Aşık oldum galiba!

çok kibar çok tatlı anlatmışsınız şayet gerçek hayatınızda bu enerjiye sahipseniz eğer ve bu bahsettiğiniz bey bekarsa umarım bir şekilde denkleşirsiniz. dediğinize göre o da kibar birisiymiş. ben kadere inanirim. bazı şeyler kaderseldir. ama bazende kendimiz kadere bir şeyler katmalıyız. illa her adımı ilk adımı erkek atacak diye bir kural yok bence. ufak bir adım atıp neler olabileceğine bir bakabilirsiniz. bu linkedn üzerinden olabilir, instada olabilir. bence fark etmiyor. hangisi üzerinden adım atma düşüncesi daha rahat hissettiriyorsa artık.
Çok teşekkür ederim :) inşallah karşılaşırız gerçekten çok istiyorum. Kadere bende çok inanırım ama bi sözde vardır ya “Kader gayrete aşıktır.” Allah ne yaşayacağımızı bilir ama bunu bizim tercihlerimize ve seçimlerimize bırakır. Umarım doğru adım atabilmem için bana bi yol gösterir.

Ben ilgilendiğini olacağını düşünmüyorum sadece kibarlık yapmış ilk adımı atar şayet tersi ise bir yolunu bulur. Hayatında biri varsa çok yanlış olur üstelik ben olmadığını düşünmedim nedense
Yok zaten adım atmaktan kastım asla kalkıp mesaj atmak yada bişey söylemek şeklinde olamaz sadece ekleyip ben burdayım izlenimi vermek istiyorum. Ki o kadar kişi arasından beni farkedipte bi dönüş yapma ihtimali pek yok gibi benimki ufak bi umut kırıntısı :)

Yok erkekler böyle değil artık o kadar çok kadın arasında karaborsaya düştüler ki en beterleri capkinlari bile düzeltmeye meraklı o kadar çok kadın varki feci cesaretleri var yani.Çekingeni kalmadı gibi birşey .Sizinle ilgili değil ise birşey başlasa bile istediğiniz gibi sekillenmez bunu da gözardi etmeyin
Evet o kadar çok seçenek var ki artık erkeklerin etrafında ve birçoğuda dediğiniz gibi çok cesaretli bende bu yüzden diyorum zaten ona yazan konuşan görüşmek isteyen binlerce kız vardır zaten en basit erkeğin bile peşine düşen biçok kız görüyoruz yani bundan dolayı onun bi kıza adım atmasına bile gerek yok.
Tabikide nasıl olur nasıl ilerler bilemiyorum. Her ne kadar kusursuz görünsede belki düşüncelerimiz kafa yapılarımız yaşantılarımız uyuşmayacak bunlarda bi ihtimal ama bunları anlamak içinde hayatlarımızın birbirine dokunması gerekiyor bi şekilde

