Aşılama Aşılama İle Hamile Kalanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merhaba arkadaşlar aşılama oldum hiç ilaç kullanmadan.12. günümdeyim. çok heycanlıyım

inşallah aşılaman tutar tatlım banada doktorum önerdi ama kararsızım öncesinde ne kullandın ben gonal f 450 kullancam ama normal yolla deniycez umarım aynı anda hamiş oluruz.allah dualarımızı kabul etsin bende pcos var sende sorun ne

olabilirsin çünkü bebeğin rahime yerleşme zamanı öyle ağrılar oluyomuş.hamileliğin en önemli belirtisi göğüslerde hassasiyetmiş doktorum dedi

inşallah hamişsindir allah emeklerimizi boş çıkarmasın

kasıklarım ve göğüslermde ağrı oluyor acaba hamile olabilirmiyiim...

tatlım umudunu kırmak istemem ama bendede aynı belirtiler olmuştu ve maalesef aşılamam tutmamıştı doktorum kullandığım ilaçtan dolayı gögüslerimde ve kasıklarımda ağrı olabileceğini söylemişti
ama inşallah seninki tutarda bizede umut olursun hayırlısı olsun bilgi ver bizede merakta bırakma peki ne zaman tahlil yaptıracaksın ben aşılamadan 10 gün sonra yaptırmıştım

bende aranıza yeni katıldım 4 yıllık evliyim eşimde varikosel sorunu vardı ameliyat oldu.şimdi bi sorun yok doktorum bana 5 ay klomen tedavisi uyguladı.şimdi bu ay aşılama yapalım mı dedi ama yine negatif çıkarsa diye üzülüyorum

herkeze hayırlı ramazanlar
bu mübarek günler isteyen herkeze sağlıklı sıhhatli bebeklerine kavuşturur dualarımız kabul olur inşallah sevgiyle kalın en kısa sürede güzel haberlerimizi paylaşmak üzere

merhaba arkadaşlar,

bende sizinle aynı derdi, aynı heyecanı, aynı umudu ve umutsuzluğu paylaşıyorum. Şuanki tedavim puregon 600..iğne vurmaya başlayalı 3 gün oldu ve dr. gittim. sol over de tık yok ama sağ over 13 mm.. iğneye devam :) Yanlız bundan sonraki süreci bilmiyorum.. aşılama yapmayalım bu ay normal deneyin dedi. Çünkü ne eşimde nede bende bir sorun yok. 4 yıl öncede 12 haftalık bir düşük yaptım.. Kızlar sizce olurmu, tutarmı? olmazsa 1 ay sonra aşılama yaparız dedi ama ii gittiğimi benden çok umutlu olduğunu bu sefer bu işi tutturucaz dedi dr. aslında çok sevinçliyim ama içimdeki heyecanı da dinderemiyorum.. Bende durumumu sizlerle paylaşmak istedim.. Herkesin ramazanı mübarek olsun.. :))) ınş. şu mübarek günlerede hepimiz yine bu sayfaya girer, güzel haberlerimizi paylaşırız birlikte..

merhaba arkadaşlar,

bende sizinle aynı derdi, aynı heyecanı, aynı umudu ve umutsuzluğu paylaşıyorum. Şuanki tedavim puregon 600..iğne vurmaya başlayalı 3 gün oldu ve dr. gittim. sol over de tık yok ama sağ over 13 mm.. iğneye devam :) Yanlız bundan sonraki süreci bilmiyorum.. aşılama yapmayalım bu ay normal deneyin dedi. Çünkü ne eşimde nede bende bir sorun yok. 4 yıl öncede 12 haftalık bir düşük yaptım.. Kızlar sizce olurmu, tutarmı? olmazsa 1 ay sonra aşılama yaparız dedi ama ii gittiğimi benden çok umutlu olduğunu bu sefer bu işi tutturucaz dedi dr. aslında çok sevinçliyim ama içimdeki heyecanı da dinderemiyorum.. Bende durumumu sizlerle paylaşmak istedim.. Herkesin ramazanı mübarek olsun.. :))) İnş. şu mübarek günlerede hepimiz yine bu sayfaya girer, güzel haberlerimizi paylaşırız birlikte..

Canım inşallah tutar .. umutlu ol ve hep böle inan.. seni çok iyi anlıyorum.. sakın moral bozma böle hep inançla devam et.. emininki olacaktır.. allah gönlünüze göre versin inşallah.. bu hayırlı ayda hayırlı haberler verirsin inşallah bizlere ve umut olursun bizim umutsuzluğumuza.. hayırlı ramazanlar.. allah dualarını kabul etsin..

seynocum çok teşekkür ederim cevabın için.. gelişmeleri paylaşayım sizlerle dün gittim 16tıydı bugün 17 :)) iğnem bitti yarın tekrar gidicem büyük ihtimallle yarın çatlatma iğnesi vurulucam sonra nasıl geçer 12 gün.. dua edin arkadaşlar yarın büyümüş olsun..yarın akşamda gelişmeleri yazarım size..

