Arnica bora kullanan varmı.?

slm kızlar bende dün aldım eve gelince hemen denedim önceki sayfalarda yazılanlara kesinlikle katılıyorum. ürünü almadan önce çok araştırdım ve gerçekten tek kelimeyle süper bi ürün. %100 tavsiye ediyorum ben 195 tl ye mağazadan aldım

bende arnica bora almayı düşünüyorum arkadaşlar ama bu ürünü araştırırken sikayet var sitesinede bir bakayım dedim. arnica bora hakkında çok şikayet var turbo baslığının bir kaç kulanımda kırıldığını soyleyen en az 10 ayrı şikayet gorünce tereddütte kaldım tabi. ayrıca garanti kapsamınada girmiyormus, ürün sahipleri ceplerinden odemek zorunda kalıyormus turbo baslık ücretini. burada ki yorumlardada çoğunlukla beğenilmiş, övülmüs ürün fakat kullananların çoğu yeni almış. birkaç aydır kullanıpta hala çok memnun olan var mı? ben bu süpürgeyi çok sevdim almak istiyorum ama korkuyorum da bir taraftan. yardımcı olursanız çok sevinirim. (sırf bu konuda bilgi alabilmek için üye oldum bu foruma)

ben 3 aydır kullanıyorum şu ana kadar problem yaşamadım vızır vızır çalışıyo turbo başlıkta çok güzel bütün kılları saçlar topluyo

ben de yaklaşık 3 aydan beri kullanıyorum sürekli turbo başlığını kullandığım halde hiçbr şey olmadı. hala simsiyah oluyor suyum. kıl tüy nne varsa topluyo .bence kesin alın harika bir ürün hem de uygun fiyatta.

bende 3 ay gibi bi süredir kullanıyorum, bende çok memnunum ,bende turbo başlığını sürekli kullanıyorum.hergün süpürsen simsiyah su kir pasak çıkacak yani.saçlarımda çok döküldüğünden turbo başlık onları tır tır içine çekiyo hem içine çekiyo hem fırçasına doluyo çok iyi oluyo yani.:)zannetmiyorum normal süpürglerin saçları bunun gibi toplicağını.toplayan vardır mutlakada ben bilmiyorum?suyunuda her defasında döküp temizliyorum içinde bırakmıyorum haftada 3 kez süpürüyorum.arkadşımın evini bununla süpürdük ilk defa aman allahım nasıl bi kir çıktı nasıl boşuna normal süpürgeyle süpürüyo ve süpürdüğümüz anda da ev silinmiş gibi göründü tabi sildik bide . ben hepa filtrenin nasıl yıkandığını sorcaktım,nasıl yıkıyosunuz arkadaşlar.

kırılmadı fırça maşallah daha:)inşallah kırılmaz.zaten fiatına göre muhteşem muhteşem bi süpürge .

kesin karar vrdım arnıca alacagım ama reklamlarda arnıca hydra halı yıkama ozellıgı d olan makınasıyı gordum onu kullanan var mı ? hangısını alsam kı? onun da fıyatı uygun

arkadaşalr ben de aura cleanmax istiyorum aslında para da sorun değil eşim öedemeye razı ama o kadar para verilirmi bilemiyorum arnicada aynı işlemi yapıyor gibi görünüyor...ama aura cleanmax açık tutup beklediğinde de bütün tozları hapsediyor..bilemiyorum fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim..

bende 3 ay gibi bi süredir kullanıyorum, bende çok memnunum ,bende turbo başlığını sürekli kullanıyorum.hergün süpürsen simsiyah su kir pasak çıkacak yani.saçlarımda çok döküldüğünden turbo başlık onları tır tır içine çekiyo hem içine çekiyo hem fırçasına doluyo çok iyi oluyo yani.:)zannetmiyorum normal süpürglerin saçları bunun gibi toplicağını.toplayan vardır mutlakada ben bilmiyorum?suyunuda her defasında döküp temizliyorum içinde bırakmıyorum haftada 3 kez süpürüyorum.arkadşımın evini bununla süpürdük ilk defa aman allahım nasıl bi kir çıktı nasıl boşuna normal süpürgeyle süpürüyo ve süpürdüğümüz anda da ev silinmiş gibi göründü tabi sildik bide . ben hepa filtrenin nasıl yıkandığını sorcaktım,nasıl yıkıyosunuz arkadaşlar.

