ARKADAŞLAR YALVARIRIM CEVAPLAYIN

acil dönebilir misiniz rica etsem ben reglimin ilk günü cinsel birleşme olmadan bir şeyler yaşadım 1 kere vajinama değmiş olabilir girmedi ama hemen çektik boşalma da olmadı akşamına regl oldum 7 gün boyunca devam etti reglim 3 hafta geçti şuanda reglime 4 gün falan var ve kasıklarımda birkaç gündür ağrılar oluyor erken idrar testim dün negatif çıktı bu konuda siz ne düşünüyorsunuz hamilelik ihtimalim var mıdır🙏🙏🙏🙏🙏Lütfen cevap verin
Lütfen cinsellik yaşamayın ya. Okullara bence cinsellik eğitimi dersi de gelmeli. Nasıl kızları bir odaya toplayıp regl tüylenme vs anlatiliyorsa aynı şekilde cinsellikte anlatılmalı. Gerçi internet çağındayiz da neyseeee.

Öncelikle cevap verdiğin için çok teşekkür ederim adetim çok düzenli aksine o yüzden çok şüphelendim ama regl oldum oda çok farklıydı baya pıhtılı bir şekilde olmaya devam ediyorum
Bazen olabiliyor vücudumuzda bu tür şeyler yediğin yemek, stres , haraketsizlik gibi faktörlerde etkileyebiliyor regl durumunu benim hep 27 günde bir gelen reglim son zamanlarda çok stres yaptığımdan 22 günlere düşmüştü öyle düşün sadece biraz rahatla ne zaman konuşmak istersende burdayım inst songulkucuks

X