Aşılama Aşılama Oldum Sonuç Bekliyorum Diyenler Buyrun

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
daha basından bu kadar zor geldıyse sonra ne yapıcaz bakalım :KK66:
ben 4 yıllık evlıyım. 3 yıldır bu anı beklıyoruz. sebebsiz infertilite olması daha cok zorluyor insanı. hiç birşey yok ama olmuyor. acaba neden kaynaklanıyor neyı yanlış yapıyorum dıye sureklı sorguluyorum.
bu ay cokmu yoruldum. yedıklerımdenmı yemedıklerımdenmı hep sorular işte.
aslında tek sebebi, nasıb değilmiş. yazılmamış kadere ama, insanız işte unutuyoruz bazen.
yani cnm anne olabilme umuduyla bekelemek çok zormuş demek istedim..:KK59: sebebpsiz infertilite demek herşey normal demek değilmi:44:rabbim elbette bizede bi tarih belirlemiştir..anne olmak için...ben en çok çevremdeki insanların 1. derece yakınlarım dışındaki şahısların bebeğin varmı diye sürekli soru sormalarından nefret ediyorum...evlendiğim günden bugüne bu sorudan sıkıldım...evliğe sadece çocuk doğurmak gözüyle bakanlardan sıkıldım...bence önce mutluluk ve geçim sonra çocuk...bence bizi en çok çevre baskısı etkiliyor..:84:

yani cnm anne olabilme umuduyla bekelemek çok zormuş demek istedim..:KK59: sebebpsiz infertilite demek herşey normal demek değilmi:44:rabbim elbette bizede bi tarih belirlemiştir..anne olmak için...ben en çok çevremdeki insanların 1. derece yakınlarım dışındaki şahısların bebeğin varmı diye sürekli soru sormalarından nefret ediyorum...evlendiğim günden bugüne bu sorudan sıkıldım...evliğe sadece çocuk doğurmak gözüyle bakanlardan sıkıldım...bence önce mutluluk ve geçim sonra çocuk...bence bizi en çok çevre baskısı etkiliyor..:84:

evet sebebsiz inf. = hersey normal. bir terslık var, ama ney? demek.:26:
kimsenın ıyımısın mutlumusun dıye sordugunu duymadım. tek soylenen hadı artık sende bebek sahıbı ol demelerı. sorsana kardesım ıyımısın mutlumuusn. bebek dusunuyormusunuz? ondan sonra bı sorun varmı bebekle ılgılı yardımcı olalım.
yok efendım direk soyledıklerı hadı dogur sende. sankı benım elımde. bende terslıyorum napım.
5 taksıtle sıparış verdım kredı kartından alıcam dıyorum.

evet sebebsiz inf. = hersey normal. bir terslık var, ama ney? demek.:26:
kimsenın ıyımısın mutlumusun dıye sordugunu duymadım. tek soylenen hadı artık sende bebek sahıbı ol demelerı. sorsana kardesım ıyımısın mutlumuusn. bebek dusunuyormusunuz? ondan sonra bı sorun varmı bebekle ılgılı yardımcı olalım.
yok efendım direk soyledıklerı hadı dogur sende. sankı benım elımde. bende terslıyorum napım.
5 taksıtle sıparış verdım kredı kartından alıcam dıyorum.

:KK9:güzel cvp:KK9:rabbim sabrımızı deniyor...olmazsa dünyanın sonu değil..tıp çok ilerledi...ALLAHIM sağlık sıhhat versin gerisi gelir zaten...önemli olan doğurmak değil daha sabah izledim 3 yaşındaki bebeğini halıyı ısllattın diye öldürmüş cani insan:KK43::KK43::KK43:bakalım umutla bekleyelim içimizi ferah tutalım...psikoloji de çok önemli gerççekten..no:KK20:stres :KK71:

:KK9:güzel cvp:KK9:rabbim sabrımızı deniyor...olmazsa dünyanın sonu değil..tıp çok ilerledi...ALLAHIM sağlık sıhhat versin gerisi gelir zaten...önemli olan doğurmak değil daha sabah izledim 3 yaşındaki bebeğini halıyı ısllattın diye öldürmüş cani insan:KK43::KK43::KK43:bakalım umutla bekleyelim içimizi ferah tutalım...psikoloji de çok önemli gerççekten..no:KK20:stres :KK71:

evet en onemlısı stres yapmamak. canı kadın yaa cok sınır oldum sımdı. kimse elındekının kıymetını bılmıyor işte. gercekten sadece hamıle kalmakla olmuyor. k.k. forumları okudukca daha bızı bekleyen cok ımtıhan oldugunu dusunuyorum. hamıle kalınca bıde kalp atışlarını beklemek var. dusuk tehlıkesı vs daha cok seyler beklıyor bızı. daha cook gunler beklıycez burda senınle inşallah. bu ay sonuclarımızı bır dahakı ay kalp atısını beklerız artık :KK66:

Son düzenleme:
:KK6:
evet en onemlısı stres yapmamak. canı kadın yaa cok sınır oldum sımdı. kimse elındekının kıymetını bılmıyor işte. gercekten sadece hamıle kalmakla olmuyor. k.k. forumları okudukca daha bızı bekleyen cok ımtıhan oldugunu dusunuyorum. hamıle kalınca bıde kalp atışlarını beklemek var. dusuk tehlıkesı vs daha cok seyler beklıyor bızı. daha cook gunler beklıycez burda senınle inşallah. bu ay sonuclarımı bır dahakı ay kalp atısını beklerız artık :KK66:

inşallah olur da:KK64:kalp atımlarını beraber bekleriz:18:

anneciğimmm dün sivri biber almıştım...bi bktım yaklaşık 30 cm olmuş..resmen kanseri ağızdan alıyoruz...herşey hormonlu...valla bu gıdalar yüzünden kistlerde,miyomlarda,kanserlerde o kadar artık ki..ayıp size üreticiler:KK47:

anneciğimmm dün sivri biber almıştım...bi bktım yaklaşık 30 cm olmuş..resmen kanseri ağızdan alıyoruz...herşey hormonlu...valla bu gıdalar yüzünden kistlerde,miyomlarda,kanserlerde o kadar artık ki..ayıp size üreticiler:KK47:

evet canım. zaten bılıyormusun son yıllarda normal yolla hamıle kalma oranı cok sayıda duşmuş.
bıde benım eşim radyasyonla cok ıc ıce calısıyor. bırazda ondan kaynaklanıyor. sebze kısmını ben sımdılık hallettım. balkona domates bıser salatalık felan ektım. hem oyalanıyorum :)

forumlarda okudum da aşılama yoluyla hamile kalanların sayısı ne kadar az:KK5:umudum kırıldı biraz:KK25:

:KK5:limancım ben progestron ve crinone jel kullanıyorum..ilaçları kullandıktan sonra şiddetli mide bulantısı ve kasık ağrısı çekiyorum....sende herhangi bi yan etki var mı?:26:

seninde kandilin mubarek olsun canım. Allah ruyanı hayır etsın. tabırını en kısa zamanda cıkarsın inşallah.
bugun 7. günümüz. bak nasıl geçiyor günler. sanki hiç gelmiycek gibiydi. 3 gün kaldı bakalım hayırlı pozitif sonuçlar alırız inşallah. ben pazartesi günü tahlil yaptırmayı düşünüyorum. 10 gunde sonuç bellı olur demişti dr. adetımı bekleyemıycem.
ben sadece progestan kullanıyorum canım. oda bende sıddetlı bas donmesı yaptı. dr. arım gece yatarken 2 tane al dedı. ilk aşılamamdada vajinadan alıyordum progestanı. öyle yan etkısı olmuyor.

seninde kandilin mubarek olsun canım. Allah ruyanı hayır etsın. tabırını en kısa zamanda cıkarsın inşallah.
bugun 7. günümüz. bak nasıl geçiyor günler. sanki hiç gelmiycek gibiydi. 3 gün kaldı bakalım hayırlı pozitif sonuçlar alırız inşallah. ben pazartesi günü tahlil yaptırmayı düşünüyorum. 10 gunde sonuç bellı olur demişti dr. adetımı bekleyemıycem.
ben sadece progestan kullanıyorum canım. oda bende sıddetlı bas donmesı yaptı. dr. arım gece yatarken 2 tane al dedı. ilk aşılamamdada vajinadan alıyordum progestanı. öyle yan etkısı olmuyor.

hmm 10 günde belli oluyor demek inan ikimiz içinde sabirsızlanıyorum:KK52:önce sen yaptır:KK4:bakalım...sonucun belli olursa bende:KK55:uçarak gideceğim...bana da doktor 14 günde belli olur demişti...bence kanda erken biliniyor ama genede doktorlar garati olsun diye 14 gün diyorlar...bu senin kaçıncı aşılaman cnm???ben progestranı ağızdan alıyorum :KK59:

29 mayıs da da ben 2. aşılamamı oldum. bir kaç kişi beraber bekleyeceğiz hadi bakalım bol şans hepimize.

aramıza hoşgeldin bahar. toplangel ve benım bebegım seninkinden 1 gun buyuk olacaklar. abla yada abı demesı lazım :KK60: :KK60: :KK60: (o günleride göreceğiz inşallah)

toplangel canım bende ınankı ıkımız ıcın 4 gozle beklıyorum sonucu. benım 2. aşılamam.
doktorunu ara sıkayetlerını soyle. kullanım seklını degıstırebılır. gerek yok o kadar sıkıntı cekmene canım. senın yasın kaç? ben 29 yasındayım.

X