Herkese merhaba kızlar
Ne şekilde konuya girmem gerektiğini bilmiyorum ama çok tuhaf duygular içindeyim. Bu saatte çok yorgun olmama rağmen gözüme uyku girmiyor ve konuyu açıp sizden fikir almak istedim.
Ben aslında 7-8 ay önce boşandım. Çalışıyorum ve çalıştığım yere bi denetimci geldi. Çok yakışıklı ve bi o kadarda nazik çok kibar ve ince düşünceli birisi. İş gereği diyalog kurduğumuz durumlar oldu kibar ve nezih davranışları özellikle benim çok hoşuma gitti. Aslında çok cana yakın bi insan işleyişten ziyade muhabbet etmeye çalışsa dahi ben yanlış anlaşılmak istemediğim için kısa cevap verip muhabbetin devamını getiremedim pek fazla. Müdürünüzle çok muhabbet ettik siz anlatın neler yapıyorsunuz nerelisiniz falan dedi ama ben sadece memleketimi söyleyip burda büyüdüm oraları pek bilmiyorum aslında gibisinden klasik cevaplar verdim gülümsedim çok merak etmeme rağmen siz nerelisiniz diye soramadım bile.
Ama o her hali tavrıyla nezaketini o kadar güzel yansıtıyordu ki. Mizaç olarak öyle biri ve bu benim çok hoşuma gitti istemsizce sürekli gülümsememe sebep oldu aslında :) aslında çok sıradan geçirilen zaman olmasına rağmen ben onu sürekli aklımın içinde dönerken buldum. İstemsizce sürekli onu düşünüyorum neden bilmiyorum. Daha önce hiç yaşamadım böyle bişey zaten çok çekingen bi insanım ama hayatımda ilk defa birine bi adım atmak istiyorum. Sosyal medya hesabı yok. Linkedin hesabı var sadece gördüğüm kadarıyla aynı üniversiteden ve aynı dönemde mezun olmuşuz sadece benim okulum ilçede olduğu için birbirimizi görme ihtimalimiz olmamış. İstanbul’da yaşadığı için bidaha herhangi bir şekilde denk gelme ihtimalimizde yok. Acaba kendi hesabımdan profiline mi baksam yada bakmışken eklesem nasıl olur. Şuan aklımın içinde o kadar derinde dönüyor ki ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bi yandan herşeyi göze alarak adım atmak istiyorum diğer taraftan kendimi vazgeçirmeye çalışıyorum. O çok yakışıklı, üslup ve karakter olarakta çok güzel görünen bi insan. Eminim ki çok kız vardır etrafında. Ona yazan, konuşmak isteyen. Hatta onu reddedecek birinin olma ihtimali bile yok gibi :) Ki sen evlenmiş ayrılmış birisisin çokta çekingen. Bi yanlış yaparsam kendimi küçük düşürecekmişim gibi hissediyorum o yüzden tedirgin oluyorum. Aslında işten ayrılacak olsam herşeye rağmen o cesareti belki gösterebilirdim sonuçta olumsuz bi durum olsa da bidaha karşılaşma durumumuz olmaz oda unutur gider zaten. Ama bidaha gelirse çok utanırım yüzüne bakamam kıpkırmızı olurum yanında hiçbişey konuşulmasa bile. Napıcam bilmiyorum. Çok istiyorum. Bi şekilde iletişim kurmak istiyorum. Ama çok çaresiz hissediyorum kendimi. Bidaha nasıl denk geliriz. Nasıl iletişim kurarız. Ben onun aklına bile gelmiyorum belki ama o benim aklımdan çıkmıyor.
Herkese aynı davranıyordur.ve herkes adama âşıktır.hayat böyle i..ne bir yerdir.

Evet o kadar çok seçenek var ki artık erkeklerin etrafında ve birçoğuda dediğiniz gibi çok cesaretli bende bu yüzden diyorum zaten ona yazan konuşan görüşmek isteyen binlerce kız vardır zaten en basit erkeğin bile peşine düşen biçok kız görüyoruz yani bundan dolayı onun bi kıza adım atmasına bile gerek yok.
Tabikide nasıl olur nasıl ilerler bilemiyorum. Her ne kadar kusursuz görünsede belki düşüncelerimiz kafa yapılarımız yaşantılarımız uyuşmayacak bunlarda bi ihtimal ama bunları anlamak içinde hayatlarımızın birbirine dokunması gerekiyor bi şekilde
Bizim yok erkeklerin kiye olsun seçeneği.eskiden erkekler kadınlar için aynı şeyleri düşünürdü şimdi bizimkiler başladı.ne diyorsun bacım.dünyaca ünlü oyuncu mu bunlar? Şu yazdığını bir oku Allah aşkına.binlerce nedir ya deli misin divane misin? Aklından zorun mu var? Ben herkesin dönüp bir daha baktığı güzel bir kadınım.benim bile elle tutulur seçeneğim olmuyor bazen.dan brezilian yaptın bizim sünepe, yoklukta herifleri.ya da kafan çok bozuk heralde bu günlerde.kusura bakma ama kafa gitmiş sende.kadını erkeği yokluktan kırılıyoruz.forumdaki bütün kadınlar mı aynı olur? Ayy sabah sahah saçma salak mesajınla sinirlerimi zıplattin hee.konu sahibine mi garezi var bu kadar saçmaladın anlamadım ki.banlanacağım senin yüzünden Allahın manyağı ya.

