yüz benlerinin anlamları

3 – Sağ göz kaşının üstünde beni olanlar. Entelektüel olmak ve elit yaşamak taraftarlarıdır. Hayatın kaliteli yönünden zevk aldıkları gibi lükse düşkün yapıları da vardır. Şiir yazmak ve şiirsel dinletilerden büyük bir haz alırlar. kitap okumaktan hoşlanırlar. Daha çok cafe veya barlarda dostlarıyla görüşmekten hoşlanırlar. Onların vazgeçilmez bir alışkanlığı ise kahve’dir. Kahve içmek onları rahatlatır. Cilt hastalıklarında egzamaya en çok yakın olanlar sağ kaşı üzerinde benleri olandır. Unutulmaması gereken bir gerçek de vücudun herhangi bir yerinde çok ciddi bir şekil de ben oynamaları varsa insan vücudunda hem ciddi hastalıklar ya da mistik açıdan hayatta kayıplar yaşayabilirler. İnsan vücudundaki sabit benler Evrende yer alan yıldız ve kümeleri gibi insanlar tarafından hep merak edilmiş öğelerdir. Bu konuyu ilk defa Metafizik uzmanı ve psikanalist-yazar Gökhan Hani Benlerin insan yapısı üzerindeki açılımı çok geniş bir perspektifte değerlendirerek bu konuda 7 saatlik eğitim vermektedir. Son yıllarda Tıp sektöründe geniş ve ciddi bir yer bulan Estetik Ameliyat veya lazer sistemiyle benlerini yok etmek mistik ve mental anlamda çok zararlıdır. İnsan yüzü veya vücudun da yer alan benler Allah tarafından insanlara nakşedilmiş bir nişandır. Bu benlerin teofiziksel ve ontolojik aksonları incelendiğinde her benin yeri ve duruşu melekler tarafından insanların tanınması ve onlar için belirlenmiş kaderi belirler. Benlerin insan vücudundaki yerleri ve anlamı eğitimde bu konularda bilgiler verilmektedir. Uğurlu taşları Lapiz-Lazuli ve malahit’tir. Daha yeni çıkan filmleri takip ederler. Romantik ve fantastik filmlerden hoşlanırlar.

–Burun kemiğinin üstünde göze yakın olan yerinde beni olanlar seyahat etmeyi, gezmeyi-tozmaya bayılırlar. Gezgin beni de denilen bu yapıları sayesinde hem hayal güçleri çok gelişmiştir hem de devamlı üretken bir zekâya sahiptirler. Hep keşfetmek, bulmak ve aramak isterler. Hayal güçleri o kadar güçlüdür ki! Uyumadan önce bile hayal kurarak yaşarlar. Ütopya onlar için gerçekleşecek bir imgelemdir. Denizi çok severler. Hatta ellerinde olsa büyük bir gemiyle okyanuslara açılmak, insanları tanımak farklı farklı uygarlıklara gitmek-gezmek isterler. Daha çok tarihçi-denizci-kaptan-pilot-acente sahibi-postacı-dağcı-otobüs şoförü-antropolog-arkeolog ve gezgin olurlar. Doğayla iç içe yaşamak onlara huzur verir. Doğaseverdirler. Greenpeace üyelerinin çoğunun burunlarında ben rastlanmıştır. Ekolojik insanlardır. Onların uğurlu taşları larimar ve aquamarindir. İmajinasyon, imgeleme ve zihinsel tasarlama konusunda müthiş derecede hassastırlar. Koku alma duyuları çok iyi gelişmiştir. İzcilik ruhları küçükken başlar. Âlice harikalar dünyası. Macera ve gezi filmlerini severler ayrıca belgeselleri kaçırmazlar.

Burnunun tam ucunda ben olanlar. Cadı karakterli kişiliklerdir. Cadıların iyisi de var kötüsü de var. Çok seksi olduklarını herkes bilir. Kırmızı, cazibe, fetişist yapılarıyla çok tutkulu ve ateşli sevişirler. Seksilikleriyle, ortamlarda herkesi etkilemeye çalışırlar. Koku alma yetileri çok gelişmiştir. kadınları çok akıllı değildir, bu yüzden de falcı-büyücü ve medyumlardan çıkmazlar. Seksi oldukları için peşlerine çok insan takılır. roman-hikâye ve masal tarzı okuma alışkanlıkları vardır. Edebiyata düşkündürler, yazılan her yazıdan etkilenirler. Hayatlarında bir erkeğin değil, birçok erkeğin hayallerini süslerler. Erkekleri ise romantik-psikolojik ve edebi yazılarından hoşlanır. Her zaman kadınların arkalarından giderler. Bir kadına bağlandıkları zaman ondan hiçbir zaman bıkamaz aksine kadına tutsak kalırlar. Gizemleri sadece aşırı derece fala-büyüye ve medyumlara inanmalarıdır. Uğurlu taşları Mercan ve Kaplan Gözü’dür. Sadece çevrelerinde hayran olanlara bağlanıp, onlarla her şeyi yaşamayı seçerler. Magazin ve paparazziyi hayat gerçekliklerden önce düşünürler. Dost canlılarıdır. Muhasebe-sekreterlik-memurluk-dil öğretmenliği-hemşirelik mesleklerini daha çok seçerler. Saf ve sıcakkanlılardır. Erotik ve korku filmlerini daha çok tercih ederler.

