Aşılama sonrası beta bakın lütfen

nisanursular

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
1.019
269
25
Kızlar test verdim kan adetime 1 hafta var
5 inde çatlatma iğnesi
7 sinde aşılama yapıldı
Bugün kan verdim beta 0 çıktı , sizce aşılamamı tutmadı ? Döner mi anlamadım? İşin garip kısmı da testte bugün bile silik çizgi görmem şok oldum

iğne sonrası 10. gün silik çıkan kuruma çizgisi demek ki.
14.gün tekrar idrar testi yap bence ya da direkt kan ver yükselebilir değer çünkü.
normalde çatlatma iğnesinden 14 gün sonra yapılır test

Kızlar test verdim kan adetime 1 hafta var
5 inde çatlatma iğnesi
7 sinde aşılama yapıldı
Bugün kan verdim beta 0 çıktı , sizce aşılamamı tutmadı ? Döner mi anlamadım? İşin garip kısmı da testte bugün bile silik çizgi görmem şok oldum
testler bu ara her tuşa basıyor maşallah ya. doğru da yanlış da çıkartıyorlar. kan için erken sanki bence umutsuzluğa kapılmayın 3 gün sonra tekrar test yapın derim.

Hic moralini bozma sana denilen günde testi yap ve bekle asılamadan 7 gün sonra rahime gelir ve tutunur sabırla bekle mübarek razaman ayında rabbim dualarını geri çevirmez insallah

iğne sonrası 10. gün silik çıkan kuruma çizgisi demek ki.
14.gün tekrar idrar testi yap bence ya da direkt kan ver yükselebilir değer çünkü.
normalde çatlatma iğnesinden 14 gün sonra yapılır test
Bu kadar belirgin olması çok garip değil mi kızlar bir tane değil aynı markanın 6-7 tane testi de pozitif şaka gibi

Çok anlamsız normalde hormon ilk kana sonra idrara karışırken sanki çatlatma iğnesinde tam tersi oluyor önce kandan atılıp daha sonda idrardan atılıyor gibi benimde testte pozitif görüp kanda negatif gördüğüm çok oldu iğneden sonra tuhaf gerçekten

Çok anlamsız normalde hormon ilk kana sonra idrara karışırken sanki çatlatma iğnesinde tam tersi oluyor önce kandan atılıp daha sonda idrardan atılıyor gibi benimde testte pozitif görüp kanda negatif gördüğüm çok oldu iğneden sonra tuhaf gerçekten
Gerçekten çok ilginç , ne oldu durumunuz peki şuanda

Ben de âşılamayı 28 mart'ta oldum 26 sı çatlatma cuma günü 11. Günüydü iğnenin rahatsızlandım hastaneye gidince test yaptılar 12.20 çıktı bugün verdim 1.20 ye düşmüş adete 3 gün var. Yükselir mi diye umut etmek istemiyorum. Acaba böyle oldu mu kimseye

Ben de âşılamayı 28 mart'ta oldum 26 sı çatlatma cuma günü 11. Günüydü iğnenin rahatsızlandım hastaneye gidince test yaptılar 12.20 çıktı bugün verdim 1.20 ye düşmüş adete 3 gün var. Yükselir mi diye umut etmek istemiyorum. Acaba böyle oldu mu kimseye
İki ihtimal de var canım adet gecikmesini bekle tekrarla kesin sonuç o zaman alırsın

X