Son düzenleme:
Yok zaten adım atmaktan kastım asla kalkıp mesaj atmak yada bişey söylemek şeklinde olamaz sadece ekleyip ben burdayım izlenimi vermek istiyorum. Ki o kadar kişi arasından beni farkedipte bi dönüş yapma ihtimali pek yok gibi benimki ufak bi umut kırıntısı :)
bir kafandaki sorunları çöz.kafa gitmiş bacı sende mutsuzluktan.bizim sünepe abazalara seçeneği çok diyor yaa.hiç güleceğim yoktu.

Aşık olmuşsunuz, hayırlı olsun diyelim😍
Bence sosyal medyadan eklemeyin
Ama eklerseniz de illa hoşlandığınız anlamına gelmez bana göre, profesyonel se karsinizdaki kişi.
Siz yazmayın. Eğer o da sizi düşünüyorsa yazar.
Bir gelişme olursa buradan haberdar edin bizleri❤️
Umarım platonik olarak kalmaz :) aslında bende eklemeyi pek doğru olacağını düşünmüyorum ama bana ulaşabileceği başka hiçbir seçenek yokki benimde sosyal medya hesaplarım yok mesela tek kullandığım aynı şekilde linkedin hesabım vardı onunda varlığını bile unutmuştum :) gerçi eklesem dahi bana ulaşacağını pek zannetmiyorum ama diğer türlü ihtimal sıfıra düşüyor. Bu şekilde belki %00000,1 ihtimale kapı aralamış oluyorum sanki :)

Yok erkekler böyle değil artık o kadar çok kadın arasında karaborsaya düştüler ki en beterleri capkinlari bile düzeltmeye meraklı o kadar çok kadın varki feci cesaretleri var yani.Çekingeni kalmadı gibi birşey .Sizinle ilgili değil ise birşey başlasa bile istediğiniz gibi sekillenmez bunu da gözardi etmeyin
Kardeş niye çok bu kadınlar.biz yokluktan kırılıyoruz.bu saçma algı nereden geliyor size? Anlamıyorum valla kafayı yiyeceğim.ne oluyor size arkadaş? Deli misiniz divane misiniz? Bizim sünepelerin mi üstüne atlıyor yani kadınlar.manyak misiniz nesiniz ya sabah sabah delirttiniz beni.eskiden yokluktaki erkekler kadınlar için böyle düşünürdü şimdi yokluktaki kadınlar erkekler için böyle düşünüyor.asıl.gerçek ise her iki cinse de yokluktan kırılıyor.şunu bir anlayın artık.kim bolluktaymiş öyle.kim.mannyak misiniz nesiniz yaa.ven şuan aktif 15 erkekle ilişki yaşıyorum hiçbirinin de yüzüne bile bakan yok.etrafımda dört dönüyorlar.delireceğim yaa şu saçma algı yüzünden.oldu canim bütün erkekler Burak özçivit bizim haberimiz yok 🤣🤣 ünlüler bile bu kadar birini bulamıyor be.

Son düzenleme:
Evet hoş olmadığının farkındayım kalkıpta kesinlikle muhabbete istesem dahi girebilecek birisi değilim ama bu kadar yoğun bi şekilde düşüncelerime saplanmış biri olduğu için ve bidaha hiçbir şekilde bizim karşılaşma ihtimalimiz olmadığını düşündüğüm için birazda çaresiz hissettiğim için tek ihtimal olarak değerlendirebilir miyim en azından aklında bi ihtimal yer etmişmiyimdir diye düşünüyorum sadece.
Çok teşekkür ederim bu arada yorumunuz için :)
Olumsuzluğun farkındayım ama olsun olanda da vardır bi hayır olmayanda da :)
Eee nasil tanışacak bu insanlar? Sokaktan mi çevirecekler birbirlerini.

