Arnica bora kullanan varmı.?

torbalı süpürge kullanan arkadaşlar kendini kandırıyor bence aldığını arkadan geri çıkartıyor arnicanı n tipinde arçalik çıkarmıştı 4 yıl önce almıştım ama onunda boşaltması arkadaşların dediği gibi zor motoru aç çıkar yıka felan sonra fakirinkini gördüm su koyulan yeri motordaan bağımsız sepet gibi alıp döküp yıka tak daha kullanışlı bendekini görümceme yolladım fakiri aldım çok memnunum ya camların önünün tozunu bile onunla alıyorum silinmiş gibi ama çıkan çamur herşeyi su içine hapsediyor torbada önden alıp arkadan salıyor
bide hepa filtreyi tazikli suda yıkayabilirsiniz ama iyce sallyın içindeki suyu ve sonra eğik bırakın ki kurusun yoksa ii çekmez tamamen kurusun yani suda yıkayınca temiz olmadıysa su dolu kapta biraz bekletin daha ii oluyor
herkese tertemiz evler...

Ben bu süpürgeyi çok araştırdım netten..Kullananların %95 çok memnun kalmış..Yorumlara güvenerek aldım anneme..
Çok memnun.Bende çeyizime alacağım..

cUMARTESİ gunu aldım bu makinadan ve cok ama cok memnun kaldım, harika supuruyor , turbo fırcası halıyı cok guzel temizliyor işim bitince döktüm suyu yıkadaım kuruladım kaldırdım. tekrar supurecegim zaman aman toz torbası dolumu acaba , evde torba kaldımı acaba , gidip arayıp bulup uygun torba derdi yok.. Ben cok ama cok memnun kaldım, koltuklarımıda ozel aparatı ile süpürdüm mis gibi oldular

arnica bora 4000 hepa filitreli süpürgeyi bende yeni aldım ve çok memnunum hem çok güzel temizliyo hemde artık toz torbası derdi yok işin bitince kovasını temizle kaldır ki kovasının temizliğide çok basit seside öyle çok fazla değil bi çok aparatı var turbo fırçası mükemmel hele işiniz bittikten sonra ortada hiç toz olmadığını görmek ve suyun içine damlatılınca yaydığı güzel koku bile bu süpürgenin alınması için yeterli bi sebep bence

Arnica Jumbo Plus AA 1341 Su Filtreli Elektrikli Süpürge bende bu modelini aldım dün geldi çeyiz için aldım nededim valla gayat iyiydi ama ilk deneme için umarım hep aynı performansı gösterir görünüş olarakda çok cici bir ürün...

cnm sana msj yazarken amacım ıronı yapmak fılan dııldı yanlıs anlasıldıysam cok cok ozur dılerım kımseyı kırmak dııldı nıyetım tekrar kusura bakma :KK43:

özür dileyecek bir şey yok arkadaşım; ben de biraz sert çıkışmışım sanırım. sen de kusura bakma lütfen.
bu arada tavsiyene uydum ve tasarım mühendislerine mail atıp bilgi aldım. :) bana 10 numara hepa filtre kullanıldığını ve sulu süpürgeler için bu değerin hiç fena olmadığını söylediler.
ben henüz almadım ama sanırım alacağım; inşallah pişman olmam bakalım :) :) :)

Selam Arkadaşlar, bende 5 ay önce Arnica Bora aldım.Menundum, bugün normal kullanıyordum birden durdu siyah is püskürttü yanık kokusu geldi. Başına böyle bir şey gelen var mı?

selam kızlar bende arnica bora kullanıyorum makinamdan çok memnunum bugünde temizlik yapayım dedim parfümü bitmişti uzun zamandır bende her zamanki gibi yüzey temizliyiciden koyuyordum az bugün sanırım fazla koydum baya bi köpürdü makina kapatayıom dedim birden kendisi durdu artık çalışmadı suyu döktüm temizledim kuruladım makinayı çalımadı şimdi ne yapacağımı bilemiyorum

merhaba arkadaşlar bnde bgn aldım ve kullandım genel olarak iyi ama sonra ttemizleme esnasında elektirk çarpmış giibi bir his oldu normalmidir yksa arızamı var birde sizde diğer parçaalrıda yıkıyormusunuzEn Büyük TÜRKİYE

dün eşim bir mağazadan 200 liraya almış.hemen akşam kullandık.evden çıkan pisliği görünce inanamadım.su simsiyah oldu.turbo fırçası da çok güzel saçları topluyor.ama turbo fırça nasıl temizleniyor.anlayamadım.birde fiş prizdeyken su kovasını çıkarmaya çalıştık.elektrik çarptı.bunun harici şimdilik makineden memnunuz.

