Aşılama ile gebelik yaşayanlar kimler

Evet çok haklısın. Yani bazen sorun olsa da cozulse diyoruz ama belki de bizim için hayırlı olan budur o tarafdan düşünemiyoruz bazen duygularımız karisiyor.normalde ben pozitifim ama bu sefer kendimi baglamadim ne yalan soylim duygu anlamında bır şey hissetmiyorum aşılama sonrası oluşabilecek ağrılarım var sadece inşallah hepimiz mutlu hayırlı sonuca ulaşalim ☺️ insallahhh bebeklerimize kavusuruz
sonucunu yazarsan sevinirim? Rabbim tez vakitte yüzünü güldürsün.

Aaaa çok enteresan benimde 15.5 ile 13 dü aşılama yapıldı eşimin spermi yıkama sonrası 24 milyon o zaman çok iyi değil mi ya 🥹😭
ilk aşılamamda yıkama sonrası 800 bin kalmıştı olmadı ikinci aşılamamda yıkama sonrası 2 milyon kaldı tuttu hızıda 65/70 di canım seninki çok iyi

ilk aşılamamda yıkama sonrası 800 bin kalmıştı olmadı ikinci aşılamamda yıkama sonrası 2 milyon kaldı tuttu hızıda 65/70 di canım seninki çok iyi
Ya çok mutlu oldum benim sadece yumurtalarım küçük gibi ama onda da pazartesi günüydü 15.⁵ ile 13 dedi sonra uğraştırmak istemiyorum seni iğnem bitmişti o gün kalan dibindeki ganolu kullandım.salı günü çatlatma iğnesi vuruldum Perşembe de aşılama yaptı buyumemistir sanmıyorum ama inşallah tutar evin yıkama sonrası eşimin 24 milyon kabul edilen hattta 5 milyon muş.cok iyiymiş eşimin ki ayyy heyecanlandım inşallah tutar 😍🙏🫠

ilişki erktesi gün istedi sonrası gün boş diğer gün yine ilişki bir boş bir dolu yani bende çalışıyordum canım tutunacagı varsa oluyor mesela 8 haftalık bebeğimin kalbi durdu sonrada şuan beklemedeyim 1 ay önce kürtaj oldum
aaaa aşılama ile olan bebbeğiniz mi 🥺 allah sabır versin yeniden nasip etsin …

Ne zaman gideceksin peki aşılama günü bellimi🙏
çarşamba günü kontrol. gonal f 450 kullanıyorum. yumurtalar büyüdüyse sürece devam; aşılama günü daha belli değil. yumurtalar tam büyümediyse gonal f takviyesi. birkaç gün daha. bakalım şimdilik herşey yolunda. inşallah böyle devam eder.

15,5 ile 13mm mi yani küçük değilmi canım benim doktorum 18mm 25mm arası yapıyor iğneyi
Evet doktorum yormak istemedi. Çünkü geçen ay da ganol 900 kullandım biri 22 biri 10 du
İğne bitti yapmayalım dedi aşılama bu ay. Sonra adet oldum tekrar 9⁰⁰ kullandım bu sefer de iğne bitti doktor da ugrastirmak istemiyorum resmiyete dökmek lazım ki bir an önce raporun çıksın dedi o yüzden yaptı ama eşimin sperm sayısı çok fazla olduğu için bir umut etti yani olumlu olur diye. Şimdi negatif olursa .Mart da tekrar başlıcam ganola eğer aşılama tutmazsa tüp bebege geçiş yapicaz. Yani iki aşılama hakkın var dedi ilkini iptal etti yapmayalım tutmaz diye şuan ki mecbur oldu.

çarşamba günü kontrol. gonal f 450 kullanıyorum. yumurtalar büyüdüyse sürece devam; aşılama günü daha belli değil. yumurtalar tam büyümediyse gonal f takviyesi. birkaç gün daha. bakalım şimdilik herşey yolunda. inşallah böyle devam eder.
İnşallah avakado tüket yumurta gelişmesine iyi geliyormuş 🙏

X