Aşılama süreci ve Varikosel

BU KAÇINCI AŞLAMANIZ VE TUTTU MU?

• 1. AŞILAMA - OLUMSUZ

OY: 14 63,6%
  • 1. AŞILAMA - OLUMLU

OY: 2 9,1%
  • 2. AŞILAMA - OLUMSUZ

OY: 7 31,8%
  • 2. AŞILAMA - OLUMLU

OY: 1 4,5%
  • 3. AŞILAMA- OLUMSUZ

OY: 1 4,5%
  • 3. AŞILAMA - OLUMLU

OY: 0 0,0%
  • 3DEN ÇOK AŞILAMA - OLUMLU

• 3DEN ÇOK AŞILAMA - OLUMSUZ

• Ankete Katılan
    22
Merhaba kızlar uzun zamandır bazı olaylardan dolayı giremiyorum. Evet malesef aşılama pek etkili bir yöntem değil bende bunu anladım :KK43: bugün bahceciye tüp için görüşmeye gittim. Bize çok güzel bir şekilde izah etti zeki bey durumu asilamanin varikosel ve sorun bulunan kadinlarda oranının çok çok düşük olduğunu ve maliyet olarak da düşük olmadığını söyledi. Çok önceden tüp e gitmem gerektiğini anladım. Hatta Allah nasib ederse dondurulmuş embriyo bile düşünüyorum..

Merhaba kızlar uzun zamandır bazı olaylardan dolayı giremiyorum. Evet malesef aşılama pek etkili bir yöntem değil bende bunu anladım :KK43: bugün bahceciye tüp için görüşmeye gittim. Bize çok güzel bir şekilde izah etti zeki bey durumu asilamanin varikosel ve sorun bulunan kadinlarda oranının çok çok düşük olduğunu ve maliyet olarak da düşük olmadığını söyledi. Çok önceden tüp e gitmem gerektiğini anladım. Hatta Allah nasib ederse dondurulmuş embriyo bile düşünüyorum..
Hayirlisi olsun canim. Benim kuzeniminde cikolata kistleri var. O da oraya tup bebege basladi. Bu ay sanirim ilk denemeyi yapacaklar. Kistlerinden dolayi bir turlu baslayamadilar tedaviye. Hakkinizda hayirlisi olsun canim.

Hayirlisi olsun canim. Benim kuzeniminde cikolata kistleri var. O da oraya tup bebege basladi. Bu ay sanirim ilk denemeyi yapacaklar. Kistlerinden dolayi bir turlu baslayamadilar tedaviye. Hakkinizda hayirlisi olsun canim.
Hayırlısı olsun canım inşallah bir an önce başlar o da :)

Bilmiyorum ki kuzum ben sorun nedir anlayamadım. Aşılamayı yaparken bile doktorum gayet olumlu konuşmuştu. Ne yapmamız lazım bilmiyorum. Her seferinde o olumsuzu görmek çok zor. Ve hala adet de olmadım.
Benim şansım hemen adet olmamdı hatta erken bile olmuştum, Ne olursa olsun aşılama zor bi ihtimal kuzular bence düzgün bir yer bulup durumları biraz zorlayarak tüp denemek lazım..

Benim şansım hemen adet olmamdı hatta erken bile olmuştum, Ne olursa olsun aşılama zor bi ihtimal kuzular bence düzgün bir yer bulup durumları biraz zorlayarak tüp denemek lazım..
Evet sona dogru yaklasiyoruz ama tup bebek derecesine gelecek bir durumum yok diye ben hala doğal olmasi konusunda kendime telkinde bulunuyorum. Beklemek zor ama tup bebekte kolay degil maalesef. Maddi manevi emek lazim. Insallah sojuc alanlardan olursun canim. Ama senin tup bebek denemen gerekli. Normal yollardan olmasi cok zor. Bende bir sıkıntı olsa bende denerdim.

Kızlar ya yorumları biraz okudum zaten ümidim yoktu iyice ümitsiz oldum. Bu aşilamadan bize hayır yok sanırım. Bende dün aşılama oldum. Aşilamadan önce internetteki yorumları okudum çoğu olumsuz sonuçlanmış bu yüzden de aşılamaya olacak umuduyla gitmedim. Olursa sürpriz olur ama sanmiyorum. Ev hanımı olsam doktor doktor gezerim araştırım ama aşılama için is yerinden izni bile zar zor aldım. Sirf izin konusu sorun olmasin diye tedavilerime gidebilmek için özel hastane istedim öğle aramdan çaldım 1 saat içinde koştur koştur gidip geldim şimdi düşünüyorum da Allah korusun tutmazsa tüp bebek için nasıl izin alacağım beni neler bekliyor bilmiyorum :KK43: Allah hepimizin yardımcısı olsun
herşey is degil
hayırlısı hakkında tazegelin33 bende tüp bebek için rapor çıkartacağım ozeldeEcok maliyetli hastane de 2019 temmuza gün veriyor bakalım hakkımızda hayirlisi

herşey is degil

hayırlısı hakkında tazegelin33 bende tüp bebek için rapor çıkartacağım ozeldeEcok maliyetli hastane de 2019 temmuza gün veriyor bakalım hakkımızda hayirlisi
baya uzak bir tarih kuzu ben raporda çıkartamıyorum 2 aşılama daha denemem gerekiyor.. ona da ne gücüm ne sabrım var..

baya uzak bir tarih kuzu ben raporda çıkartamıyorum 2 aşılama daha denemem gerekiyor.. ona da ne gücüm ne sabrım var..
canım benim iki aşılama olduğu için rapor cikartabiliyourum ekim ayından beri tahliller aşılama. Uğraşıyoruz zaten tüp bebek için rapor da aldım sayılır sadece evrak teslimi yapacağım 2 haftaya çıkacak hayırlısıyla inşAllah

canım benim iki aşılama olduğu için rapor cikartabiliyourum ekim ayından beri tahliller aşılama. Uğraşıyoruz zaten tüp bebek için rapor da aldım sayılır sadece evrak teslimi yapacağım 2 haftaya çıkacak hayırlısıyla inşAllah
aa ne güzel canım iki aşılama ile veriyorlar demek ne güzel canım çıkarda rahatça tüp yaparsınız inşallah :)

Kızlar merhaba. Ben 2. Aşılamamı yaptıralı 5 gün oldu. İlk aşılamam da 2-3 hafif gaz sancısı gibi ağrılar çektim. Bu defa öyle olmadı ama. İlk günler hiçbir şey hissetmedim ta ki düne kadar çok keskin ve beni inleten saniyelik sancılarım oluyor ara sıra. Sizce tutunuyor olabilir mi ?

Kızlar merhaba. Ben 2. Aşılamamı yaptıralı 5 gün oldu. İlk aşılamam da 2-3 hafif gaz sancısı gibi ağrılar çektim. Bu defa öyle olmadı ama. İlk günler hiçbir şey hissetmedim ta ki düne kadar çok keskin ve beni inleten saniyelik sancılarım oluyor ara sıra. Sizce tutunuyor olabilir mi ?
ne kadar cabuk oldun 2.aşılamadı valla ben bilemiyorum canim

Vallahi kuzu bizimkiler tututmadığı için ne desek olmaz şimdi inşallah bunda tutar canım.

X