Yoo yok.kadınların yok erkeklerin neden olsun.kafayı yiyeceğim.bizden ne farkları var bu heriflerin onu anlamadım ben? Sabahtan beri kaçıncı vakasınız.resmen salgın var burada.allah aşkına bir erkek ne kadar talep görebilir ya ne kadar.delireceğim burada.bizden ne farkları var ben onu anlamadım? Erkek olunca ne değişiyor? Eskiden kadınla için aynı saçma algı vardı şimdi bizimkiler başladi şu saçmalıklara.eskiden erkekler kadınlara her erkek aşılıyor sanırdı.şimdi de bizimkiler erkeklerin üstü e atliyorlar sanıyor.ee bizimki doğru değildi erkeklerinki de doğru değil.çocuk gibisiniz hee.ayy konun sinirlerimi zıplatti.ne halt edersen et ya.zaten banlanacağım.

Son düzenleme:
Ben ilk adım illa adamdan gelsin diyenlerden değilim. Beğendiysem direk adım atarım. Hayat bekleyecek kadar uzun değil 😃
Ben aslında asla öyle bi cesaret gösteremem çok isterdim öyle cesur olabilmeyi :) bu kadarcık bişey bile beni o kadar zorluyor ki bi tık cesaretim varsa onuda hissettiğim yoğun duygular tetikliyor tabi cesaret denirse buna :) kendimce o kadar saçma şeylerden anlam çıkarmaya çalışıyorum ki mesela soyadımın değiştiğini evraklarda gördü daha sonra aramızdaki muhabbette burda büyüdüm tarzında cevap verince ailenizle birlikte mi yaşıyorsunuz diye sordu ben bunu bile acaba evlendim mi ayrıldım mı onu mu öğrenmek istiyor diye kendimce yorumlamaya çalıştım çok komik biliyorum ama işte insanın aklını alıyor demekki bazen böyle şeyler :)

Ven şuan aktif 15 erkekle ilişki yaşıyorum hiçbirinin de yüzüne bile bakan yok.etrafımda dört dönüyorlar.
Eğer para karşılığı bu işi yapmıyorsan bedava olduğun için olabilir. Bu tarz bir hayatı olan (başkası tarafından gideri olmayan) hangi erkek kaçırmak ister ki küçük -bagnaz bir şehirde kendisiyle sadece yatak ilişkisi yaşayacak, bir talebi /beklentisi olmayan, üstelik para talep etmeyen kadını?

Bu bakış açınızı sevmedim hiç o ne demek beni farkedip dönüş yapmaz kim ki o peri padişahımi belkide iki tanisaniz yakından siz yüzüne bakmazsiniz kim bilebilir ki.Siz bu güzel naif kalbinizi bozmayın en güzeli çıkıp sizi bulsun sizin ufak umut kırıntılarina ihtiyaciniz yok bence .En güzelini diliyorum size.Eli kolu yerinde bir erkek işte çok da şey yapmamak lazım bunları sonra inmiyorlar gökteki tahtlarindan malum.Hic ilk adımı atmaya değmiyorlar benim fikrim bu

Ben aslında asla öyle bi cesaret gösteremem çok isterdim öyle cesur olabilmeyi :) bu kadarcık bişey bile beni o kadar zorluyor ki bi tık cesaretim varsa onuda hissettiğim yoğun duygular tetikliyor tabi cesaret denirse buna :) kendimce o kadar saçma şeylerden anlam çıkarmaya çalışıyorum ki mesela soyadımın değiştiğini evraklarda gördü daha sonra aramızdaki muhabbette burda büyüdüm tarzında cevap verince ailenizle birlikte mi yaşıyorsunuz diye sordu ben bunu bile acaba evlendim mi ayrıldım mı onu mu öğrenmek istiyor diye kendimce yorumlamaya çalıştım çok komik biliyorum ama işte insanın aklını alıyor demekki bazen böyle şeyler :)
Bu heyecanlarda güzel şeyler tabi ki insan bunları yaşamayı bile özlüyor. Ama onun etrafında hayır diyecek yoktır falan diye onu çok yükseltip kendini düşürme kafanda burdan başlayabilirsin.
Ya ne bileyim bi kahveye çağırmak bi öğle yemeği daveti bence çok mesele değil ya en fazla ne olabilir ki olsa olsa geri çevirir.

