Aşılama Aşılama İle Hamile Kalanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
uşaklı arkadaşlar bu ay infertilite tedavisine başlayacağız inşallah,sperm problemimiz var,uşakta iyi bir kadın dğum uzmanı biliyor musunuz?ben dr.ları tanımıyorum da,bu konuda iyi bir hekim biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz?sonuçta yaşayan insan daha iyi bilir,hiç bilmeden de gitmek istemiyorum,çünkü önemli ve uzun sürelibir tedavi.......

canım valla bende pko var bana iğnelere 3.gün başlandı ama ilk kullandığım iğne fayda etmediği için başka iğneyle devam ettik.ve benimkiler bayağı uykucu :hulya:çıktı adetimin 23.günü yumurtam büyüdü ve çatlatma iğnesi oldum.iğneden 37 saat sonrada aşılamam yapıldı.yani normal şartlarda benim 13.günde ideal büyüklüğe gelmeesi lazımdı ve 14.gün ç.iğnesi olacaktım ve iğneden 36/37 saat sonrada aşılamam yapılacaktı.ama zor uyandı benimkiler.anlayacağın böyle inşallah tutar canım allah emeklerimizi boşa çıkarmasın.buarada sorun ne sizde?opuyorumnanaktan

Mearhaba bendede polikistik over var canım.:çok üzgünüm:

Mearhaba bendede polikistik over var canım.:çok üzgünüm:

bende pkoluyum ama klomen işe yaramadı...iğne tedavisi uygulandı geçen ay ve şansımız artsın die aşılama yapıldı ama tutmadı....inşallah seninki tutar çok zor arkadaşım allah fazla aratmasın....ben çok üzgünüm ve bu yüzden tedaviye ara verdim ruh halim iyi değil...:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

merhaba aranız yeni katıldım ben temmuzda klomenle tedavide düşük yaptım bu ay aşılama yaptıracagım polistik overde aşılama ile hamiş kalan varmı kendimi çok tuhaf hissediyorum dua edin kızler pregon verdi doktorum 75 dozda başlayacagız

bende pkoluyum ama klomen işe yaramadı...iğne tedavisi uygulandı geçen ay ve şansımız artsın die aşılama yapıldı ama tutmadı....inşallah seninki tutar çok zor arkadaşım allah fazla aratmasın....ben çok üzgünüm ve bu yüzden tedaviye ara verdim ruh halim iyi değil...:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

Ben çok mu iyiyim sanki bazen o kadar umutsuzlanıyorum ki bilmiyorum çok karışığım belki benimde olumsuz olur ve inan ben bunu kolay kolay atlatamam çünkü ben çok bunalımımdır allahım yaşatmasın inşallah ....Hepimize hayırlısını nasip etsin ALLAHIM..:ecrin_bebek:

aşılama yaptırmayı düşünüyorum ama sonucu beni korkutuyo:KK43:

aşılama yaptırmayı düşünüyorum ama sonucu beni korkutuyo:KK43:

Aynen bende senin gibi düşünüyorum ve bu beni çok üzüyor çünkü burada okuduklarım iyi sonuç alanlar çok az sende ilk defamı yaptırıcaksın ?

merhaba arkadaşlar 29 eylulde ilk aşilamayı yaptırdık.5 gun sonra hamilelık testi yaptıracagım ben testıı yaptırmaktan cok korkuyorm. :KK43:(:-)1no2: sonuc negatif cıcarsa ne yapacagımı bılmıyorm o yuzden kafam cok karışik geceli uyuyamıyorm

Merhabalar, bende şuan aşılama tedavisi görüyorum 2. iğnemi yaptım pazartesi doktorum bi kontrol edicek bizim problemimiz eşimin sperm hızının yavaş olması acaba bu aşılama ie yararmı, sizin sorunlarınız neydi?.

öncelikle şöyle düşünelim.bende aşılama yaptırmayı düşünüyorum ama dr um önce bunu negatif düşünce olarak kabulleneceksen yaptır diyo.aslında dooruu aşılama yaptırmadan nasıl gebe kalamıyosak yaptırdığımızda illa gebe kalıcaz diye bişey yokki lütfen moralinizi bozmayın arkadaşlar denemekte fayda var..

merhabalar, bende şuan aşılama tedavisi görüyorum 2. Iğnemi yaptım pazartesi doktorum bi kontrol edicek bizim problemimiz eşimin sperm hızının yavaş olması acaba bu aşılama ie yararmı, sizin sorunlarınız neydi?.

canım sperm değerinin toplamı ve hızının yavaşlık değeri önemli.eğer yetersiz olsaydı doktorun hemen tüp bebek yaptır derdi.ama olumsuz düşün ve tutmayacağını tahmin et hayal kırıklığı yaşama çok zor çünkü ben yaşdım kendimi zor toparldım.çünkü kesin bişey değil gebelik için.sadece ek üreme yöntemi...hayırlısı olur inşallah

merhabalar, bende şuan aşılama tedavisi görüyorum 2. Iğnemi yaptım pazartesi doktorum bi kontrol edicek bizim problemimiz eşimin sperm hızının yavaş olması acaba bu aşılama ie yararmı, sizin sorunlarınız neydi?.

bu arada bizde sorun sadece pko 3 yumurtam büyüdü yıkama sonrası 32 milyon sperm verildi ama tutmadı...

