Aşılama 10. Gün yardıııımmm

lazkizii52

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2023
47
8
27
Kızlar merhabalar ben 6 kasımda ovitrelle çatlatma iğnesi vurdum dayanamadım test yaptım 10. Gün bu şekilde silik çizgi çıktı silik te olsa ilk defa ikinci çizgiyi gördüm yardım edin lütfen kafam çok karıştı daha önce de kullandım aynı iğneyi test yapınca çıkmamıştı şimdi çıktı sizce pozitif midir yoksa iğne etkisi mi böyle çıkıp hamile olan var mı ??

Eklentiler

• IMG_0824.jpeg
    IMG_0824.jpeg
    63,3 KB · Görüntüleme: 327
Kızlar merhabalar ben 6 kasımda ovitrelle çatlatma iğnesi vurdum dayanamadım test yaptım 10. Gün bu şekilde silik çizgi çıktı silik te olsa ilk defa ikinci çizgiyi gördüm yardım edin lütfen kafam çok karıştı daha önce de kullandım aynı iğneyi test yapınca çıkmamıştı şimdi çıktı sizce pozitif midir yoksa iğne etkisi mi böyle çıkıp hamile olan var mı ??
Testi dün sabah yaptım bu arada bugün yapmadım

4 gun daha bekleyip tekrar edin testi. İgne etkisi de olabilir gebelik de olabilir.

Bugün kan verdim direkt 5.73 çıktı bi yükselme var ama gebelik demek için erken 2 gün sonra tekrarlayalım dediler canım bekliyorum artık çıkar mı onu da bilmiyorum 😢

Canım. Erken test yapmışsın iğne etkisyle pozitif tabi cikabiliyor ama umutsuzlanma İnşallah hamilelik vardır cnm rabbim herkse nasip etsin
Kızlar merhabalar ben 6 kasımda ovitrelle çatlatma iğnesi vurdum dayanamadım test yaptım 10. Gün bu şekilde silik çizgi çıktı silik te olsa ilk defa ikinci çizgiyi gördüm yardım edin lütfen kafam çok karıştı daha önce de kullandım aynı iğneyi test yapınca çıkmamıştı şimdi çıktı sizce pozitif midir yoksa iğne etkisi mi böyle çıkıp hamile olan var m

X