ARKADAŞLAR YALVARIRIM CEVAPLAYIN

acil dönebilir misiniz rica etsem ben reglimin ilk günü cinsel birleşme olmadan bir şeyler yaşadım 1 kere vajinama değmiş olabilir girmedi ama hemen çektik boşalma da olmadı akşamına regl oldum 7 gün boyunca devam etti reglim 3 hafta geçti şuanda reglime 4 gün falan var ve kasıklarımda birkaç gündür ağrılar oluyor erken idrar testim dün negatif çıktı bu konuda siz ne düşünüyorsunuz hamilelik ihtimalim var mıdır🙏🙏🙏🙏🙏Lütfen cevap verin
Hamilelik ihtimalin %1 bile değil hamile filan değilsin kuzum sakin ol

Kukuna değip değmemesi çocuk olma sebebi.
Umarım bunu biliyorsundur…

Bizler çocuk yapmak için uğraştık klasik git gel işte ama olmadı… Yıllarca dene dene yok olmuyor…

Ne zaman kocalarımız kukumuza değip kaçtı o gün gebe kaldık..

2 kere değip kaçmayla 2 çocuğum oldu.

Gebe olabilirsin, karnına bol bol vur belki düşer….
Dalga geçmeyin kızla lütfen korkuyor olamazmı

İyi de geri çekilmeyle 5 yıl çocuk sahibi olmayan da var. Olmama ihtimalim de var dimi ?
Prezervatif bile %100 korunma yöntemi değil, neden olmasın geri çekilme ile kalan çok var.

Ayrıca negatif değilim senin konunun olabilme ihtimali var fakat bu konu sahibinin vajinasına degiyor sadece regli oluyor. Şimdi tekrar regl günü gelmiş hamilelik ihtimali soruyor. Yani…

U konular riskli, eğer cinsellik yaşanacak ise sonuç her zaman potizifi görme olabilir…

acil dönebilir misiniz rica etsem ben reglimin ilk günü cinsel birleşme olmadan bir şeyler yaşadım 1 kere vajinama değmiş olabilir girmedi ama hemen çektik boşalma da olmadı akşamına regl oldum 7 gün boyunca devam etti reglim 3 hafta geçti şuanda reglime 4 gün falan var ve kasıklarımda birkaç gündür ağrılar oluyor erken idrar testim dün negatif çıktı bu konuda siz ne düşünüyorsunuz hamilelik ihtimalim var mıdır🙏🙏🙏🙏🙏Lütfen cevap verin

hamileysen büyük sürpriz olur 😂 değilsin korkma.. reglin son günleri ilişkiye girmis olsan gebelik ihtimali olabilirdi ama sen ilk günü diyorsun.. bir de birleşme de olmamış değmiş bir kere diyorsun 😂😂 değmekle olmuyor gebelik endişelenme. ama bence cinsel bir araştırma yapman gerekiyor. her bir seyler yasadığında böyle endişelenmek senin için sağlıklı değil. nedir ne değildir tam bilmeden riskleri görmeden yaşamayın böyle şeyler yazık kendinize
Bu yorumu alkışlamak istiyorum çok anac bir cevap. Ben de yaşadıktan sonra bu korkuyla uğraşmanin daha zor olduğunu anladım

Bacım sen ne anlatıyon yaa diyesim geldi 😂😂

Kızlar yine ben… tekrardan bir şey danışacağım sizlere regl oldum tam gününde fakat bu sefer adetim 15 gün sürdü yani 7 gün normal kanka sonrasında 7 gün boyunca da kahverengi lekelenme geldi geldi bende korktum test yaptım akşam sonuç böyleydi sonra sabah tekrar yaptım 2 tane daha bu sefer negatifti neredeyse 40 gün oldu bahsettiğim durumdan sonra sizce ihtimal var mı

Eklentiler

• 691BA4AD-5839-461E-B10E-45A518F9F1D5.jpeg
    691BA4AD-5839-461E-B10E-45A518F9F1D5.jpeg
    31,5 KB · Görüntüleme: 8
hamileysen büyük sürpriz olur 😂 değilsin korkma.. reglin son günleri ilişkiye girmis olsan gebelik ihtimali olabilirdi ama sen ilk günü diyorsun.. bir de birleşme de olmamış değmiş bir kere diyorsun 😂😂 değmekle olmuyor gebelik endişelenme. ama bence cinsel bir araştırma yapman gerekiyor. her bir seyler yasadığında böyle endişelenmek senin için sağlıklı değil. nedir ne değildir tam bilmeden riskleri görmeden yaşamayın böyle şeyler yazık kendinize
Merhaba

Adet döngüm genelde 29-34 gün arası sürer. Son adetimi 21-28 mart arasında 8 gün gördüm. 31 martta korunmalı bir ilişkim oldu. İlişkinin en başında prezervatif ters takılmıştı ve birleşme olmadan hemen düz çevirip aynı prezervatifle devam ettik ama prezervatifi sanırım elimle silmiştim gerçekten hatırlamıyorum.

Ve 6 gündür kahverengi/kırmızı lekelenme tarzı bir şey yaşıyorum(döngümün 21-26. günleri arasına denk geliyor yani)

Yerleşme kanaması olabilir mi?

Merhaba

Adet döngüm genelde 29-34 gün arası sürer. Son adetimi 21-28 mart arasında 8 gün gördüm. 31 martta korunmalı bir ilişkim oldu. İlişkinin en başında prezervatif ters takılmıştı ve birleşme olmadan hemen düz çevirip aynı prezervatifle devam ettik ama prezervatifi sanırım elimle silmiştim gerçekten hatırlamıyorum.

Ve 6 gündür kahverengi/kırmızı lekelenme tarzı bir şey yaşıyorum(döngümün 21-26. günleri arasına denk geliyor yani)

Yerleşme kanaması olabilir mi?
yerleşme kanaması 2-3 gün sürer en fazla ve farkı anlarsınız. ara akıntı olabilir veya regliniz zor sökülüyor olabilir

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var regl 4 gün gecikti testlerim negatif ilişki üzerinden 14 gün geçti gebelik testinde çıkmazmıydı yardımcı olun lütfennnn

X