Dudak memesi üzerindeki beni olanlar mutlak ve bağımsızlık ilkesini kendine ilke edinen ve bağımsızlık uğruna ölümü göze alan kişiliklerdir. Özgürlük kadar insanı kendi değerlerine yaklaştıran hiçbir idealist fenomen yoktur ki! Maviler ve yeşilleri çıplak gözle ve dokunacak hiçbir varlık hissi bu kadar çok gelişemez. Aşırı bağımsız olduğu için giyim ve kuşamında kendine ne yakışıyorsa onu giyer. Transparan veya egzotik giyinmekten ya da gece onu dışarıya çıkarmayacak hiçbir sınır ve korku taşımaz ve yüreğinde taşıtmaz. Yaşam anlayışı ve ideolojik yapıda geliştirecek hiçbir siyasi olgu tanımaz. Kapitalizm, sosyalizim, komünizm, liberalizm vb hiçbir statükocu ve hayatı kısıtlayan hiçbir terminolojik doktrinler onun üzerinde etki edemez. Otoriter siyasi yaşam örgülerinin yayınladığı hiçbir kanun ya da genelgeye başı kopacak olsa bile eğilmez ve onların hâkimiyet anlayışı içerisine girmez. Anarşist öğretilerin devlet ve yasa tanımaz doktrinsel terminolojisini kendine ekol yapsa bile Nihilist felsefenin hiççilik ekollerini kendi bağımsız ve özgür iradesinde yaşatmaz. Dinsel yapıların kendine has dogmatik kurallarını ya da sosyal yaşamın kendine sunduğu normatif kurallar onun için özgürlüğünü kısıtlayıcı faktörler olarak görür. Demokrasinin yansıttığı halk oybirliği ile milletvekili seçecek ve milletvekili de halk için bir çatı altında kanunlar çıkararak halka hizmet edecek atmasyonlarına inanmaz. Ona göre gerçek demokrasi halkın kendi kendini yönetmesinden başka bir anlam taşımaz. İdeolojilerin kişiliklere yansıttığı ilkeleri zihnine empoze etmeyerek hümanist yapının evrensel ilkelerini hiçbir insanın özel yaşamına müdahale etmeden yaşatmak ilkelerine saygılıdır. Koltuk sevdalısı bakan ve milletvekillerini halk tarafından seçilmiş olsa bile, seçim usullerinin gerçek demokrasiyi tanımlamadığı konsept tanımlamasını yapabilecek karakter ve mizaç yapısına sahip olduğunu bilir. Tarikat anlayışlarının Allaha giden yolu bulma formalitasyonlarını kabul etmeyerek, tarikat anlayışlarının güç ve bel edinme ayrıca finansal şirket paravanası olduğunu bilir. Kendi içinde yaşadığı ülkenin başka emperyalist güçlü ülkenin ültimatomuyla yönetildiğinin farkına varandır. Uğurlu taşları Florit ve kalsittir. Egzotik ve otantik filmlerden hoşlanırlar.

ya ama süper tespitler bunlar:KK53::KK53::KK53: çok şaşırdım. hepsi beni anlatıyo:KK52:
uyumadan önce imkansız hayalleirme dalıp öyle uyurum:KK1::KK1:

Son düzenleme:
Benim iki kaş arası ve tam çene kemiğinde var.. bana uyuyor cidden :)))))

İki kaşı arası "üçüncü göz" noktasında veya alın çakrasının hafif yukarısında beni olanlar sonsuz bir sezgi, kavrayış, zekâya sahiptirler. Bazen Önyargılı davranışlar gösterebilir ve tasavvufi inançlara sahip olabilirler. Parapsikolojik açıdan duru görü, duyuişiti, duyu koku ve telepatik hisleri gelişmiş olup, Entüizyonist (Sezgici) ve Sansualist (Duyumcu) Felsefi özelliklere sahiptirler. İnsanlara kuşkucu bakarlar, sadece zekâlarıyla değil aynı zaman da zekâlarının yanında sezgiyi de kullanırlar. Dolunay zamanın da etkilenirler, uğurlu taşları Aytaşı ve opal dir. Romantik duyguyu sezdiklerinde âşık olurlar, yağmurlu havada yürümek veya mum ışında yemek yemek onlara her zaman cazip gelecektir. Maneviyatı-maddiyata değiştirmezler. Saygı ve sevecenlik onların vazgeçilmezidir. Berrak ve şeffaf renkleri severler. Gösteriş onlar için boş bir uğraştır. Sadelik onlar için vazgeçilmez öğelerdendir. İki kaşı arasında ben olanların ünlü olma istemleri son derece alenidir. Serin bir havada deniz kıyısında sahil de yürümek onlara iyi gelir. Med-cezir zamanında baş ağrısı oluşur. Her yılda birkaç sefer her insan da sebepsiz sıkıntılar oluşur bunun sebebi iklimin insan ruhu üzerindeki etkisindendir. Gizem ve paranormal filmlerden hoşlanırlar.

Yüzde tam çene kemiğinin üstünde beni olanlar aile yapısına çok düşkün olup, gelenek ve göreneklerine bağlıdırlar. Sevecen ve sıcakkanlı olup arkadaş canlısıdırlar. Güvenirli ve samimi insanlardırlar. Daha çok devlet memuru ve işçiliğinde kendilerini görmek mümkündür. Uğurlu taşları Akik ve dumanlı kuvarstır. Macera ve gizemli filmlerden hoşlanırlar.

Son düzenleme:
X