hepa filtreyi bende yıkamadım nasıl yıkıcaz acama

kesin karar vrdım arnıca alacagım ama reklamlarda arnıca hydra halı yıkama ozellıgı d olan makınasıyı gordum onu kullanan var mı ? hangısını alsam kı? onun da fıyatı uygun

aman aman arnica hydra rain aldım anneme. iki yıl oluyor. halı yıkama makinesi istiyordu. hem halı yıkama hem sulu süpürge diye arnica hydra yı tercih ettim. hala kullanıyoruz ama memnun değiliz. halı yıkaması hortumunu tak çıkar vs. her seferinde uğraştırıyor. sulu süpürgesi de ayrı bir işkence, suyu doldurup boşaltmak hiç pratik değil. mandalları aç, motoru çıkar, suyu doldur, aynı şekilde aç, sök, suyu boşalt. hele bir de boşaltmazsanız. iğrenç bir koku oluşuyor makinede. performansı iyi, ona bişey diyemiycem. ama çok zahmetli. boruları falan plastik malzemeden. şimdiki aklım olsa ben almazdım bunu. arnica bora buna göre çok pratik görünüyor.

bende kullanıyorum arnICA BORA çok memnunum...turbo fırçası çok iyi kıl tüy temizliyor gerçekden....en güzelide su haznesinin süpürgeden bagımsız olması..çok pratık bişey

sevgili balık mesajını yeni gördüm. ben de zaten sizden filtre numarasını deney yapmak için istemedim. sadece ne demek istediğimi tam olarak anlatan bir yazı alıntı yaptım. makineyi kullananlardan tek istediğim kılavuzuna bakıp bana "şu numaradır" demesiydi. eminim bunu yapmak senin bu mesajı yazana kadar harcadığından daha az enerji harcamana sebep olurdu.
sevgiler...

cnm sana msj yazarken amacım ıronı yapmak fılan dııldı yanlıs anlasıldıysam cok cok ozur dılerım kımseyı kırmak dııldı nıyetım tekrar kusura bakma :KK43:

ıcıne yumusatıcı koymak fıltreyı tıkamıyor arkadaslar ben ıkı haftalık perıyotlarda önce elde sonra bulasık makınasında yıkıyorum yumusatıcı cok hafıf bı koku verıo eve komsularım bısım camasırlarımız bu kadar yogun kokmuyor dıo bılmıolar kı ev kokuo :) yanlıs deterjan tarzı bısıy koydugumda (hos kokulu yuzey temızleyıcı ) fıltreden etrafa sacılan kopuklerı gorunce donakaldım sakın kopuren bı sıvı koymayın ıcıne :):KK69:

ben de dün akşam çeyize bundan sipariş verdim
ayy inş. turuncu rengi geliirrr :KK52:

mrb arkadaslar ben ihlasın aura temizlik robotu die gecen süpürgesini kullanıyorum. yaklasık bir yıl oldu. cok kullanıslı, derin dövücüsü bir harika. özellikleri oldukça fazla herkese tavsiye ederim..

benim süpürgem geldi
sadece sesini kontrol ettm, biraz fazla geldi ama problem olmaz inş
umarım hayırlı olur :KK16:

2 ay oldu arnica bora 400 alalı 199 kapıda ödemeli kargosuz netten aldım.İlk geldiğinde süperdi şuan sesinde değişiklilkler var .Hepa filitrenin orası kirli suyla doluyor .Benmi süpürgeyi temizliyorum yoksa süpürgemi evi temizliyor bilmiyorum hani toz torbasına alışanlar için uygun degil içindeki su simsiyah oluyor öyle reklemdaki gibi tertemiz suyu kaldır bosalt degil yani saclar kirler toplanıyor ellerinle cıkarıyorsun onları temizliyorsun 2 gunden sonra sakın suyu içinde bırakmayın iğrenç kokuyor çekim gücü etrafa koku sacması güzel ama 2 ayda hepa filitre simsiyah olması ve su cıkarması kötü pazartesi servise göturecem:KK43:(

hepafiltere si nasıl nerden temizleniyor makinanın ben epey oldu alalı hepafiltre temizlemedim

Daha alma niyetim yok elektrik süpürgesi.Yani çeyiz için olacağı için biraz daha sonlara bırakmayı düşünüyorum ama çok olumlu yorumlar gelmiş.En azından kafamda bir fikir oluştu.Hepiniz sağolun arkadaşlar fikirleriniz için. =)​

kızlar benimde toz torbalı süpürgem var hamileyim ve her süpürdükçe o toz kokusu beni mahvediyor. teyzemin arnica değil ama toz torbasız sulu elektrik süpürgesi vardı. o mesela süpürge yapmadan önce 1 kapak suya yumuşatıcı dökerdi ve evi mis gibi kokardı süpürdükçe. sizler de bu makinede öyle bişey yaptınız mı ? valla öyle bişey mümkünse valla taksitle de olsa hemen alırım :KK34:[/

ben yuzey temizleyıcı denedim köpürdü ve filtreden köpük fışkırdı yumusaıcı deneyemedim korkumdan :KK52:ama oda spreyi parfüm kolamya falan döküyorum bişey olmuyo

Son düzenleme:
X