Aşılama Aşılama Oldum Sonuç Bekliyorum Diyenler Buyrun

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
http://www.kadinlarkulubu.com/asilama-yontemleri-tecrubelerimiz/446697-asilama-guncem.html

Fikir olmak ve almak için adım adım sürecimi paylaştım.

Dilerseniz sizde paylaşırsanız mutlu olurum.

benim bu ilk aşılamam.... 14 mayıs adet günüm dr adetin 5. günü gel dedi klomen tablet yazdı 5

gün sabah akşam içtim.....13.gün gittim sağda 25 mm sol da 21 mm 2 tanede 19 ve 18 mm yumurtalarım oluşmuş...o gün gece saat 11 de çatlama iğnesi vuruldum göbekten sanırım ovitrellaydı:44: 1 gün ara verdik ertesi gün sabah 11 de sperm sonuçlarını aldık...yıkama sonrası 22.500.000 yüzde 98 ileri dogru hızlı hareketli çıktı...saat 11.20 gibi aşılamam gerçekleşti ALLAHIN izni ile bugün 7.günüm...yaşım 25...şuan progestran ve crinone jel kullanıyorum...:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

benim bu ilk aşılamam.... 14 mayıs adet günüm dr adetin 5. günü gel dedi klomen tablet yazdı 5

gün sabah akşam içtim.....13.gün gittim sağda 25 mm sol da 21 mm 2 tanede 19 ve 18 mm yumurtalarım oluşmuş...o gün gece saat 11 de çatlama iğnesi vuruldum göbekten sanırım ovitrellaydı:44: 1 gün ara verdik ertesi gün sabah 11 de sperm sonuçlarını aldık...yıkama sonrası 22.500.000 yüzde 98 ileri dogru hızlı hareketli çıktı...saat 11.20 gibi aşılamam gerçekleşti ALLAHIN izni ile bugün 7.günüm...yaşım 25...şuan progestran ve crinone jel kullanıyorum...:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

liman kardeşle benimde aşılama günümüz 28 mayıs:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:ne güzel aynı gün öğreneceğiz:nazar::nazar::nazar::nazar:inşallah mutlu haberler yazarız...:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

aramıza hoşgeldin bahar. toplangel ve benım bebegım seninkinden 1 gun buyuk olacaklar. abla yada abı demesı lazım :KK60: :KK60: :KK60: (o günleride göreceğiz inşallah)

toplangel canım bende ınankı ıkımız ıcın 4 gozle beklıyorum sonucu. benım 2. aşılamam.
doktorunu ara sıkayetlerını soyle. kullanım seklını degıstırebılır. gerek yok o kadar sıkıntı cekmene canım. senın yasın kaç? ben 29 yasındayım.

:KK3:baharb hoşgeldin kardeş:KK62::KK62::KK62::KK62:limancım benim yaşımımı sordun 1986 doğumluyum 25 yaşındayım...:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:evet bizim bebişler daha büyük olucak inşallah:90::90::90:

Kızlar hpinize hayırlı olsun inşallah bende aşılama ile hamile kaldım bir oğlum var.Sizlere moral olsun diye cevap vermek istedim bede polikistikover vardı (hala varmı bilmiyorum):KK61: hiç ümidim yoktu 1 tanecik yumurtam olmuştu ben 1 hafta kadar göbekten iğne yaptım sonra çatlatma iğnemide kendim yapıp eşimle hastaneye gittik eşimin spermleri 38 milyon kadardı önceki sayımlarda birkaç ay önce yani ogün 20 milyon çıktı işlemden sonra doktor fazla ümitlenmememi söyledi tam cuma günü öğlen saatiydi nasıl ağladım yattığım yerde o günü hiç unutamam çok içim yandı dua ettim Allahıma neyse eve döndük moral sıfır olmıyacak gözüyle bakıyorum sonra yavaş yavaş atlatmaya başladım 15 gün sonra kan testi yaptır demişti doktorum 17 ci günümdü hastalanmayı bekliyorum nasıl olsa bugün yarım gelir diye beklerken doktorum telefon açıp test yaptırdımn mı diye sordu ben gayet rahat yook herek yok nasıl olsa olumsuz zaten günümü bekliyorum diye konuşuyorum olsun sen git yinede yaptır test dedi o an soru işareti oluştu acaba olabilirmi yok canımlar felan gittim yaptırdım sonuç pozitifti inanamadım şoktaydım ne güzel bir mutluluktu Allahım anlatamam oğlum şuan 1 yaşına girecek dilerim sizlerde hayırlı sonuçlar alırsınız sizlere duacıyım .Biraz uzun uzadıya oldu kusura bakmayın...

