Aşılama konusunda lütfen yardım

Merhaba hayırlı günler mesajı yeni gördüm benim pazar adet tarihim sadece göğüslerde şişlik var başka belirti yok normal adet tarihiniz miydi bugün
Hayır normalde 28 günde olurum ama yumurtlama 13. Gün olur bu defa 12. Gün çatlatma yapıldı bir hafta erken oldu en son 4 ocakta adet olmuştum

Merhaba hayırlı günler mesajı yeni gördüm benim pazar adet tarihim sadece göğüslerde şişlik var başka belirti yok normal adet tarihiniz miydi bugün
Normalde adet öncesi başka belirtilerinizde oluyorsa eğer olumludur umarım aşılamanız benim tutmadı hayırlısı böyleymiş herşey Allahtan

Göğüs ağrısı şişliği bel ağrısı olur genelde hayırlısı olsun inşallah tedaviye devam edecek misiniz
Canım çok yoruldum vücudum da çok hormon doldu bir de sanırım bunlardan dolayı adetimin günü değil de miktarı azaldı leke leke adet olup bitmeye başladı artık. Ben bir süre bırakacağım ve aşılama yaptırmam artık yaparsam tüp bebek aşılama yaptırmam onuda ramazandan sonra artık

Canım çok yoruldum vücudum da çok hormon doldu bir de sanırım bunlardan dolayı adetimin günü değil de miktarı azaldı leke leke adet olup bitmeye başladı artık. Ben bir süre bırakacağım ve aşılama yaptırmam artık yaparsam tüp bebek aşılama yaptırmam onuda ramazandan sonra artık
Hayırlısı olsun Rabbim inşallah ons gerek kalmadan nasip eder de tekrar o süreçleri yaşamazsınız 🤲🏻

Benim çatlatmayı 12. Gün vurdular büyük ihtimal o yüzden erken oldu canım
Yumurta istenilen büyüklüğe ulaştıysa onlar çatlatmasa da kendi çatlıcak onun için aşılama oranı daha düşük olurdu kalbinizi bozmayın nasip olsa her türlü olurdu ne olursa hayırlısı olsun demek daha iyi :)

Yumurta istenilen büyüklüğe ulaştıysa onlar çatlatmasa da kendi çatlıcak onun için aşılama oranı daha düşük olurdu kalbinizi bozmayın nasip olsa her türlü olurdu ne olursa hayırlısı olsun demek daha iyi :)
Orası öyle haklısın ama belki de yumurta çatlatma vurulduğu gün çatlamıştı geç kalındı

X