kızlar merhaba bende aşılama yaptıracağım sigortalıyız ilaçlar ne kadar tutuyor fiyatı yazarsanız sevinirim bende 7 senelik evliyim denemek istiyorum

kızlar merhaba bende aşılama yaptıracağım sigortalıyız ilaçlar ne kadar tutuyor fiyatı yazarsanız sevinirim bende 7 senelik evliyim denemek istiyorum

sigortalı olman yanlızca devlet hastanesinden çıkarttıracağğın rapor akabinde işe yarıyor oda ilaçların %50 sini karşılıyor. İlaçtan ilaca değişiyor doktorun sana vereceği ilaca bağlı belki hap kullanırsın belki iğne hap daha uygun ancak iğneler pek okadar uygun değil örneğin benim doktorum bana iki kutu puregon 600 iki kutuda pregnly 50000 çatlatma iğnesi yazmıştı benim yumurtaların bir kutu puregon ile gelişmişti. İlaçlarımın totaline 538 tl ödemiştim. Asıl pahalı olan ila. puregon iğnesi idi. Bende 7 senelik evliyim ilk defa bu ay denedik aşılamayı hamile kaldım ama muhtemelen iyi ihtimalle düşük yapıyorum kötü ihtimallede dış gebelik yaşıyorum allah hayırlı hamilelikler nasıp etsin.

ben aşılamayla değil ama,
hemen aşılamdan soınrakı ay kendılığımden hamıle kaldım.dr um kendınız denemeye devam edin yumurtalar uyarılmış durumda demişti.bildiği varmış adamın:)) şimdin 37 hftalık hamıleyım kısmetse 3 haftam kaldı.darısı başınıza inşallah.

bana yardım edermisin arkadaşım. bende 17 ağustosta asılama yaptırdım.tuttu bebek.8yada kimyasaldı bilemiyorum.bhcg 168 cıkmıştı ama sonra tutunamayıp düştü..şuanda kanamam var bebek kendi kendine dşüyor suan.kanamam bitti.acaba bende hemen buay biraz denesek hamile kalırmıyım.sende nasıl oldu detaylıca anlatırmısın

merhaba arkakadaşlar. Yumurtam 19 mm oldu ve dün çatlatma iğnemi vuruldum :)) akalım hayırlısı.. sonucu yine yazacağım sizlere dualarım sizinle sizinkilerde benimle olsun :)) Sevgiler...

merhaba arkakadaşlar. Yumurtam 19 mm oldu ve dün çatlatma iğnemi vuruldum :)) akalım hayırlısı.. sonucu yine yazacağım sizlere dualarım sizinle sizinkilerde benimle olsun :)) Sevgiler...

hayırlısı olsun canım inşallah tutar ve bize güzel haberi verirsin dualarımız seninle ve bebek isteyen herkezle mübarek günlerda yüce RABBİM hepimizi sağlıklı sıhhatli bebeklere kavuştursun :Saruboceq:

CANIM İNŞALLAH HAMİLE KALIRSIN VE KALIRIZ ALLAH TÜM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN.BİŞEY SORCAM YUMUTLAMAN İÇİN NE KULLANDIN İĞNE Mİ?VE İĞNE YADA İLAÇ HANGİSİNİ KULLANDIYSAN YUMURTLAMAN OLDUĞUNA DAİR BELİRTİN AĞRIN VAR MIYDI?BENDE GONALF KULLANIYORUM 4 GÜNDÜR ARA ARA KASIKLARIMDA AĞRI OLUYO VE KARNIMDA ÇOK ŞİŞ...kafamçokkarıştı

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım.sizlerden tecrübelerinizi dinlemek için katıldım.bende şuanda yeni tedavilere başlıcam pco hastasıyım yumurtalarım gelişmiyor ve kistlerim mevcut oyüzden bebiş olmuyor.adetin 5. ğünü klomensülfat içerikli ilaca başlıcam ama öncesi glucophage isimli ialç kullanıyorum .kullanan varmı yanetkileri oluyor diye ğünde yarım olarak sabah akşam alıyorum

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım.sizlerden tecrübelerinizi dinlemek için katıldım.bende şuanda yeni tedavilere başlıcam pco hastasıyım yumurtalarım gelişmiyor ve kistlerim mevcut oyüzden bebiş olmuyor.adetin 5. ğünü klomensülfat içerikli ilaca başlıcam ama öncesi glucophage isimli ialç kullanıyorum .kullanan varmı yanetkileri oluyor diye ğünde yarım olarak sabah akşam alıyorum
CANIM HOŞGELDİN ARAMIZA BENDE PCO HASTASIYIM 5 AY DEDİĞİN İLAÇTAN KLOMİFEN SİTRAT İÇEREN KLOMENDEN KULLANDIM YUMURTALIKLARIM HİÇ GELİŞMEDİ BU AY İĞNEYE BAŞLADIM BEN.GONALF 450 KENDİM GÖBEĞİMDEN YAPIYORUM İĞNEMİ.YARIN KONTROLÜM VAR BAKALIM DOKTORUM NE DİYCEK.ONA GÖRE YA AŞILAMA YA DA NORMAL İLİŞKİ DENİYCEZ.GENELDE İLAÇ TEDAVİSİNDEN SONRAKİ AŞAMA İĞNE + AŞILAMA OLUYO.BAKALIM ALLAH DUALARIMIZI KABUL ETSİN.GLUCOPHAGE İSİMLİ İLACI KULLANMADIM AMA BİLDİĞİM KADARIYLA PCOLLARA İNSÜLİN FAZLA OLANLARA VERİLİYO ŞEKER İLACI OLMASI LAZIM.BANA HİÇ VERMEDİ DOKTORUM...zemuszemus

X