Aşılama sonrası negatif ama adetim gelmedii yardımm

unutkanmavii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2024
2
0
27
Merhabalar herkese. 4 yıldır evliyim bebek istiyoruz ilk defa geçen ay aşılama yapıldı. Aşılamanın 14. Günü kan vermem söylendi dün gittim verdim sağlık ocağında 0.85 çıktı. Normalde de bugün adet olmam gerek hiç gecikmem normalde 28-29 . Gün adet görürüm bugün 29. Gün ama olmadım. İçimde halen bir umut var belki kana geç yansıyodur geç tutunmuştur diye kendi kendime umutlanıyorum. Aşılama da geç döllenme olur mu onuda tam bilmiyorum ama tuvalete gitmeye korkuyorum adet olucam diye bana umut verecek başına benzer şeyler gelmiş olan var mı nolur birileri bana bişey desin..

Canım merhaba aslında yüzde elli yüzde elli ne desek yalan olur belki asilamadan dolayı geçikmistir ama milyon tane yorum okudum burda kanda geç belli olan çok insan var yani bı iki gün daha bekle olmazsan tekrar kan ver insalalh vardır

İnşallah canım kulun kula duası kabul olurmuş dua et lütfen bende sana edeyim . adet olucam diye ödüm kopuyor. Bende okudum bir sürü şey progesteron fitil kulkandım yeni bitti o da gecikme yapıyo diyen var . Ama ben hamile olduğumu düşünmeye çalışıyorum inşallah vardır kanda geç çıkar diye umut ediyorum. Olmazsam eğer yarın sabah bir daha kan vermeli miyim sence 15. Gün oluyor yarın verirsem yoksa daha beklemeli miyim

Ne olursa olsun asla ümidinizi kaybetmeyin Aslında bu yola çıkarken Bi tarafımız Hep garanti gibi oluyor ama hiç Diğer tarafı düşünmek istemiyoruz Rabbim En hayırlısını en iyisini bilir siz içinizi çok ferah tutun Hayırlı haberlerle inşallah 🧡

X