Aşılama Sonra Bu Ağrı Normal Mi

BirGulcedir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2023
9
0
28
Hanımlar merhaba.
Pcos hastasıyım.
Ben daha önce 3 defa çatlatma iğnesi yaptırdım.
Bu ay 6 Aralık'ta ilk aşılamamı oldum.
İlginç bir şekilde aşılamanın ikinci haftasından itibaren adet ağrısı gibi ağrılarım oluştu. Fakat yatıp dinlenme halindeyken ağrı kayboluyor, biraz harekete geçince adet ağrısı ortaya çıkıyor. Aynı zamanda dönem dönem bel ağrısı oluyor ve göğüs hassasiyetim var. Doktoruma sorduğumda istirahat et demişti. Dün (yani 11. gün) erken gebelik testim negatif çıktı. Halâ ümit etmeli miyim? :KK43:

Hanımlar merhaba.
Pcos hastasıyım.
İlginç bir şekilde aşılamanın ikinci haftasından itibaren adet ağrısı gibi ağrılarım oluştu. Fakat yatıp dinlenme halindeyken ağrı kayboluyor, biraz harekete geçince adet ağrısı ortaya çıkıyor. Aynı zamanda dönem dönem bel ağrısı oluyor ve göğüs hassasiyetim var. Doktoruma sorduğumda istirahat et demişti. Dün (yani 11. gün) erken gebelik testim negatif çıktı. Halâ ümit etmeli miyim? :KK43:
Hala adet olmadiysaniz tabiki umit var . Bende 8. Gunumdeyim dunden beri ara ara adet agrim varmis gibi hissettim ondan oncesinde hicbir agrim yoktu 6. Gunden itibaren de gogus hassasiyetim basladi koltuk altina yakin kisimlardan baslayarak . İnsallah hayirlisiyla pozitifi görürüz bazilari belirtisiz ogreniyor gebeligini bazilari belirtilerle :) en net sonuc kan testi yani.

Sizin tedaviniz de hayırlı olsun, inşallah pozitif görelim, çok yıpratıcı bir süreç gerçekten.
Peki sizin adet ağrılarınız nasıl şu anda hareket ettikçe artma var mı? Yoksa ara ara mı geliyor?
yarın akşam kan testi veriyorum ben inşallah doktorum 20 sinde yap demişti, pek ümidim yok gibi ama inşallah bir sürpriz olur :)

Sizin tedaviniz de hayırlı olsun, inşallah pozitif görelim, çok yıpratıcı bir süreç gerçekten.
Peki sizin adet ağrılarınız nasıl şu anda hareket ettikçe artma var mı? Yoksa ara ara mı geliyor?
yarın akşam kan testi veriyorum ben inşallah doktorum 20 sinde yap demişti, pek ümidim yok gibi ama inşallah bir sürpriz olur

Tedavinin hayırla sonuçlansın inşallah 🤲🏻 benim de aşılamanın beşinci günü 2 gündür sağ yumurtalık bölgesinde ağrım vardı bugün kasığıma geçti yatınca geçiyor dediğiniz gibi ama ayaktayken nüksediyor durumunuz hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Tedavinin hayırla sonuçlansın inşallah 🤲🏻 benim de aşılamanın beşinci günü 2 gündür sağ yumurtalık bölgesinde ağrım vardı bugün kasığıma geçti yatınca geçiyor dediğiniz gibi ama ayaktayken nüksediyor durumunuz hakkında bilgi verirseniz sevinirim
Size de hayırlı olsun inşallah gönlümüzce hamilelik haberlerimizi alalım :)
14. Gündeyim, şu anda bile o ağrılar devam ediyor bende, öyle ki bazen adet oldum sanıyorum ağrıdan, bir de hem göbek hem rahim çevresinde değişik batmalar oluyor, sanki iğne saplanıyor gibi. Ama olan bişey de yok, inşallah yarın akşam kan testi vericem, birbirimizi habersiz bırakmayalım

Size de hayırlı olsun inşallah gönlümüzce hamilelik haberlerimizi alalım :)
14. Gündeyim, şu anda bile o ağrılar devam ediyor bende, öyle ki bazen adet oldum sanıyorum ağrıdan, bir de hem göbek hem rahim çevresinde değişik batmalar oluyor, sanki iğne saplanıyor gibi. Ama olan bişey de yok, inşallah yarın akşam kan testi vericem, birbirimizi habersiz bırakmayalım
İnşallah güzel haberler alırız :) Rabbim kucağımızı boş bırakmasın. Tez zamanda geçer ağrılarımız da inşallah

Hanımlar merhaba.
Pcos hastasıyım.
ağrılara çok takılmayın ben aşılama sonrası gebelik berlitilerin hepsini yaşadım ama maalesef 11 ğün adet olmuştum,ağrıların olması çok normal,bende ikinci aşılamayı yaptırdım 7 ğünüm buğün karın bel ve gögüs ağrım var ama geçen ayda aynı ağrılarım olduğu için umursamıyorum

X