CANLARIM AŞILAMANIN GEBELıK ÇıN GARANTıSı OLMADIĞINI VE TUTMAMA ıHTıMALıNıN YÜKSEK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜN.VE BEBEĞıNıZ SıZE SÜRPRıZ OLSUN.DOKTORUM BANA SAÇMA AMA %80 ŞANS VERDı AMA TUTMADI.:1no2:3 DAHA YENı KENDıMı TOPARLADIM ÇOK ZOR Bı DURUM VE DOKTORA BıLE GıTMEDıM.ıSTEMıYORUM DOKTOR YÜZÜ GÖRMEYı.NE OLUR SıZDE ÜZÜLMEYıN DıE YAZIYORUM YANLIŞ ANLAMAYIN.ıNŞALLAH SıZDE BENıM GıBı ÜZÜLMEZSıNıZ...:Saruboceq:

arkadaşlar mrb.bende 7 yıllık evliyim.4 yıldır olmuyor.eşimdede bende hiç bi problem yok.sebepsiz infertile yani.1 düşük geçirdim.1 kez aşılama oldu.ama tutmadı.2 aşılamaya hazırlanıyoruz.doğum kontrol hapı verdi dr.20 gün sonra asşılamam olacak.ama göbekten iğne ve vajinaya sürülen bi jel verdi.bunları yapıda hamile kalan varmı arkadaşlar.ilaçlar çok pahalı ya.allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.

arkadaşlar mrb şu andan itibaren aranıza yeni katılıyorum 6 yıllık evliyim ben 3 yıldan sonra ilk aşılamada hamile kaldım ve bir kız bebek dünyaya getirdim ama 2 yaşını bitirmesine 1.5 ay kala 2604.2009 güzel kızım zeynebimi kaybettim ölüm nedeni pnomoni yani sil baştan olduk tedaviye yumurta geliştirici merional adlı igneyle başladık sonra çatlatma ignesi yapıldı ilk aşılama tarihim 11 temmuzda yapıltı ama tutmadı sonra ikinci aşılamamı 7.ekimde çatlatma ignesi yapıldı 8.ekimde aşılama oldum.bugün aşılamanın 8. günü allahtan hayırlısı dualarınızı bekliyorum

arkadaşlar mrb şu andan itibaren aranıza yeni katılıyorum 6 yıllık evliyim ben 3 yıldan sonra ilk aşılamada hamile kaldım ve bir kız bebek dünyaya getirdim ama 2 yaşını bitirmesine 1.5 ay kala 2604.2009 güzel kızım zeynebimi kaybettim ölüm nedeni pnomoni yani sil baştan olduk tedaviye yumurta geliştirici merional adlı igneyle başladık sonra çatlatma ignesi yapıldı ilk aşılama tarihim 11 temmuzda yapıltı ama tutmadı sonra ikinci aşılamamı 7.ekimde çatlatma ignesi yapıldı 8.ekimde aşılama oldum.bugün aşılamanın 8. günü allahtan hayırlısı dualarınızı bekliyorum

en kısa zamanda canım.bebişlerimize kavuşuruz umarım.sabır sabır .başka çare yok.allah gönlünce versin.

teşekkürler space canım gerçektende sabır ama bir yerde sabırda bitiyor hiç çocugum olmamış olsaydı halen tedavi görüyor olsam belki bu kadar acı yaşamazdım allah kimseye evlat acısı vermesin allahım çok tatlı bir evlat verdi ama acısınıda verdi allahım herkese evlat versin acısını yaşatmasın benim ilk aşılamam sıkıntıdan tutmadı ikinci aşılamayı oldum sitres etmemeye çalıştım ama hayırlısı hep bu sitelere girip bakıyordum acaba benim gibi olan varmı diye

en kısa zamanda canım.bebişlerimize kavuşuruz umarım.sabır sabır .başka çare yok.allah gönlünce versin.

teşekkürler space .allahım en güzel evlat sevgisini hepimize yaşatsın.sen hap ve igne kullanıyorsun ilaçların adı neydi.ilk aşılaman olacak degilmi.

teşekkürler space .allahım en güzel evlat sevgisini hepimize yaşatsın.sen hap ve igne kullanıyorsun ilaçların adı neydi.ilk aşılaman olacak degilmi.

canım mrb.2.aşılamam olacaak benim.ama bu sefer göbekten iğne ve progesteron jel verdi.dr.ilaçlarımın adını tam hatırlamıyorum.annemde ilaçlarım.ama çok korkuyorum.ya tutmazsa.rabbim hayırlısını versin nediyim herkese.sence tutarmı.dr.um umutlan diyor.umutsuz olma dedi.bakalım şuan doğum kontrol hapı kullanıyrm.15 gün sonra iğneye başlarım heralde.inş.sende en kısa zamanda kavuşursun yaa.allah yardımcımız olsun.amin.

X