Son düzenleme:
Kızlar hpinize hayırlı olsun inşallah bende aşılama ile hamile kaldım bir oğlum var.Sizlere moral olsun diye cevap vermek istedim bede polikistikover vardı (hala varmı bilmiyorum):KK61: hiç ümidim yoktu 1 tanecik yumurtam olmuştu ben 1 hafta kadar göbekten iğne yaptım sonra çatlatma iğnemide kendim yapıp eşimle hastaneye gittik eşimin spermleri 38 milyon kadardı önceki sayımlarda birkaç ay önce yani ogün 20 milyon çıktı işlemden sonra doktor fazla ümitlenmememi söyledi tam cuma günü öğlen saatiydi nasıl ağladım yattığım yerde o günü hiç unutamam çok içim yandı dua ettim Allahıma neyse eve döndük moral sıfır olmıyacak gözüyle bakıyorum sonra yavaş yavaş atlatmaya başladım 15 gün sonra kan testi yaptır demişti doktorum 17 ci günümdü hastalanmayı bekliyorum nasıl olsa bugün yarım gelir diye beklerken doktorum telefon açıp test yaptırdımn mı diye sordu ben gayet rahat yook herek yok nasıl olsa olumsuz zaten günümü bekliyorum diye konuşuyorum olsun sen git yinede yaptır test dedi o an soru işareti oluştu acaba olabilirmi yok canımlar felan gittim yaptırdım sonuç pozitifti inanamadım şoktaydım ne güzel bir mutluluktu Allahım anlatamam oğlum şuan 1 yaşına girecek dilerim sizlerde hayırlı sonuçlar alırsınız sizlere duacıyım .Biraz uzun unzadıya oldu kusura bakmayın...
nasıl moral oldu anlatamam:KK16::KK16:çok teşekkür ederim...hiç uzun değil gayet samimi ve güzel anlatmışsın...ALLAHIM oğlunuzu size bağışlasın inşallah..ne kadar sevimli ve tatlıdır kimbilir:KK16::KK16:...rabbim hepimize versinn inşallah teşekkürler:KK3::KK3:

nasıl moral oldu anlatamam:KK16::KK16:çok teşekkür ederim...hiç uzun değil gayet samimi ve güzel anlatmışsın...ALLAHIM oğlunuzu size bağışlasın inşallah..ne kadar sevimli ve tatlıdır kimbilir:KK16::KK16:...rabbim hepimize versinn inşallah teşekkürler:KK3::KK3:

csk gercekten ne kadar moral oldu anlatamam. bızde senın gıdı pozıtıfı gorunce sok :KK53::KK53::KK53: olanlardan oluruz inşallah. kızlar kasımlarım cok agırıyor. toplangel sen dr. aradınmı. soyledınmı sıkayetını?

csk gercekten ne kadar moral oldu anlatamam. bızde senın gıdı pozıtıfı gorunce sok :KK53::KK53::KK53: olanlardan oluruz inşallah. kızlar kasımlarım cok agırıyor. toplangel sen dr. aradınmı. soyledınmı sıkayetını?

kasıkların mı ağrıyor geçmişolsun:KK58:cnm ilacın yan etkileriymiş...bence bu kasık ağrılarımız birazda kafaya takmamızdan oluyor..ne kadar düşünmeyelim desekte olmuyor...işte kadın olmanın zorlukları hep biz takıyoruz..kocalarımız daha serin kanlılar ya da belli etmiyorlar:KK53:

kasıkların mı ağrıyor geçmişolsun:KK58:cnm ilacın yan etkileriymiş...bence bu kasık ağrılarımız birazda kafaya takmamızdan oluyor..ne kadar düşünmeyelim desekte olmuyor...işte kadın olmanın zorlukları hep biz takıyoruz..kocalarımız daha serin kanlılar ya da belli etmiyorlar:KK53:

sanırım arkadasım psıkolojıkte olabılır. nasıl kafaya takmayalım canım ya. yat kalk aynı sey cıkmıyorkı aklımdan :86: benımde esım hıc oralı degılmış gıbı. dun dayanamadım dedım hıc mı merak etmıyorsun. dedıkı zaten cok telaşlısın bıcde ben telaşlandırmak istemıyorum ondan birşey demıyorum dedi. sanırım bellı etmıyorlar. :KK66::KK66:

sanırım arkadasım psıkolojıkte olabılır. nasıl kafaya takmayalım canım ya. yat kalk aynı sey cıkmıyorkı aklımdan :86: benımde esım hıc oralı degılmış gıbı. dun dayanamadım dedım hıc mı merak etmıyorsun. dedıkı zaten cok telaşlısın bıcde ben telaşlandırmak istemıyorum ondan birşey demıyorum dedi. sanırım bellı etmıyorlar. :KK66::KK66:

psikolojiyle çok alakalı ben hep acaba bu ay hamilemiyim diye taktığımda..tüm hamilelik belirtilerini yaşıyorum,adet olamıyorum neyse şafak az kaldı:KK60:bakalım inşallah bu yazdıklarımız güzel bir anı olarak kalır...alnımızda varsa zaten yaşayacağız:KK71::KK71::KK71:desemde içim pır pır:KK52::KK52::KK52:

psikolojiyle çok alakalı ben hep acaba bu ay hamilemiyim diye taktığımda..tüm hamilelik belirtilerini yaşıyorum,adet olamıyorum neyse şafak az kaldı:KK60:bakalım inşallah bu yazdıklarımız güzel bir anı olarak kalır...alnımızda varsa zaten yaşayacağız:KK71::KK71::KK71:desemde içim pır pır:KK52::KK52::KK52:

benim eşimde aynı çok rahat hep takma kafana aşkım olur acele etme deyip durdukça, ben dahada sinir oluyorum

benim eşimde aynı çok rahat hep takma kafana aşkım olur acele etme deyip durdukça, ben dahada sinir oluyorum

demekki erkekler hep aynı ben 13.gün test yaptırırım diyorum yok 20.güne kadar bekle diyor...aaaa bunların duygularımı alınmış ne:63::63:hem bebek isterler hem de çok sakinler:KK37::KK37::KK37:

merhaba arkadaşlar bende dün aşılamamı yaptırdım beklemedeyim
hakkımızda hayırlısı

X