bende dün sipariş verdim daha gelmedi.yorumlar hoşuma gitti şeyi merak ettim turbo fırça haricinde kaç fırçası var ins.yakında gelir benimkide..

arkadaşlar süpürgem geldi.bende hemen denedim fırçaların hepsini tektek denedim gayet iyiydi 2400w.olmasına ragmen sesi gayet iyi.temizligide ne kolay ne zor.daha iyisi benim olana kadar şimdilik iyi 10 üzerinden 6..

ben de bir kere yüzey temizleyici döktüm her yer köpük oldum ama hala çalışıyor makinem. vala ben evi süpürdükten sonra bütün parçalarını yıkıyorum. turba fırçasının da kıllarını temziliyorum suda tutuyorum bir müddet.illa parfümlü kullanmamk istiyorsanız suyunun içine kendi parfümünüzden veya güzel kokulu uyduruk parfümlerden birkaç damla damlatın her yer mis gigbi kokuyor.makinenin yalış değilsem 4 başlığı var,perdeler için,kenarlar için,normal fırça ve turbo fırçası

1 yıla yakın oldu kullanıyorum turbo başlığım bozuldu bu yaz evde tadilat vardı ben evde yokken boyacılar makineyi açıp evi süpürmüşler turbo başlığım bozulmuş çünkü turbo başlık sadece halı için sert zeminlerde kullanılmıyo neyse 30 milyona aldım yenisini vızır vızır çalışıyo ben çok memnunum fiyatına göre süper süpürge içine bimde satılan bebek kolonyalarından damlatıyorum ben yada eşimin traş kolonyasından mis gibi kokuyo..işim bitince pis suyu klozete döküyorum kovayı ve içindeki aparatları domestosla yıkıyorum sonra küvete ters koyup suyunu süzdürüyorum bikaç saate kuruyor zaten

annem almış gittiğimizde gördüm denedik çok güzel pırıl pırıl yapıyor heryeri ........suyun rengi resmen çamur oluyor herşeyi alıyor çünkü çok güçlü:KK55:çok beğendik kısmetse bende almayı düşünüyorum seside çok çıkmıyor harika bence:KK36:fıstık yeşili rengi :nazar:

1 yıla yakın oldu kullanıyorum turbo başlığım bozuldu bu yaz evde tadilat vardı ben evde yokken boyacılar makineyi açıp evi süpürmüşler turbo başlığım bozulmuş çünkü turbo başlık sadece halı için sert zeminlerde kullanılmıyo neyse 30 milyona aldım yenisini vızır vızır çalışıyo ben çok memnunum fiyatına göre süper süpürge içine bimde satılan bebek kolonyalarından damlatıyorum ben yada eşimin traş kolonyasından mis gibi kokuyo..işim bitince pis suyu klozete döküyorum kovayı ve içindeki aparatları domestosla yıkıyorum sonra küvete ters koyup suyunu süzdürüyorum bikaç saate kuruyor zaten

bende düşünüyorum bu makineyi ama kullandıktan sonraki temizliği biraz uğraştırıcı gibi sanki normal elektrikli süpürgenin arada bir torbasını değiştiriyosun bunu her kullanmadan sonra temizlemen gerekiyo sanırım:26:

bende düşünüyorum bu makineyi ama kullandıktan sonraki temizliği biraz uğraştırıcı gibi sanki normal elektrikli süpürgenin arada bir torbasını değiştiriyosun bunu her kullanmadan sonra temizlemen gerekiyo sanırım:26:

uğraştırıcı değil aslında her kullanmada detarjanla yıkamayada gerek yok suyla çalkala kurula tamam.. toz torbalı süpürgede her kullanımdan sonra torbasını değitiremiyorsunuz ve içindeki tozlar etrafa bakteri saçıyo sulu süpürge daha hijyenik bana göre

uğraştırıcı değil aslında her kullanmada detarjanla yıkamayada gerek yok suyla çalkala kurula tamam.. toz torbalı süpürgede her kullanımdan sonra torbasını değitiremiyorsunuz ve içindeki tozlar etrafa bakteri saçıyo sulu süpürge daha hijyenik bana göre

aslında dediğin doğru hijyen açısından torbalılara göre daha avantajlı bakalım araştırıyorum şimdilik çeyiz için alcam bende

Arkadaşlar Arnica hydra plus veya arnica hepatech kullanan varmı ben ikisi arasında kaldım onların çekiş gücü daha yüksekmiş sanırım kullanan varsa orumlarınızı azar mısnız lütfen
:KK9::KK9::KK9::KK9:

X