Aşılama Aşılama İle Hamile Kalanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
daha önceki iğneyle yapıldı 2 yıldan fazla oldu artık yorulduk 15 gün sonra doktorumla ortak karar alıp muayene sonucu tüp bebek veya aşılama gerçi doktorumda aşılamaya pek razı olmadı bende işin doğru tarafı bende tüp bebek istiyorum

kızlar bugün 11.günüm ve hiç bie adet belirtim yok göğüslerim değişti ve çok hassas acıyolar ve hala sol kasığımda bişi oynuyo ve dün akşamdan beri kalp atışı gibi bişey atıyo.sizce hamile miyim?yarın idrar testi yapcam belki çıkar cuma ya da kan tahlilim var.allah emeklerimizi boşa çıkarmasın...:Saruboceq:

idrardan sonuç daha çok erken konulalı 11 gün mü oldu çıkarsada yazarsın iyi tahliller oluyo idrarda adetten 5 gün önce ama sen en güzeli canım kan bence idrarda çıkmazsa moralin bozulur

canım valla dayanamadım 11.gün bugün aşılama sonrası yaptım tahil negatiffff inşallah kanda da negatif çıkmaz cuma günü tahlilim tabi adet olmazsam.şuan için o kadar iğne kullanmama rağmen adet sancım yok.inşallah olmam bebişim gelmiştir.iyi sonuç veren tahlillerden burda bulamam küçük bi ilçede yaşıyoruz çoğu ilaçları bile bulamıoz.en iyisi sabretmek ve cumaya sevinmek ama içimdeki ses hamilesin diooooo

sen içindeki sese güven umduğunu nail ol Allahım eline almayıda nasip etsin hadi hayırlısı zaten çok erken idrar için bu ayki adet tarihin kaç yazarmısın

sen içindeki sese güven umduğunu nail ol Allahım eline almayıda nasip etsin hadi hayırlısı zaten çok erken idrar için bu ayki adet tarihin kaç yazarmısın

keşke adet tarihim belli olsada yazsam pko olduğu için düzensiz doktorum 14.gün adet olmazsan gel tahlil yapcaz dedi.cuma günü en geç 12 de yazarım inşallah gelmiştir bebişim...ne olur dua et arkadaşım

merhabalar uzun zamandır giremedim ekimde 2, aşılamam yapılacaktı ALLAH a HAMD OLSUN Kı kendiliğinden geldi meleğim 6 hafta 3 günlük hamileyim:Saruboceq: regl 5 gün gecikti bende kendimle dalge gecerek test yaptım ( her yaptığımda tek çizgi gördüğüm için yine tek çizgi göreceksin niye yapıyorsun ki diyerek) ve 2-3 dk sonra 2. cizgiyide gördüm kanda da çıktı ALLAH şükür sağlıklı bebeğim YÜCE RABBıM tüm isteyenlere sağlıklı sıhhatli evlatlar versin umudunuzu hiç kaybetmeyin doktorum bana doğal yoldan hamile kalman çok zor demişti ama zorda olsa oldu ummadığım anda geldi bebeğim inşallah en kısa zamanda sizlerdende alırım güzel haberi sağlıkla kalın

merhabalar uzun zamandır giremedim ekimde 2, aşılamam yapılacaktı ALLAH a HAMD OLSUN Kİ kendiliğinden geldi meleğim 6 hafta 3 günlük hamileyim:Saruboceq: regl 5 gün gecikti bende kendimle dalge gecerek test yaptım ( her yaptığımda tek çizgi gördüğüm için yine tek çizgi göreceksin niye yapıyorsun ki diyerek) ve 2-3 dk sonra 2. cizgiyide gördüm kanda da çıktı ALLAH şükür sağlıklı bebeğim YÜCE RABBİM tüm isteyenlere sağlıklı sıhhatli evlatlar versin umudunuzu hiç kaybetmeyin doktorum bana doğal yoldan hamile kalman çok zor demişti ama zorda olsa oldu ummadığım anda geldi bebeğim inşallah en kısa zamanda sizlerdende alırım güzel haberi sağlıkla kalın

allah tamamını erdirsin canım ne mutlu sana....

ys88 sana aşılama ne zaman yapıldı bu ay yapıldı bekliyorum diyosun bu tedavilerde adetin ilk günü başlanır tedaviye ben mi yanlış anladım

ys88 sana aşılama ne zaman yapıldı bu ay yapıldı bekliyorum diyosun bu tedavilerde adetin ilk günü başlanır tedaviye ben mi yanlış anladım

