belliki en iyisi konuyu kapattirmak at gozluluk bu yaptiginiz

Off gercekten yani kanama olup olmayacagj konusunda sorun yok diyor doktor neyini anlamiyorsun benim zarim zaten bana ait bisey kimseyi ilgilendirmez diktirip diktirmemekte bana kalmis bisey ister kin kusun ister yalanci deyin umrumda degil fikrin yoksa bu konuda konuma yazma bisey olsun bitsin yani aa ne yazmis dur bi bakim demek hic his degil
Senin de fikrin var ama aklın yok :KK43: neyse nisanlindan mehir olarak ne isteyeceğini de sormuşsun bı konunda. Kızlık zarı sponsoru bı doktor iste bence 🫠

Cok kucukken 5 6 yaslarindayken baski sonucu olan bisey ailemede birsey demedim bilmiyorlar o yuzden yaptirdim bu islemi hani surekli birileriyle beraber olup olup kaybetmedim kizligimi ben yargilamadan once lutfen once bir sorun ondan sonra size ters birseyse yargilarsaniz sonucta burda siz beni tanimiyorsunuz bende sizi tanimiyorum

Cok kucukken 5 6 yaslarindayken baski sonucu olan bisey ailemede birsey demedim bilmiyorlar o yuzden yaptirdim bu islemi hani surekli birileriyle beraber olup olup kaybetmedim kizligimi ben yargilamadan once lutfen once bir sorun ondan sonra size ters birseyse yargilarsaniz sonucta burda siz beni tanimiyorsunuz bende sizi tanimiyorum

5 6 yaşında hymen in en esnek olduğu zamanlarda yırttınız yani baskı sonucu 😂

Sorduk zaten hanımefendi? Tutarsız geldi söyledikleriniz yalan söylemenizi yargıladık. Bakire olmamanızı falan değil

Nasıl bir baskı bu? Vajina içine bir şey girmesi gerekiyor, baskıyla bozulmaz.
Bakin vajina icerisine illaki penis girerek bozulmuyor bu sey baski derken vajina icerisine giren bir baskidan bahsediyorum 5 6 yaslarindaydim hayal mayal hatirliyorum cok net degil hatirladigim seyler ama disarida oynarken birseyler oldugunu hatirliyorum sadece ama net birsekilde hatirlamiyorum tabiki zaten doktor bir sorun yok ama kanamayadabilir dedigi icin diktirdim o zari ben.

Bakin vajina icerisine illaki penis girerek bozulmuyor bu sey baski derken vajina icerisine giren bir baskidan bahsediyorum 5 6 yaslarindaydim hayal mayal hatirliyorum cok net degil hatirladigim seyler ama disarida oynarken birseyler oldugunu hatirliyorum sadece ama net birsekilde hatirlamiyorum tabiki zaten doktor bir sorun yok ama kanamayadabilir dedigi icin diktirdim o zari ben.
Buna baskı oldu denmez, içine bir şey girdi denir. Bir yetişkin yapmamıştır umarım.

Ya abla şimdi kimseyi yeme cinselliği normal görüyor olman nişanlının konusunu acmamasini garipsemen bile bu konuda az çok tecrüben olduğunu ortaya koyuyor. Seni yargılamıyorum kendi adıma ama dürüst olmak önemli.

5 6 yaşında hymen in en esnek olduğu zamanlarda yırttınız yani baskı sonucu 😂

Sorduk zaten hanımefendi? Tutarsız geldi söyledikleriniz yalan söylemenizi yargıladık. Bakire olmamanızı falan değil
Hymen 5 6 yaslarinda esnek olmazki tamamen kapali olur hymen dedigimiz yer sonra zamanla regl deligi olusur ve etrafi deri katlansi olarak kalir yani esnek olan hymenler var ama demekki benimki esnek degilmis tutarsizlik degil acik acik herseyi her konuya yazmak zorunda degilim ki

Ya abla şimdi kimseyi yeme cinselliği normal görüyor olman nişanlının konusunu acmamasini garipsemen bile bu konuda az çok tecrüben olduğunu ortaya koyuyor. Seni yargılamıyorum kendi adıma ama dürüst olmak önemli.
Bak cinselligi normal gormem gayet dogal bisey istek sonucta yani ve evlenecegim adamla konusmam dogal bence illa deneyim olmasi gerekmez yalan soyledigim birsey degil bu o yuzden boyle seyleri merak edip sormam dogal degilmi sonucta evlilikte cinsellikte onemli

Yok hayir oyle bisey olsa burada isim ne acik acik sormam bile ve tecavuz denen sey cok ciddi bir konu burada yazilip konusulacak bir konu degil
Tecavüzden ziyade bir yetişkinin sizinle uğraşması durumu geldi aklıma. Böyle şeylere maruz bırakabiliyorlar çocukları. Çok var örneği, neler görüyor okuyoruz.

Bak cinselligi normal gormem gayet dogal bisey istek sonucta yani ve evlenecegim adamla konusmam dogal bence illa deneyim olmasi gerekmez yalan soyledigim birsey degil bu o yuzden boyle seyleri merak edip sormam dogal degilmi sonucta evlilikte cinsellikte onemli
Önceki kızlık zarı konunda önceden hayatında biri olduğunu şimdi ise temiz bir sayfa açmak istediğini yazmışsın zaten neyin savunması bu ? Sokrates bile bu kadar savunma yazmadı be karşim

Tecavüzden ziyade bir yetişkinin sizinle uğraşması durumu geldi aklıma. Böyle şeylere maruz bırakabiliyorlar çocukları. Çok var örneği, neler görüyor okuyoruz.
Haklisiniz ama cok sukur oyle bir durum gelmedi suana kadar basima zaten oyle bisey olsa direk aileme soylerdim ama o yaslarda bozuldugunu bilmedigim icin hicbisey diyemedim ileridede ogrendigim vakit suphelerimden dolayi korkup demedim kimseye bisey

Önceki kızlık zarı konunda önceden hayatında biri olduğunu şimdi ise temiz bir sayfa açmak istediğini yazmışsın zaten neyin savunması bu ? Sokrates bile bu kadar savunma yazmadı be karşim
Benmi yazmisim oyle birsey yazmadim ben eminmisiniz benim olduguma

X