ARKADAŞLAR YALVARIRIM CEVAPLAYIN

edaa_qwe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2024
56
1
31
acil dönebilir misiniz rica etsem ben reglimin ilk günü cinsel birleşme olmadan bir şeyler yaşadım 1 kere vajinama değmiş olabilir girmedi ama hemen çektik boşalma da olmadı akşamına regl oldum 7 gün boyunca devam etti reglim 3 hafta geçti şuanda reglime 4 gün falan var ve kasıklarımda birkaç gündür ağrılar oluyor erken idrar testim dün negatif çıktı bu konuda siz ne düşünüyorsunuz hamilelik ihtimalim var mıdır🙏🙏🙏🙏🙏Lütfen cevap verin

acil dönebilir misiniz rica etsem ben reglimin ilk günü cinsel birleşme olmadan bir şeyler yaşadım 1 kere vajinama değmiş olabilir girmedi ama hemen çektik boşalma da olmadı akşamına regl oldum 7 gün boyunca devam etti reglim 3 hafta geçti şuanda reglime 4 gün falan var ve kasıklarımda birkaç gündür ağrılar oluyor erken idrar testim dün negatif çıktı bu konuda siz ne düşünüyorsunuz hamilelik ihtimalim var mıdır🙏🙏🙏🙏🙏Lütfen cevap verin
hamileysen büyük sürpriz olur 😂 değilsin korkma.. reglin son günleri ilişkiye girmis olsan gebelik ihtimali olabilirdi ama sen ilk günü diyorsun.. bir de birleşme de olmamış değmiş bir kere diyorsun 😂😂 değmekle olmuyor gebelik endişelenme. ama bence cinsel bir araştırma yapman gerekiyor. her bir seyler yasadığında böyle endişelenmek senin için sağlıklı değil. nedir ne değildir tam bilmeden riskleri görmeden yaşamayın böyle şeyler yazık kendinize

hamileysen büyük sürpriz olur 😂 değilsin korkma.. reglin son günleri ilişkiye girmis olsan gebelik ihtimali olabilirdi ama sen ilk günü diyorsun.. bir de birleşme de olmamış değmiş bir kere diyorsun 😂😂 değmekle olmuyor gebelik endişelenme. ama bence cinsel bir araştırma yapman gerekiyor. her bir seyler yasadığında böyle endişelenmek senin için sağlıklı değil. nedir ne değildir tam bilmeden riskleri görmeden yaşamayın böyle şeyler yazık kendinize
Çok haklısınız çok stres oldum ama yoktur değil mi

Hamilesin

Her gun aynı konular açılıyor ya🙄

Kukuna değip değmemesi çocuk olma sebebi.
Umarım bunu biliyorsundur…

Bizler çocuk yapmak için uğraştık klasik git gel işte ama olmadı… Yıllarca dene dene yok olmuyor…

Ne zaman kocalarımız kukumuza değip kaçtı o gün gebe kaldık..

2 kere değip kaçmayla 2 çocuğum oldu.

Gebe olabilirsin, karnına bol bol vur belki düşer….

Kukuna değip değmemesi çocuk olma sebebi.
Umarım bunu biliyorsundur…

Bizler çocuk yapmak için uğraştık klasik git gel işte ama olmadı… Yıllarca dene dene yok olmuyor…

Ne zaman kocalarımız kukumuza değip kaçtı o gün gebe kaldık..

2 kere değip kaçmayla 2 çocuğum oldu.

Gebe olabilirsin, karnına bol bol vur belki düşer….
Haklısınız lütfen kızmayın ama gerçekten ilk ve merak ediyorum ihtimal var mı diye

Erken

erken gebelik testi yaptım aslında dün negatifi yanlış mıdır mi o kana gerek var mı
bence gerek yok tabiki zaten bu ilişkiden sonra reglin baslamış ben senin psikolojin için diyorum için rahat etsin diye. 😂😂 korkma sakin ol yok bir sey

Haklısınız lütfen kızmayın ama gerçekten ilk ve merak ediyorum ihtimal var mı diye
Var tabi ki.

İnan bak tam birleşme olsa ayıptır söylemesi boşalsa içine kesinlikle gebe kalmazsın.
Bak onca insan gebe kalamıyor bu yöntemle.

Ama o dokunma varya kukuna, hele dokunup kaçmak.
Cee eee yapar gibi.
Hamile kalma sebebi.

Ben şahsen ceee eeeee yaparken gebe kaldım.
Sen neden kalmayasın ki.
Gayet rahat kalırsın.

Karnına bol bol vur, tuvalette ıkın düşer o zaman kubura….

Kız hamile değilsin regl olmuşsun zaten testte negatif daha anlaman için ne gerekiyor yani cidden şöyle konular açılınca dalgamı geçiyorlar diyorum
Akşam olsa da aynı hesap mı oluyo aynı gün yani valla haklısınız kusura bakmayın merak cahillik belkide

X