19 eylülde aşılamam yapıldı benim yumoşlar zor büyüdü ve tam büyüdü 9 gün göbekten iğne oldum 12 gün 150 ml kalçadan menogon vurundum zor büyüdü.ben iğnelere adetimin 3.günü başladım.ve 23.gününde yumoşlarım büyüdü ve ç.iğnesi oldum.hayırdır canım bi sorun mu var..bugün 12.günüm aşılama da az kaldı cuma ya ama adet belirtim yok.benimle birlikte yaptıran bi kaç arkadaşımda lekelenmeler başlamış.inşallah hamileyimdir...çok heyecanlıyımm:kedi:

Ys88 merhaba öncelikle hayırlı olsun sanırım önümüzdeki ay bende aşılama olacağım senden öğrenmek istediğim tedaviye adetin 3 günü başlanıp ne kadar sonra aşılamayı yapıyorlar?

ys88 yok canım problem sadece adet tarihimi bilmiyorum değince merak ettim hani tedavi adetle başlıyor

ys88 yok canım problem sadece adet tarihimi bilmiyorum değince merak ettim hani tedavi adetle başlıyor

canım pko olduğu için adet tarihim yok anlayacağın...bugünde sol tarafımda hafif bi acıyla bişey atıyo ya var ya eğer cuma günü doktor hamilesin dese ble inanamam anne olacağıma allahım ne olur bu bebeğimin hisleri olsun bebeğimi hissediyo olayım.....:Saruboceq:

Ys88 merhaba öncelikle hayırlı olsun sanırım önümüzdeki ay bende aşılama olacağım senden öğrenmek istediğim tedaviye adetin 3 günü başlanıp ne kadar sonra aşılamayı yapıyorlar?

canım valla bende pko var bana iğnelere 3.gün başlandı ama ilk kullandığım iğne fayda etmediği için başka iğneyle devam ettik.ve benimkiler bayağı uykucu :hulya:çıktı adetimin 23.günü yumurtam büyüdü ve çatlatma iğnesi oldum.iğneden 37 saat sonrada aşılamam yapıldı.yani normal şartlarda benim 13.günde ideal büyüklüğe gelmeesi lazımdı ve 14.gün ç.iğnesi olacaktım ve iğneden 36/37 saat sonrada aşılamam yapılacaktı.ama zor uyandı benimkiler.anlayacağın böyle inşallah tutar canım allah emeklerimizi boşa çıkarmasın.buarada sorun ne sizde?opuyorumnanaktan

ne olur kendini bu kadar yeyip bitirme sana ayrıldıysa zaten gelecek çünkü herşey kısmet kısmetten öteye geçilmez inşallah olurda hepimize ümit olur ama kafanada çok takma hayırlısı güzelim

ys88 ne olur yarın yaz neticeyi merak ederimopuyorumnanaktan

bitanem valla dün mafolmuş durumdaydım yazamadım regl oldum dün 12.gününde senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama:1no2::1no2::1no2::1no2:çok kötüyüm allah herkese yardım etsin çok zor.yıkıldım resmen neden olmadı bilmiyorum ikinci içinde 1 ay ara vercem maddi yönden sıkıntıdayız tedavi çok masraflı...inşallah sizlerin hayırlı haberlerini alırım öpüorum cnm...hoşçakal

en önemlisi canın sağlığı bitanem vardır bundada bir hayır canını sıkma bende korkuyorum ya tutmazsa diye bizde tüp bebek için para ayarlayacağız maddiyatda çok önemli allahım hepimize yardım etsin sende nasıl içini rahatlatacaksa onu yap benim aşılamada tutmamıştı eşim ağlama dedi ben o gün hiç bir şey hissetmedim sanki normal geldi ama sonra 3 ay bunalım takıldım hiç durma içinden geliyorsa ağla birde ada çayı iç bir müddet seni rahatlatır

en önemlisi canın sağlığı bitanem vardır bundada bir hayır canını sıkma bende korkuyorum ya tutmazsa diye bizde tüp bebek için para ayarlayacağız maddiyatda çok önemli allahım hepimize yardım etsin sende nasıl içini rahatlatacaksa onu yap benim aşılamada tutmamıştı eşim ağlama dedi ben o gün hiç bir şey hissetmedim sanki normal geldi ama sonra 3 ay bunalım takıldım hiç durma içinden geliyorsa ağla birde ada çayı iç bir müddet seni rahatlatır

ağlamak ne kelime canım mafolmuş durumdayım gözlerim balon gibi yıkıldım tansiyonum fırladı çok zor allah yardımcımız oldu maddi yönden yıprandık 1 ay ara vercez.sen gelişmeleri yaz bana mutlaka istersen msnimi ekle yesimgenceli@hotmail.com kendine iyi bak cnm öptüm....bu aylık hikayem de bittiiiii...............

X