arkadaslar regl bitiminden sonra gebe kalanlar varmi ilk uc gun icinde

12 haftalık yazıyor takviminizde erkenden söylemiş doktorunuz yanılma payı olabiliyor o haftalarda.
bana 16.haftamda anca söyledi kordon ile karıştırılabiliyor diye emin olmak istedi yinede hemen birşey almayın derim bir sonraki kontrolunuzde tekrar teyit edin
Ben gurcustanda yasiyorum burdq turkiyedekki gibi doktor degil orda 20 hafdasnda bile yaniliyolar bbana yuzde yuz erkek dedi

arkadaslarr boyle bisey olabilirmii yani regl sonunda gebe kalanlar varsa ne olur yazssinn
ama ilk uc gun icinde yani yumurta olabilirmi yada yumurtlama gunune kadar yasarmii acabaa
kuzenim icin yardimci olursaniz sevinirimm:enbuyukkk:
Benim adetim 8-10 gün sürer, o yüzden adet sonrası 3-4 gün benim için çok tehlikeli. 3-4 gün gibi kısa süren adetlerde sorun olmaz diye düşünüyorum ama yumurtlama zamanı da çok önemli.

12 haftalık yazıyor takviminizde erkenden söylemiş doktorunuz yanılma payı olabiliyor o haftalarda.
bana 16.haftamda anca söyledi kordon ile karıştırılabiliyor diye emin olmak istedi yinede hemen birşey almayın derim bir sonraki kontrolunuzde tekrar teyit edin
adet tarihime gore 13 haftalik hamileyn ama doktor 13 hafta yok kucuk dedi bende anlamadm ama neyse

adet tarihime gore 13 haftalik hamileyn ama doktor 13 hafta yok kucuk dedi bende anlamadm ama neyse
Benimde öyleydi başlarda. ultrasonda ufacık ölçüm hatası 3-4 gün oynatıyor benim bebişte 1 hafta geriydi şimdi normal ultrasonla son adet tarihime göre uyumlu çıkıyor doktor iyi sorun diyorsa çok takılma

arkadaslarr boyle bisey olabilirmii yani regl sonunda gebe kalanlar varsa ne olur yazssinn
ama ilk uc gun icinde yani yumurta olabilirmi yada yumurtlama gunune kadar yasarmii acabaa
kuzenim icin yardimci olursaniz sevinirimm:enbuyukkk:
Aynen var adet bitti 2 gun sonra kasıklarım bi agridi 1 ay boyunca gecmedi sonra hastaneye gittim neden agrio ve bebisim varmis

Ama canm belki adetden sonra degilde daha sonraki gunler kalmissindir cunki adetden sonra iliskiye girince kiz oluyor cunki yumurtlama donemine kadar erkek spermler öluyor sadece kiz spermler kaliyor zaten bu yuzden kizlar dunyada fazla erkekden
Nasil uani canim adet bitiminden hemn sonra calismakmi lazim

Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 18 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum.Acaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?

Merhaba.26 gunde bir adet olurum genelde. Adetin 8.günu ve de11.gunu beraberlik oldu bakalim hamileligim varmi ve de cinsiyeti ne olacak merak icindeyim

Bende 28 günde bir oluyorum şöyle söyleyeyim ben adetim otomatik hesaplama yumurta hesaplama sayfası var ordan takip ederek yumurtlama olduğu günü ilişkide bulundum .adet oldum 6 gün sürdü 6 günü bitti ve bittikten sonra 5 günü tek ilişkide hamile kaldım şuan erkek diyorlar kısmet nasip herşeyin hayırlısı olsun sağlık sıhhat şekilde kucağa almayı nasip etsin

bizde adeetin 6.ve 8.gününde iliski oldu..

bakalim kismet ins hamileyimdir..

olursa ilk bebisim olucak opuyorumnanaktansaglikli olsunda gerisi mühim deil..
Bende adetim bittigi gün ve ertesi günü ilişkiye girdik ama arkasına WC ye girdim diğerinde duş aldım ama çocuk istiyoruz kısmet inslallah olur 😔🙏

Konu güncel değil ama bende aynı durumdayım regl bitiminden hemen sonra hamile kalmam mümkün mü? Ne zaman test yapmalıyım 😬

X