Bizim yok erkeklerin kiye olsun seçeneği.eskiden erkekler kadınlar için aynı şeyleri düşünürdü şimdi bizimkiler başladı.ne diyorsun bacım.dünyaca ünlü oyuncu mu bunlar? Şu yazdığını bir oku Allah aşkına.binlerce nedir ya deli misin divane misin? Aklından zorun mu var? Ben herkesin dönüp bir daha baktığı güzel bir kadınım.benim bile elle tutulur seçeneğim olmuyor bazen.dan brezilian yaptın bizim sünepe, yoklukta herifleri.ya da kafan çok bozuk heralde bu günlerde.kusura bakma ama kafa gitmiş sende.kadını erkeği yokluktan kırılıyoruz.forumdaki bütün kadınlar mı aynı olur? Ayy sabah sahah saçma salak mesajınla sinirlerimi zıplattin hee.konu sahibine mi garezi var bu kadar saçmaladın anlamadım ki.banlanacağım senin yüzünden Allahın manyağı ya.
Delide değilim divanede ama sadece devrin değiştiğinin farkındayım gördüklerimden duyduklarımdan bahsediyorum. Hayat sizin kendi çevrenizden ibaret değil. En basiti kendi abim için bile biçok arkadaşımdan sevgilisi olmasına rağmen abini bana ayarla tarzında konuşmalar çok aldım üstüne basa basa söylüyorum sevgilisi olduğunu belirtmeme bilmelerine rağmen sosyal medyadan ekleyenler konuşmak isteyenler ki abim çok çevresi olan bi erkek değil kendi halinde yaşayan bi insan olmasına rağmen.
Kendimi açıklamak gerekirse asla hayatım boyunca bi erkeğe adım atan bi insan olmadım zaten kolay kolay birini tanımadan ilgi duyan yada beğenen bi insanda değilim ilk defa böyle bi duygu yaşadım sürekli ister istemez aklımın içinde dönen biri var. Hatta bu kişi gittikten sonra arkadaşlarla muhabbet arasında yakışıklı olduğuyla ilgili yorum yaptıktan sonra arkadaşım çok şaşırdı 5 senedir seninle çalışıyorum ilk defa bi erkeğe yakışıklı dediğini duydum şoktayım dedi.
Doğru yada yanlış ben hislerimi ve düşüncelerimi dile getirmek istedim. Olur olmaz onu bilemem ama onu düşünmek beni mutlu ediyor. Buradaki yazılan herşeye gülümseyerek cevap veriyorum :)

Bu bakış açınızı sevmedim hiç o ne demek beni farkedip dönüş yapmaz kim ki o peri padişahımi belkide iki tanisaniz yakından siz yüzüne bakmazsiniz kim bilebilir ki.Siz bu güzel naif kalbinizi bozmayın en güzeli çıkıp sizi bulsun sizin ufak umut kırıntılarina ihtiyaciniz yok bence .En güzelini diliyorum size.Eli kolu yerinde bir erkek işte çok da şey yapmamak lazım bunları sonra inmiyorlar gökteki tahtlarindan malum.Hic ilk adımı atmaya değmiyorlar benim fikrim bu
Ben de adamın çok bir gideri olmadığına inananlardanim. Hele "binlerce kişi peşinde" fikri Cook uçmuş bir düşünce.
İnsana sevdiği en güzel görünür. Benim de hep başıma gelir, ayilip bayıldığım insanları kimse beğenmez 😅

Tabiki öyle değil zaten egoist bi yapıda değil kendisini öyle padişah tahtında görecek birisi değil ama söylemek istediğim biçok yere gidiyor ve çok fazla kişiyle konuşup tanışıyor daha doğru düzgün iki muhabbeti olmayan birine karşı adım atma ihtimali yok çünkü onda iz bırakacak herhangi bir diyaloğumuz olmadı ondan bahsediyorum aslında ki yanlış anlaşılmamak için doğru düzgün bi muhabbete dahi giremedim. Biçok ekleyen kişi olduğu için sıradan görüp geçer diye düşünüyorum.

X